Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Ova ekipa za sada pokazuje ozbiljan karakter, i ne pada nakon primljenog gola. Za razliku od govnara strajnica koji je odmah nakon njihovog gola rekao zadovoljno to je to, ja sam rekao opusteno dajemo ga :)

Polako sa ocenama Asana, covek je tek stigao.

Raduje me sto ga svako malo neko drugi da, mnogo vise me plasi takav razvoj situacije u nasoj bunker njiva ligi gde ce to ici mnogo teze.

Sadik me sve vise podseca na Paige-a u KK, ponekad ce da uradi nesto pametno ali u vecini slucajeva nista.

Duvaj ga ciganska Srbijo!! Radujmo se mi!

Iako nije tema voleo bih da znam kako se sada oseca gospodin sa keltskim krstom sto cemo i prvu utakmicu u LE biti uskraceni da gledamo uzivo, jebao ga on.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ako nisam nešto ispustio, ovo bi trebalo da budu sastavi šešira:

I
Sevilja
Arsenal
Porto
Roma
Mančester
Dinamo K
Bešiktaš
Bazel
Sporting
CSKA
Volfsburg
Lacio​
II
PSV
Trabzon
Krasnodar
Seltik
Kopenhagen
Braga
Gent
Menhengladbah
Astana
Jang Bojs
Ludogorec
APOEL​
III
Ajntraht
Sent Etjen
Karabag
Fejenord
Hetafe
Espanjol
Malme
Partizan
Standard
Vulverhempton
Rendžers
Ren​
IV
Rozemborg
Bašekšir
AZ Alkmar
Gimaraeš
Oleksandrija
Dudelanž
LASK
Volfsberger
Slovan
Lugano
Ferencvaroš
Kluž​

P.S. Još se igra Gimaraeš - Steaua, ako ostane 1-0 preostalih par minuta, onda su ovakvi šeširi.
Otkud Trabzon u drugom? Meni se cini da oni idu u cetvrti, a da u drugi upada Ajntraht, sto nije dobro po nas...Legija usrala stvar...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
И у 4том шеширу има опасних мина Дуделанж и Олександрија ми дјелују најпошељније, из другог Астана и Лудогорец, из првог Севиља или Јунајтед.
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ja bih zaista voleo da iz prvog sesira bude najatraktivniji i najcuveniji klub koji istovremeno nije i najjaci a to je Mancester! Cisto da gamad, nizi oblici zivota i mongoloidni podanici vide kome u goste dolazi najveci klub i ko ce u Bg igrati sa najcuvenijim klubom bez obzira na rang takmicenja!
Iz drugog i cetvrtog bi bilo super da ne bude mina (da konacno imamo srece)! I eto proleca u evropi i finih poena za koeficijent.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Savo uveo tim u Ligu Evrope

-sa skoropunoletnim klincem na mestu štopera od 18 godina
-sa nepunoletnim dečakom od 16 godina
-sa praktično neupotrebljivim špicevima

Isto tako

Reaktivirao i oživeo Sumu , a i Uroševića koji je neprepoznatljiv u odnosu na prošlu sezonu ...

Svaka mu čast.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Udjes u LE bez napadaca, ovo neka se zapise negde
Desilo se jednom da prezimimo sa napadackim kvartetom Boya, Odita, Radonjic (zvani Montela :)), Grubjesic. Oni svi da se skrpe nisu ko pola Ozegovica tako da se desi da prezimis bez napadaca pa onda jos izbacis Dnjepar :D

Cestitke na prolazu, drago mi je sto je Miletic resio, akcija kao na kosarci. Pljuje se ovde cesto ali momak je zaista pristojan i lepo vaspitan i zaista je zasluzio ovo. Malo mi je zao sto Milosevic koristi Natha na poziciji drugog napadaca sto on moze da odigra ali je puno cesce igrao zadnjeg veznog. Nadam se da ce bar u nasoj ligi igrati umesto Zdjelara i Scekica
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Odlična grupa bi recimo bila ManUTD, Krasnodar i Dudelange
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
1. U svlačionicu se ne ulazi praznih ruku :buhaha 2.Đe su kiflice:buhaha
3.Vazura obalavi savu:gaah:daj napadača upravo pa posle :action-smiley-031:
4. Željko , imate srce veće od svemira, molim Boga da pobedite u Vašoj borbi:respect.
VOLIM GA, K'O OKA DVA.....,
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.369
Reaction score
37.742
Први шешир да буде што јача екипа, а из друго треба и четвртог што слабија. Такође отворило се Србији као земљи јако велика шанса за 15 мјесто, од 13 до 18 мјеста једино Србија има 2 представника, тако да би добрим играма Партизан поред коефицијанта себи може у сезони 21-22 да обезбиједи квалификације за ЛШ чак и ако би били други.

Evo ako nekoga zanima kako to izgleda.

P.S. Inače, naš klupski koeficijent za sledeću godinu je već 19.000. Ovu smo počeli sa 18.000.
 

