Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Pisao sam ovde, posle razgovora s njim letos. I Dule i ceo strucni stab i igraci, bili su odusevljeni njegovim talentom i kvlitetom. Par igraca sadasnjih su se pohvealno izrazili za njega. Izgleda da se zaista radi o velikom potencijalu, Maric ga je preporucio. Igor je igrao i za "A" tim Australije. On je 99% vec igrac Partizana u novoj sezoni. Njegova pozicija je onaj "kombo bek", skocan je, levoruk...

Bice to jos jedno odlicno mlado pojacanje, koje ce eksplodiratri kod Duletu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
samo ja nisam siguran da će on odma u prvoj sezoni da bude u 12,možda ponekad u nlb ligi ali u evroligi i domaćoj(zbog stranaca)teško.ne verujem da ćemo žrtvovati nekog stranca zbog njega
 

ddpp75

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
30
Reaction score
0
Izvinjavam se ako je off ali mozda ce jos nekoga interesovati.

@Partizan_Alexa
Predpostavljam da je film na koji mislis ovo "Pistol: The Birth of a Legend", imas na imdb-u detaljnije.Ja ga imam ali je jako losa verzija sa vhs-a prebacena na divx i to je jedino sto sam uspeo da nadjem pre od prilike godinu dana a jako dugo sam trazio bilo sta i to je bas film.Postoji jos dosta dokumentaraca na netu o njemu.

pozz
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
samo ja nisam siguran da će on odma u prvoj sezoni da bude u 12,možda ponekad u nlb ligi ali u evroligi i domaćoj(zbog stranaca)teško.ne verujem da ćemo žrtvovati nekog stranca zbog njega

Realno je da Roberts i MekKejleb odu, ostaju Veseli sigurno i Vranes najverovatnije, to su dva. Hadziomerovic kao treci i jos jedan stranac ce se sigurno dovesti i to je to. Hadziomerovic nije bas mali potencijal i nece on potpisati, a da ne bude u 12, sasvim sam siguran...

