Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Sad smo dobili i Sadikove svedoke... Svako ko napušava Sadika radi to jer voli Partizan! Dobili smo molde pa dobili smo molde, svaka čast momcima, al šta je trebalo, da izgubimo?! Pobeda protiv moldea treba da se podrazumeva za klub kao što je Partizan!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.494
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Aman bre ljudi svaki drugi post predviđa neku strepnju i mučenje u Norveškoj ko da idemo premijerligašu na noge... Nisu ovi apsolutno ništa posebno, prolazimo lakše nego što mnogi misle.
Problem je bez zajebancije veštačka trava oni stavljaju tu modernu po kojoj nama balkancima nekad lopta previše leti, setite se Tuna, na stranu sto smo bili jadni, ali ko na rolerima da smo bili...
A od ovih mi smo bolji, samo pitanje je dal će se to pokazati na terenu... i malatija ima bolje igrace od nas pa im nije vredelo.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.368
Reaction score
37.740
Ćelavi je u ozbiljnom kanalu, neko pod hitno mora da ga vadi odatle.

Protiv Turaka je igrao sa jednom nogom, pitanje koliko je sanirao povredu. Ne bih ja bio tako oštar u ocenama njegove igre. Druga stvar, ako pogledaš tu akciju kod gola Norvežana, nama je plivalo 4-5 igrača, kao deca sa tribina da su ušla da igraju. Ma kakva deca, neko od njih bi nekoga bar po nozi stigao da opali, ovi naši profesionalci ni to. :D

@ElJefe
Ne valja njemu stav, to je problem. Može on da ne zna ništa, može da se sapliće o svoje noge koliko hoće. Ne bi bio ni prvi ni poslednji koji je takav dobio čast da nosi sveti dres i grb. Da se on trudi i daje sve od sebe, ne bi bilo problema sve da ne zna ni da hoda. Problem je kada se on popiša na taj dres kao sinoć. Za vreme igre onim pokušajima "šuteva", ponašanje posle izmene bolje da više ne spominjemo. Najradije bih zaboravio da uopšte postoji.

@NajboljiJeOn
To je najveća pobeda sinoć, a ne neka nabeđena zvezda. :clap
 
Последња измена:

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Moze Sadiq glavom, ko nije gledao ima na ovom klipu iz Rome, i iz duela u skoku i iz naleta daje glavom:
ali nije to nesto impresivno, valjda su u pitanju pripremne utakmice, za sada nije materijal za prvog napadaca Partizana, cim on svakih pola godine ide na novu pozajmicu nesto tu ne valja. Povremeno pokaze neki dobar potez ali se tri puta vise saplice, zapinje, pada...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ne mislim da je ćelavi u nekom preozbiljnom kanalu, na žalost. ja tog dečka obožavam, ali što se tiče fudbala, njegovi nedostaci sad mnogo više dolaze do izražaja u postavci igre kakvu ima Savo, gde se od bekova očekuje mnogo više ofanzivnih zadataka. tu je on, po mom mišljenju, najtanji, i trudeći se da ispoštuje te zahteve, pada i njegov doprinos u odbrani.
mnogo bi bolje bilo i po njega i po nas da je "samo" u kanalu, jer iz kanala ima izlaza - pre ili kasnije.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.458
Локација
.
Generalno bili smo dobri sinoć. Uzmite u obzir da je Molde prvi u Norveškoj ligi tako da nije ekipa rang Malatije. Disciplinovani su, dosta trče i biće baš zajebano tamo ali ja verujem u prolaz.

Nije valjao pristup u prvom poluvremenu, Savo ih je iznspušavao u svlačionici i to je rezultiralo mnogo boljim drugim poluvremenom. Ono što ne smemo sebi da dopustimo to je prazan hod tamo u prvom poluvremenu i sve će biti dobro.

Sviđa mi se kako je stručni štab preporodio Zdjelara i Uroševića, na terenu ni na trenutak ne zaliče na igrače iz prošle sezone.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
S obzirom da ni Fire, a ni Sadik, ne mogu da igraju spica a da pritom budu upotrebljivi, mozda ne bi bilo lose da u revansu Asano bude najistureniji. Pobeda jako bitna, pogotovu posle preokreta. Nase napacene grobarske duse su vec oguglale, ali zbog onih malisana je to bilo pod moranje. Iduci put napraviti jos bolju organizaciju i dovesti jos vise dece. Mozemo komotno otpusti sve ljude zaposlene u marketingu i od njihovih plata placati klincima prevoz. Bilo mi je puno srce dok sam ih gledao. .. Bice zajebano u revansu. Nije uopste Molde naivan, ali uveren sam u prolaz. Imamo nedelju dana pauze, taman da se Natcho ugira i nadam se Ostojic oporavi. I da, Miletic ne sme onako da stoji i gleda da li je ofsajd ili ne. Trcis burazeru ti za svaki slucaj, ne znas da li ce zastavica biti podignuta. Idemo dalje.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.312
Reaction score
10.866
Локација
underground
Čestitke momcima na pobjedi. Porodismo se nekako. Situacija nije najidealnija, ali nije bila ni protiv Dnjepra ili Đurgardena, pa smo dobro prošli.
Sadik i Ožegović bi trebalo da su završili svoju ulogu u FKP. Ovaj prvi definitivno. Ovaj drugi mi nikad ne bi počeo kao startni špic. Dajte Gigića ili nekog klinca iz teleoptika ako već ne možemo dovesti nikoga.
Klinci apsolutni utisak dana, barem kad su u pitanju stvari mimo zelene površine. Uz svu onu graju na tribina sam se osjećao kao da gledam školski turnir (i pored toga što se čulo "uprava napolje") :)