Прилози

  • koef.png
    koef.png
    12,1 KB · Прегледа: 84

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Sastavi šesira
 

Прилози

  • IMG-e1931be6e448afc493bf3e3ecd7347b2-V.jpg
    IMG-e1931be6e448afc493bf3e3ecd7347b2-V.jpg
    216,8 KB · Прегледа: 74

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sto se tice prvog sesira to mi je potpuno svejedno... inace da si premjetit da u drugom sesiru imaju samo 2 kluba iz lige pet a trecem cak 6 klubova iz lige pet. Idealno bi bilo Gent i Wolfsberger, pa da ganjamo lopte na gol vise :D
 
Последња измена:

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
545
Reaction score
1.921
Ogroman uspeh! I prekopotreban! Molde je odlicna ekipa,po kvalitetu nivo lige evrope,sa tim da mogu da iznenade i najbolje. Odlicno su ukomponovani,igraju brz,moderan fudbal,imaju sistem...
Savo i strucni stab su napravili cudo od nasih igraca,pre svega na fizickom planu,a onda i na taktickom i mentalnom.
Ljudi da se ne zezamo mnogo,po igri ovo je najbolji Partizan od kad nam je Marko otisao,a da ovaj tim ima Lea i Djurdjevica ne smem ni da pomislim kako bi to izgledalo!
Zasluzeno smo prosli dalje,bili smo bolji u obe utakmice od Moldea a to nije mala stvar.
Zdjelar i Scekic savrseni,kao i u svakoj utakmici u zadnje vreme!
Cela danas daleko bolje zatvarao Bolija nego u Beogradu,ovaj maltene nista nije uradio,osim jedne situacije gde smo mogli gol da primimo da je Boli dodao na drugu stativu gde mu je saigrac bio sam,Pavlovic je kasnio,bio je 2 metra iza njega,medjutim na nasu radost Boli je sutnuo direktno u Stojkovica.
Tosic da nema prekide i tu dobru levicu bio bi totalno neupotrebljiv igrac. Ima po koji potez po utakmici,vidi se da je nekada bio odlican igrac,ali nema vise tu brzinu i od svih igraca njemu jedino fali kondicije. Jbg,zamor materijala.
Sadik je danas bio skroz dobar,trcao,trudio se,vrsio presing,imao par dobrih dodavanja i otvaranja,ali on decko prosto nije taj kvalitet za prvog napadaca. Ima odlicne fizicke predispozicije,ali ima falinku u igri,prosto je nedorecen. Roma ga nije kupila bezveze,ali isto tako ga se i nisu odrekli bezveze. Kao drugi napadac odlican bi nam bio u rotaciji.
Ostojic tata! Covek je kao vino,sto stariji to bolji. Pavlovic ce biti zver od igraca,ali zbog neiskustva pravi neke kikseve. Nema sta da mu se zameri.
Za Urosevica sam govorio da je najgori levi bek u istoriji naseg kluba,medjutim za ove igre u kvalifikacijama kapa dole. Bio je fantastican. Zelim mu da takav i ostane.
Asano bi daleko opasniji bio da je blizi golu! Dobar je i na krilu,danas se bas trosio u odbrani,ali da igra blize golu i da ne mora toliko da se trosi defanzivno on bi pokidao u napadu. Mozda gresim,ali takav utisak imam.
Ponovicu sta sam rekao pre neki dan,Ozegovic je klasican jsl livadar,ume nekada nesto da uradi kako treba,ali prosto nije taj kalibar. Videli ste danas na kraju,ono nije bila sebicnost,ono je bila trema i neznanje. Po faci mu se videlo da se covek zbunio i nije znao sta da radi.
Trebaju nam dva igraca da zatvorimo rotaciju,odbrambeni koji moze da igra i centralnog i desnog beka i jedan dobar napadac.
Skuletic je za ovu dvojicu(pogotovo Ozegovica) maestro,ako vec nema ko drugi i on bi bio pojacanje u odnosu na ovo sto imamo sada.
Mi ako ubodemo ta dva igraca i ako budemo imali samo malo srece na zrebu prolazimo grupu lagano! Svaka cast momcima i strucnom stabu,svi su dali svoj maksimum.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Čestitke momcima, Savi i stručnom štabu, od srca. Svima nam je jasno da ćemo biti marginalizovani u medijima u narednom periodu, no dobro. Na te stvari smo već davno navikli.
Što se tiče same utakmice, mnogo mana, ali se pobjedi u zube ne gleda. Dobili smo jaku ekipu, čekaju nas jednako jake, ako ne i jače. Zato moramo bolje.
Drago mi je što momci mogu i imaju snage da trče... poslije sto godina.
Svima nam je jasno da bismo bili daleko opasniji da imamo krštenog napadača. Nadam se da će takav neko i doći uskoro.
U krajnjem slučaju, mogli smo Fiću na bok a Asana u špic, pa šta nam Bog da, no dobro, to Savo sigurno zna.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top