Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од dejankol

  1. dejankol

    Liga Evrope 2019/2020

    Brojni su razlozi zbog kojih dolazi do pada određenih kvota. Najčešće je u pitanju neka nova informacija (povreda igrača ili slično), a najčešće disbalans projektovanih uplata. Kladionice formiraju kvote tako da na kraju uvijek izlaze kao dobitnici.
  2. dejankol

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Mišljenja sam da, iz nama praktičnih razloga, ne treba vrijeđati Granta. Naravno, ne treba mu dati ni podršku, ali bi i uvrede bilo kakvog tipa na njegov račun bile kontraproduktivne. Neće Đurić vladati do kraja Svijeta i ne želimo da nam Grant ostane kao negativna poruka za strance (trenere...
  3. dejankol

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ako nešto možemo naučiti od naših košarkaša, to je da se ne predajemo ni kad gubimo sa 20 razlike 5 minuta do kraja utakmice. Drugo, u situaciji kad dolazimo samo do vrlo šturih inormacija, ne možemo praviti bilo kakve analize i govoriti da je trebalo ovako ili onako. Ovo su "političke"...
  4. dejankol

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ako dovedu novog trenera i SD-a, nakon skupštine i, nadam se, Đurićeve smjene, odmah im treba raskinuti ugovore i isplatiti odštetu i ponovo angažovati Stanoja i Krleta (nekog provjerenog - ako Krle i dalje odbija da se vrati). To će biti trošak od dodatnih 1-1,5 miliona evra, što će nam...
  5. dejankol

    Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Muka mi je od svega. Ne samo zbog toga šta nam rade od Partizana, nego što je to slika "normalnih", svakodnevnih društvenih prilika. Pošteni ljudi, znalci, entuzijasti... padaju u zapećak pred društvenim pantljičarama. Kaže Vukadinović da Đurić nije izjavio da je budžet 10 miliona, nego je 16...
  6. dejankol

    FK ĐurGarden 2011/12

    Ljudi, ne krivite Stanojevića zato što, evenutalno, ćuti. Milioni su igri. Mafija je to. Treba stisnuti petlju i zamjeriti im se. Mi više ne navijamo za fudbalski klub, nego za trgovačko preduzeće.
  7. dejankol

    Jelen Superliga 2010/11

    Raduje me dobra igra Miljkovića jer smo na toj poziciji "tanki". Kizito je bio dobar, ali ne znam da li dovoljno dobar da zaigra umjesto Lazevskog koji igra sve bolje iz utakmice u utakmicu. Babović je takođe bio solidan, nije "davio" loptu, korisno je igrao. Onako kolektivno smo odigrali...
  8. dejankol

    FK Partizan 2010/11

    Ma neka budu i crveno-bijele stolice... svakako će naše zadnjice na njima da obitavaju. :D
  9. dejankol

    Jelen Superliga 2010/11

    I ja imam arenu na Total TV, doduše kod mene je ova BH verzija Total-a.
  10. dejankol

    FK Partizan 2010/11

    Pored svih problema, domaćeg sponzora je teško pronaći i zbog toga što je to, s njihove tačke gledišta, i jedna vrsta anti-reklame. Oni musavci su frku digli kad je Telekom postao sponzor KK-a kako će da mijenjaju telefone i sl... Da nije tako, siguran sam da bi neka od srpskih pivara jedva...
  11. dejankol

    FK Partizan 2010/11

    Kleo reprezentativac Srbije!!! Baš mi je drago zbog njega, mislim da će mu to mnogo značiti. Samo, plašim se da će ovi naši, onakvi kakvi jesu, da i dalje guraju onog presavijenog Pantelića i banderu Žigića. Hajde Kleo, pokaži stubovima kako se daju golovi. :D
  12. dejankol

    Liga šampiona 2010/11

    Dobro Igor reče, imamo Šahtjor i ta je utakmica vrlo važna. Ako igramo dobro, bez obzira na krajnji rezultat, mnogo će to značiti za samopouzdanje. Mislim da kvalitet imamo, i to onaj skriveni, onaj koji Arsenalovi navijači i ne slute, samo nam treba samopouzdanja i odlučnosti. Volio bih da...
  13. dejankol

    Liga šampiona 2010/11

    Čitam po forumima kako su se Arsenalovi navijači raskukali što moraju mnogo da putuju, i što imaju teške ligaške utakmice nakon utakmica u LŠ. Ma nigdje ni najave nekog poštovanja bilo kojeg od protivnika iz grupe. Neki čak govore da ćemo mi da vrijeđamo njihove igrače na rasnoj osnovi (jer mi...
  14. dejankol

    Jelen Superliga 2010/11

    Ako uzmemo četvrtu titulu u nizu (a ne vidim zašto ne bismo), dominiraćemo dugo, dugo vremena. One musavce uopšte ne uzimam za ozbiljne protivnike ove godine. Smijem se kladiti da će i bar Vojvodina biti bolja od njih. E, sad, naravno da ništa neće doći samo od sebe i da se za sve treba dobro...
  15. dejankol

    Jelen Superliga 2010/11

    Kamara je dobio finsko državljanstvo i vjerovatno će igrati za reprezentaciju Finske uskoro. UEFA je dala saglasnost da može nastupiti u slučaju da dobije poziv.
Top