A na terenu... gledam naše kako igraju i kližu se po travi u situaciji kada je poslednja kiša u Beogradu padala prije barem jedno 7 dana. Je l' namjera uprave da gajimo pirinač na JNA ili šta? Da su barem rekli igračima, pa da stave krampone za kišu.

Mene je najviše iziritiralo koliko smo bezopasni iz prekida (npr. kao da nemamo profesionalnog fudbalera koji zna da izvede korner), dok strepim pri svakom protivničkom ubacivanju. Jebote, kao da nemamo nijednog igrača preko 1.8m. Juče njihov igrač, okružen trojicom naših, nadskače sve igrače Partizana i gađa Stojkovića sa 12 metara. To nam može predstavljati ozbiljan problem.

Biće guravo u Norveškoj. Ipak, vjerujem u Savu i ove momke. Mogu oni to!
Mene isto zabrinjava nas prekid,i ofanzivni i defanzivni.Sad nismo platili visoku cenu zbog toga,ali bojim se revansa.Ako vratimo film ,videcemo da je u 90 posto slucajeva,bilo u defanzivnom,ili ofanzivnom prekidu,najvisi u skoku bio njihov igrac.Njima je prekid jako oruzje,i nadam se da ce se na tome raditi ovih dana.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.377
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne mislim da je ćelavi u nekom preozbiljnom kanalu, na žalost. ja tog dečka obožavam, ali što se tiče fudbala, njegovi nedostaci sad mnogo više dolaze do izražaja u postavci igre kakvu ima Savo, gde se od bekova očekuje mnogo više ofanzivnih zadataka. tu je on, po mom mišljenju, najtanji, i trudeći se da ispoštuje te zahteve, pada i njegov doprinos u odbrani.

U sustini da, ali ipak mislim da su zadnje 2-3 osrednje njegove partije bile posledica one povrede. Mozda delimicno i to sto je pokusavao da ode negde napolje, da uzme koju paru, pa sad kad je izvisio (mozda jos ima sanse) je malo demotivisan.
Konkretno, sinocnja partija je direktna posledica ovog njegovog suparnika Bolija. Decko je neverovatno brz i eksplozivan i najvisee su nas preko njega napadali, i deluje da i mnogo bolji bekovi od Miletica ne bi uspeli da ga sacuvaju. Kud se i povredi onaj plavusan, bio je manje opasan. Imacemo i u revansu problema tu, shvatice i njihov trener da Boli treba da igra od starta. Morace vise da pomazu Zdjelar i Scekic, pa i Tosic.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ne mislim da je ćelavi u nekom preozbiljnom kanalu, na žalost. ja tog dečka obožavam, ali što se tiče fudbala, njegovi nedostaci sad mnogo više dolaze do izražaja u postavci igre kakvu ima Savo, gde se od bekova očekuje mnogo više ofanzivnih zadataka. tu je on, po mom mišljenju, najtanji, i trudeći se da ispoštuje te zahteve, pada i njegov doprinos u odbrani.
mnogo bi bolje bilo i po njega i po nas da je "samo" u kanalu, jer iz kanala ima izlaza - pre ili kasnije.
Slazem se sa Jasminom. Povreda iz koje izlazi ima udela u tome takodje. Medjutim ima jos nesto. A to je da ako na desnoj strani imamo jos nekog igraca (osim beka tu je i krilo jos minimum), to krilo treba da pomaze u defanzivi. Nisam nesto primetio da je Tosic puno pomagao u defanzivi na toj desnoj strani!
Dalje, prekidi su ovima glavna ostrica. A nas stit je po tom pitanju prilicno busan. U bar 60 posto defanzivnih prekida, imam osecaj da je gol visio u vazduhu.
I jos nesto. Hoce li ikada neko od odgovornih u Partizanu da preuzme odgovornost oko necega????? Prvenstveno mislim na pogresnu (kardinalnu) procenu Sadika kao napadaca!!! Hoce li iko ikada izaci pred armiju Partizanovaca i reci-Ja sam kriv, preuzimam odgovornost! U nekom postu procitah da je Savo bio za njegov dolazak! Pa ljudi ja to ne mogu da verujem! Pa isti taj Savo je bio napadac 20 godina! Pa nije bio golman! Ako je to tacno, onda je ovo bas teski unfal!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Moze Sadiq glavom, ko nije gledao ima na ovom klipu iz Rome, i iz duela u skoku i iz naleta daje glavom:
ali nije to nesto impresivno, valjda su u pitanju pripremne utakmice, za sada nije materijal za prvog napadaca Partizana, cim on svakih pola godine ide na novu pozajmicu nesto tu ne valja. Povremeno pokaze neki dobar potez ali se tri puta vise saplice, zapinje, pada...
1:55 - ako je to ta igra glavom, onda neka hvala... Sadik ti dodje kao jedan od boljih fudbalera medju odbojkasima / kosarkasima.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Krila i Malatije i Moldea su jednostavno tipovi igrača koje ne smeš da ostavljaš 1 na 1, startni, nepredvidivi. U takvoj situaciji velike su šanse da bek ispadne smešan, bio on Celavi ili mnogo ozbiljnije ime. Posebno kada loptu primi na 5m od sesnaesterca, jedna finta i čovek je u 16m,gde ne smeš da ga diras. I kada 2 puta od 6 puta prodje, bek ispadne grbav.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Taman su toliko jaki da ako ne udjemo jako i bez greska u utakmicu i ne snadjemo se na vestackoj umuvace nam 3 komada.
Nema zezanja.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.523
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mi tamo moramo povesti. Mislim, ne moramo, ekipa je pokazala karakter ali ce biti tesko ako budemo morali da jurimo rezultat.

