Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarstvo

Guest
Ma mi smo navikli na najteze grupe.Nije ovo prvi put.Idemo dalje.Mislite da su u Himkiju srecni sto dolaze u Pionir?
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Пар речи да прозборим о нашем последњем противнику у групи...јаки су,али има и јачих...ако неко треба да се плаши одна су то они,јер ми смо ПАРТИЗАН,они су потрошили брдо пара,ми нисмо...они имају притисак резултата(због тих пустих пара),ми не...ми идемо у ТОП 16,а они како им воља. :napred Partizan

Смрт гејлијама живео ПАРТИЗАН!!!
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Prokom je doveo beka JR Gidensa iz NBA(4.1 poena po utakmici prosle sezone za Njujork)
i Videnova.
Oni se dobro pojacavaju
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Videnov pojacanje???

Sta ce biti sa prenosom, nadam se da necemo spasti na to da jurimo prenos na netu.... Uz svo postovanje sto sajt ima prenose i sto radi posao ipak nije to to...

Znam da sport-klub ima pravo da prenosi EL celu ali npr sada protiv Zalgirisa ima samo na sport-klub 3 koju niko skoro nema.... Tako da ocekujem da rts otkupi nas za prenose... Pa majku mu ako nisu imali ovih 3 god najbolju gledanost u terminima kada su Grobari pravili spektakle...
 

ddpp75

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
30
Reaction score
0
Pozdrav svima,

da li se zna hoce li RTS prenositi evroligu ove godine, u njihovoj programskoj semi vidim da za 21 oktobar nema prenosa nase utakmice.

pozz
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ne zna se jos nista... Ali nadam se da ce majmuni sa rts-a otkupiti pravo!
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Izgleda da jos uvek ni jedna TV kuca nije kupila prenos za Partizanove utakmice. Sport Club je uzeo za EL, ali za sve Partizanove tekme jos uvek niko nije kupio pravo, ostaje jos koji dan u nadi dacemo gledati Partizan opet na TV...
 

ddpp75

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
30
Reaction score
0
Sport klub ima nove kanele 3, 4 i 5 i na jednom od njih ce bit prenos nase utakmice. Ti kanali su im iskljucivo ako se neki prenosi poklapaju, u drugim situacijama samo stoji najava sledeceg prenosa. Medjutim to su digitalni kanali i kazu da ih ima kod SBB-a i D3 paketa. Kazu da ga nema na total tv-u.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Kada tacno igramo sa Zaligirisom,plasim se nesto,i,jel otkupila neka televizija prava za prenos ?
 

ddpp75

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
30
Reaction score
0
21 okt. treba da je prva utakmica.
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Jeste 21-og u 18:45 h , pretpostavljam da je vrijeme tacno, jer su i kvote izasle (1,30-3,55)
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Jel moguce da RTS jos nije otkupio prenos? kakva govna..
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Pocinjem da sumnjam da ce uopste neko otkupiti prenos,a u kurac!postao sam nervozan po tom pitanju,stvarno nas svake jebene godine kidaju,i nas i nase zivce!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
912
Reaction score
508
Ja sam cuo da je RTS otkupio prenos za partizanove utakmice.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Na sajtu rts-a stoji da u to vreme ide odbojka CZ-Partizan. Valjda ce to da promene. Svake godine ista prica, u poslednjem trenutku se resava pitanja prava na prenose.
Mislim da oni to otkupljuju od sportkluba jer je sportklub kupio prava pre par godina na utakmice EL.
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Петровић: Морамо да победимо

Екипа Жалгириса која је изборила прошле сезоне пласман у ТОП 16 фазу није се много мењала.
- Вратио се Американац ДеХуан Колинс, у Жалгирису му је било најбоље, и Делининкаитис… Каха Лаборал и Макаби су фаворити, Химки и Проком са три НБА играча су такође у предности над Жал*гирисом и Партизаном, којима се дају најмање шансе.
Терен у Каунасу је врућ.
- Против Химкија је било пуно, али није ужарено као у Пиониру. Другачији је овде менталитет људи. Ми код куће морамо да побе*ђујемо – закључио је Петровић
sportski žurnal

Deo intervjua sa Acom Petrovićem, trenerom Žalgirisa.
http://www.zurnal.rs/2010/10/19/petrovic-moramo-da-pobedimo/index.html

Petrović smatra da su oni favoriti. U ovom trenutku realno i jesu. Mada ovo njihovo moranje može da bude naš plus. Iako smo loše startovali u NLB ligi, lagano smo dobili Hemofarm, što govori da protiv jačih ekipa možemo da igramo. Naravno da Hemofarm nije ni blizu Žalgirisu, ali je jači od Širokog i Budućnosti.
Žalgiris je pobedio u nedelju Himki, našeg sledećeg rivala. To dovoljno govori u kakvoj su formi. Evo malo statistike sa te utakmice
http://vtb-league.com/en/game.aspx?game_id=248245&league_id=undefined&season_id=8513

Što se tiče prenosa, sto posto će biti na RTS-u. Ne verujem da bi Sport klub prenosio najgledaniju utakmicu na svom trećem ili kom već kanalu, koje nema niko, ako ima ekskluzivno pravo na prenose.
 
Последња измена:

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Dobro je što prvu igramo u gostima,mada bi biolje bilo da igramo sa Makabijem ili Kahom gde se ni ne nadamo pobedi.Bitno je da pobedimo Himki kući jer ukoliko tu zajebemo znatno smanjujemo šanse za prolazak.Pored utakmica kući biće nam važno i gostovanje Prokomu na kom možemo da zabeležimo važnu pobedu.
Žalgiris je u dobroj formi ali to može da bude i loše po njih jer se može desiti da budu u padu forme kada bude najbitnije.Mi smo prošlih godina odlično tempirali formu,nadam se da će tako biti i ove sezone.
Realno,Žalgiris je favorit u četvrtak i mislim da su nam šanse za pobedu zaista male.Ali i ako izgubimo bitno je da ih ne pustimo da nas nabiju 20 razlike zbog eventualnog kruga.
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Znamo svi kako igraju ti Litvanci - prangija ko odakle stigne i svi pogađaju. E sad, imaćemo tu neku šansu ako ne krene da ih sere ko Široki i ako se Džavai malo trgne i grenemo da ih trpamo pod košem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top