Sinovec je razocarao, odmah ce na njegovo mesto...
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
A jel lepo receno da se kalkulacije sta bi bilo kad bi bilo, ko dolazi, ko odlazi ostave za kraj sezone ?
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Duci_Kecman nikad mi nisu bili jasni likovi poput tebe...Evo ja npr bas volim da citam te kalkukacije i forum i jeste za diskusije,da mogu svoja misljenja da se iznose,a vama sto smeta to,ne znam zasto citate...Ja ne znam sta bih drugo i citao na netu da nema ovog foruma i svih tih nagadjanja...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
crazyserb apsolutno se slazem stobom. neki se bas uzive u ulogu nekog ko radi u klubu pa cak i na forumu daju sebi za pravo sta treba a sta ne...kao neka paranoja sta li je...nemam nista protiv neka svako kaze sta misli al to je po meni pomalo naivno, kao ne smemo da pricamo o tome kao poremeticemo ne znam ni ja sta...pa naivno je verovati da se vec ne zna ko ide a ko odlazi pa to znaju i sami igraci...
izvinjavam se ako sam bio preostar,nemam nameru nekom da pametujem, ali me malo nervira ta paranoja
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Igraci sami ne znaju bas uvijek, a ovaj forum je javni, kao i mediji, i mislite li vi da je npr. Vranesu svejedno kad negdje PROCITA da je npr. odsvirao svoje u Partizanu i da mu je spremna zamjena za narednu sezonu?! Ili npr. Maricu kad cita da je Pao jako zagrizao za njega? Sve ove price sigurno uticu na igrace, sad sve zavisi od igraca kakav je i kako ce on to da primi. Ne mora znaciti, ali vijesti o dolascima i odlascima dok traje sezona MOGU uticati lose na neke igrace, a dobro sigurno ne mogu.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Naravno da igraci ne znaju gdje ce biti sledece sezone. Koliko smo se puta uvjerili u tako nesto. A Duci_Kecman je sigurno mislio da ne treba nista da se nagadja dok se ne zavrsi sezona, jer to je mnogo glupo, da sad iznosimo nase zelje, sta bi voljeli, a sta ne. A jos nije zavrsena sezona, ili mozda za neke jeste posle F4 EL.
Znaci nisam njegov advokat, nego se ni meni ne svidjaju ove price.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
pa pre bi reko da npr. vranesu ne prija kad ga neki likovi pljuju na utakmici i kad mu dobacuju nego necije pisanje na forumu...niko ne bi trebalo ovde da pljuje igrace ili nesto slicni, ali diskutovati o raznim temama koja se ticu kluba je normalno, pa tome sluzi forum, to je valjda svrha postojanja,nisu igraci bas mala deca...samo opusteno..ne valja preterivati naravno..ali ni ici u paranoju
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.343
Reaction score
34.962
Локација
vaginamandibularia
Vraneš je odličan, ne dirajte Vraneša..
Što se tiče Hadžiomerovića, na osnovu ovog snimka može da se zaključi da je dobar šuter, ali i da preširoko vodi loptu, pa mu je ulaz pomalo trapav. Ne bih da grešim dušu, ali čini mi se da je Aljoša Mitrović bolji 3x... Mada, ako Dule kaže da je mali australijanac dobar, nek dođe :D
Šteta za Sinoveca, nije se snašao u prvoj sezoni u klubu, mogli bi da ga pošaljemo npr u Kragujevac, nek se malo kali, Aleksiću je tamo super.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Wenger potpuno isto razmisljamo...Ima dosta likova koji izigravaju neku vlast ovde i uvode neka pravila...OPustite se ljudi,ili otvorite temu za nagadjanja oko prelaznog roka pa da bar tamo piskaramo kad vam ovde vec smeta
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.796
Reaction score
55.890
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jel kapirate vi da svaki put kada se ovde pomene neko potencijalno pojačanje,sutra će u novinama da se pojavi to ime i automatski mu se digne cena.I moguće čak i poremeti transfer...
Jel mislite vi da Dule džabe krije sve informacije u vezi pojačanja,ko ste vi da sumnjate u tu odluku?
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Nije tako,previse ste se istripovali....Jeste svi kradu informacije bas sa ovog foruma...Nemojte biti naivni
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kako za ovog Hadziomerovica npr...Pisalo se 50 postova o njemu jos ranije i tek sad pise u medijima i to informacija s twitera...Ma ajte molim vas
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Za tog Hadziomerovica npr. se jos davno pisalo i u medijima, i to ako se ne varam dan posle nego sto je KKP ovdje postavio tu informaciju. Toliko o tome. Sustina je u tome da ova piskaranja mogu (mada i ne moraju) da poremete i igrace i transfere i mogu samo da skode klubu! Pa i Vujosevic evo o tome prica godinama, mislite da prica zato sto mu je dosadno?
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
uglavnom se ovde komentarisu naslovi iz novina, a ne obrnuto, tako da se ovde samo komentarisu informacije koje dolaze spolja, a ti igraci bi platili da dodju u partizan tako da oni nisu u stanju da povecaju svoju cenu na taj ancin, a da hoce to bi sami radili preko vecih medija koje imaju daleko veci odjek o u javnosti od ovog foruma...
slazem se da nekad ne treba potencirati neke stvari, ali mislim da ici u neke krajnosti nema smisla, jer veruj mi nikad ne mozes da sprecis ljude da pricaju, komentarisu..to ce uvek tako biti, jednostavno to je u ljudskoj prirodi. moze se, naci ako gledas tako hiljadu komentara koji su indirektno na stetu kluba ne samo na ovu temu...diskutovanje je ok ako je konstruktivno i ne svodi se na pljuvanje
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
I ja volim da procitam neku vest oko eventualnog pojacanja ali poenta je u tome da bi bilo fer prema ovim igracima koji su trenutno u klubu da ih ispostujemo,jer su to vise nego zasluzili.Bolje je kritikovati nekog igraca naravno dobronamerno nego spominjati neke alternative koje se na kraju uglavnom izjalove iz razlicitih razloga.I ja se slazem oko nekih igraca da nisu pruzili ono sto smo ocekivali ali ko garantuje da neko od njih nece eksplodirati bas u narednih nekoliko preostalih utakmicaZato svim snagama uz voljeni nam klub do kraja jos jedne bitke oko trofeja,a leto je vrlo dugo i bice svega i svacega,dakle za svakog po nesto.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top