Pade mi na pamet mec sa Tromzom tamo, mislim da je bila vjestscka trava takodje. Izgubili smo 3-2.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Meni je jedna stvar kod Djurdjevica posebno upadala u oko nezavisno od golova. Decko je vrsio neverovatan presing kad je lopta kod protivnickog golmana ili odbrane,kidisao je kao blesav i ubijao im akcije u zacetku a to nam fali dosta,Suma to pokusava ali ne odradi posao dovoljnom brzinom. Rezultat je odlican s obzirom na tok utakmice.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Moze Sadiq glavom, ko nije gledao ima na ovom klipu iz Rome, i iz duela u skoku i iz naleta daje glavom:
ali nije to nesto impresivno, valjda su u pitanju pripremne utakmice, za sada nije materijal za prvog napadaca Partizana, cim on svakih pola godine ide na novu pozajmicu nesto tu ne valja. Povremeno pokaze neki dobar potez ali se tri puta vise saplice, zapinje, pada...
Moze kad je ranije od svih izdzigljao pa je fizicki dominantan. Igraci koji dominiraju u mladjim kateogrijama na osnovu ranije razvijenih fizickih predispozicija cesto tu igru ne umeju da prenesu u seniorsku kategoriju kada ih njihovi vrsnjaci sustignu u visini ili po snazi.

Sto se Ozegovica tice: Dear Rosenborg BK fans, Ozegovic is our best forward in the last decade, he had a bad day yesterday but it happens to everyone. We are going to be so sad when he signs for your club, it is going to be a terrible loss for FK Partizan.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Mnogo me raduje cinjenica da i nakon primljenih golova, ne padamo vec nastavljamo da napadamo i dajemo golove. Da li je u pitanju psiha, ili kondicija, sta god da je zasluge idu svakako Savi i trenerima za to.

Posebno bih pohvalio Zdjelara koji je kod oba nasa gola bio zacetnik akcija. U obe situacije se lepo otvorio trcanjem, primio loptu i prosledio je tacno gde treba. Kod drugog gola je to jos impresivnije bilo jer je dao pas kroz sredinu, tako se to radi!

Sadik, jos jedan u nizu nasih visokih napadaca, da zna bolje igrao bi bolje jbg. Nema potrebe sad za nekakvom pljuvacinom, i sam trener je shvatio izvadio ga na vreme. Ako i treba da se pljuje neko to je nasa jebena uprava koja po zilioniti put pokusava da napravi pare a da ne ulozi nista.

Nakon godina i godina gde imamo problema na levom beku, sad ispada da nam je desni bek problem, ali nadam se da ce se celavi oporaviti i zaigrati kao sto jeste pre.

Posebne pohvale za nase mlade navijace, samo mi je zao sto nisu bili smesteni na istoku pa da ih vise vidimo tokom prenosa. Ono malo sto smo ih videli lice mi na nas starije, zagrizeni, zile iskacu, oci iskolacene :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top