Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од ddpp75

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mislim da pogresno tumacis receno, bez zelje da branim Ostoju, poenta je da naredne 3-4 godine nemamo igraca kog mozemo da prodamo za recimo 700-800k evra ili vise, pitanje imamo li i za 400-500k evra. Posle 3-4 godine vracanje na staze stare slave ja bar tumacim da necemo imati finansijskih...
  2. NLB-liga 2010/11

    Da li se zna ima li prenosa polufinala? pozz
  3. Jelen Superliga 2010/11

    Znam da ovo sto cu reci nije ni pedagoski jer vaspitavam svoju decu na drugaciji nacin ali evidentno je da drugacije ne moze. Doslo je ne do grla nego do nosa. Posle duela sa vojvodinom za vikend, jednostavno bih pokrenuo takvu kampanju i u javnosti i medju igracima da cemo igrati maximalno...
  4. KK Partizan 2010/11

    pozz Mislim da od nekog boljeg statusa u NLB ligi nema nista a ne vidim ni potrebu za tim. Ako je ovo oko Mediteranske lige tacno, to treba iskoristiti za A licencu Evrolige. Ovo je udar na Evroligu, jer ovaj grk iz fibe i "ratuje" sa evroligom.Zato ovim treba izlobirati A licencu za Evroligu...
  5. NLB-liga 2010/11

    Pozdrav svima, kako kaze Vlada, nemamo kontinuitet, ja bih ipak voleo da mogu da vidim sta imamo. 30 godina pratim kosarku, vidim sta vlada hoce ali mi neki postupci nisu jasni. Prvo treba vec jednom prihvatiti da Lafajet nije Bo i da nece igrati kao Bo vec vise kao Kamings i ne mogu da...
  6. NLB-liga 2010/11

    @Macak-Zemun mislim da nije toliko do sbb-a sto nema arene. Po onome sto sam cuo, sbb je trazio od arene da smanje cenu pateka (mislim da je bilo 500 din. za ceo paket) sto su ovi odbili pa je doslo do svadje i zato nema arene na sbb-u. To je bar ono sto sam ja cuo. S druge strane ne znam...
  7. NLB-liga 2010/11

    mislim da nece biti prenosa na kkpartizan.rs, bar ono sto sam video. ili imam pogresan info?
  8. NLB-liga 2010/11

    Pozdrav svima, ima li neki info kako se moze gledati utakmica danas, za one koji nemaju arenu? pozz
  9. Prelazni rok 2010.

    Moram malo da se nasalim, mislim da ima vise kila od Djekica, znaci moze da igra cetvorku. :buhaha
  10. Evroliga 2010/11

    21 okt. treba da je prva utakmica.
  11. Evroliga 2010/11

    Sport klub ima nove kanele 3, 4 i 5 i na jednom od njih ce bit prenos nase utakmice. Ti kanali su im iskljucivo ako se neki prenosi poklapaju, u drugim situacijama samo stoji najava sledeceg prenosa. Medjutim to su digitalni kanali i kazu da ih ima kod SBB-a i D3 paketa. Kazu da ga nema na...
  12. Evroliga 2010/11

    Pozdrav svima, da li se zna hoce li RTS prenositi evroligu ove godine, u njihovoj programskoj semi vidim da za 21 oktobar nema prenosa nase utakmice. pozz
  13. KK Partizan 2009/10

    Izvinjavam se ako je off ali mozda ce jos nekoga interesovati. @Partizan_Alexa Predpostavljam da je film na koji mislis ovo "Pistol: The Birth of a Legend", imas na imdb-u detaljnije.Ja ga imam ali je jako losa verzija sa vhs-a prebacena na divx i to je jedino sto sam uspeo da nadjem pre od...
  14. Dule Vujošević

    Razumem da u svakoj pobedi Partizana u evroligi ima i energije navijaca i da je njihov da nazovem gnev delom opravdan.Medjutim ovo prerasta u nesto drugo.Ovo mi lici na to da odredjeni navijaci smatraju da su bitniji od duleta i igraca.Zasto to kazem. Ovakvim stavom, navijaci pokazuju da uopste...
  15. KK Partizan 2009/10

    Koliko znam Besovic je 92 godiste i igra I B ligu sa nasim mladim timom, mislim da je nerealno ocenjivati njegove igre i uporedjivati dok ne dodje do nivoa da je u prvih 12 u prvom timu.Treba imati na umu da su samo u mladom timu partizana vecina starija od njega i po 3-4 godine.Da ne pricamo o...
Top