Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dack

  1. Dack

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Cele sezone mi ne znamo da branimo pik, a da ne pricam da ne znamo sami da napravimo krsten blok u napadu. Cele sezone problem sa uvodjenjem lopte, pa i veceras kad se kao crta akcija opet totalno pogubljeni. Nazalost to nas je kostalo pobede veceras, pored svih drugih okolnosti, ali mi te...
  2. Dack

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Jebati im mater, jebati vodju, pobediti ako moze, a ako ne, idemo pod jedan i pod dva.
  3. Dack

    KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

    Zeljko sigurno nije nacrtao lob pas niti je protiv jebene burse nacrtao akciju da Panter sutne step bek sa 9 metera.
  4. Dack

    KK Partizan 2020/2021

    Cuvena utakmica protiv barce u pioniru npr. Potpuni zbun sa zonom koju je Dule postavio i ne pravljanjem faula iako je bilo 20 sec do kraja.
  5. Dack

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Urodila plodom usteda na skupom treneru i "alavom" crncu, pa sad imamo raspad sistema kojem se ne nazire kraj. A sve to zajedno kosta mnogo vise nego taj trener i walden. Da se ne zajebavamo vise kako su to pravi razlozi njihovih odlazaka. Ovaj idiot na celu kluba ako ima malo mozga mogao je to...
  6. Dack

    KK Partizan 2020/2021

    Evo jedan podsetnik zasto mi necemo menjati PIB i adresu pa makar pizdousti vladao jos 100 godina pu pu.
  7. Dack

    KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Dangubic je picka, pa jos ciganska.
  8. Dack

    FK Partizan 2019/20

    Molba za video majstore: ako neko bude mogao da isece sa snimka kada ga bude, onaj kadar kad iz helikoptera valjda (tokom nekog prekida) u krupnom planu prikazuju njkv reflektor na jna
  9. Dack

    FK Partizan 2019/20

    Tako se to radi majstori!! Polomiti ih ko picke, i ne za mene nema nista sladje od 1:0 pa da kmece danima kako eto samo jedan gol.. more mars mamu vam gurbetsku! Strahinja igrac utakmice, pravi majstor, i naravno crno dete kiroprakticar!
  10. Dack

    FK Partizan 2019/20

    Da da ulozice, ali u predizbornu kampanju.
  11. Dack

    Liga Evrope 2019/2020

    Utakmica ko utakmica, da mi je krivo sto nismo dobili jeste, pogotovo sto smo ih razmontirali. Nazalost sve podseca na neke meceve sa egipcanima, ne sviraju nam penal jebu nas sudije itd. a mi ne mozemo da ga umuvamo. Pored sve te depre, najveci negativan utisak nasi nazovi navijaci. Iza mene...
  12. Dack

    7DAYS EuroCup 19/20 - Put do Evrolige

    Nedostajalo je samo da debeli cika sa klupe pocne da napusava sudije, a Tosa ga vuce za sako :D Crno beli bravo bravo!!
  13. Dack

    Partizan i mediji

    Iako ne citam nista od dnevne stampe, a jos manje nazovi portale, juce pola h nakon utakmice stanje sledece: Kurir - peta vest Telegraf - cetvrta vest Blic - sesta vest Mondo - na kratko glavna vest Novinari serem vam se u profesiju, nalogodavce i sefove. U ovo tesko vreme za nase klubove, i...
  14. Dack

    Liga Evrope 2019/2020

    Ova ekipa za sada pokazuje ozbiljan karakter, i ne pada nakon primljenog gola. Za razliku od govnara strajnica koji je odmah nakon njihovog gola rekao zadovoljno to je to, ja sam rekao opusteno dajemo ga :) Polako sa ocenama Asana, covek je tek stigao. Raduje me sto ga svako malo neko drugi...
  15. Dack

    Liga Evrope 2019/2020

    Mnogo me raduje cinjenica da i nakon primljenih golova, ne padamo vec nastavljamo da napadamo i dajemo golove. Da li je u pitanju psiha, ili kondicija, sta god da je zasluge idu svakako Savi i trenerima za to. Posebno bih pohvalio Zdjelara koji je kod oba nasa gola bio zacetnik akcija. U obe...
Top