Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
E sada, šta ako je Đurić pre toga doveo direktora i trenera i potpisao novi ugovor sa njima. Partizan će morati da ispoštuje te ugovore. Tu dileme nema. Može Partizan da raskine te ugovore, ali sigurno će nas debelo koštati. Neće nas koštati ceo novac iz ugovora (zavisi na koliko je godina), ali svakako dobar deo.

e sada vidis zasto diskusija o Anticu, Kezmanu i ostalim potencijalnim direktorima/trenerima nije slucaj amnezije.

U ovom momentu Krstajic nije vise SD i kako je licno izjavio na KZS, on se nece vise vratiti na tu funkciju bez obzira na ishod skupstine (osim ako blefira). Znaci ogromna je verovatnoca da cemo dobiti novog sportskog direktora
, bez obzira da li ce Stanojevic, Djuric, UO otici ili ostati.

Kad je to izvesno zasto se ne bi nadali nekom kvalitetnom kadru? Ne verujem da Djuric ima sposobnost niti vreme da dovede marionetu na tu poziciju. Kao sto je uleteo Ivan Tomic dok je na celu bio jedan od najvecih lopova u drzavi, tako ne bih imao protiv da uleti neki "novi Ivan" i istraje do nove administracije.

Krletov potez mogu da definisem kao ispravan i eticki, ali ne mogu da ga definisem kao tacnog ili pogresnog trenutno. Znate onu pokersku izreku, "tacan potez u pogresno vreme" ili "pogresan potez u tacno vreme".

Ako je zaista izlobirao glasove za skupstinu pre njegove prve KZS-u, njegov potez je tacan. U suprotnom, ako Djuric prezivi skupstinu, to je jedan vrlo pogresan potez. Zaista se nadam da je dobro promislio svoj potez jer je sa sobom povukao Stanoja i Vuka. Njegov nastup na drugoj KZS-u mi nije ulio previse poverenja. Kao sto sam rekao, ili blefira debelo (kao sa Eduardom) ili je potez bio impulsivan.

Verujem da ce nam Stanojevic na neki nacin ukazati na odgovor. Ako se zaista povuce i uruci ostavku, onda verujem da su skroz pokriveni na skupstini. U suprotnom bi ostavili Partizan na potpunom cedilu, sto bi bilo jako neodgovorno sa njihove strane.

U slucaju da Stanoje krene sa odugovlacenjem ili prihvati da ostane trener, onda mi se cini da je Krletova akcija bila donekle neplanirana.

Necu previse da komplikujem, ali postoji i treca opcija sto se tice Stanojevica, a to je da dobije otkaz. Sa obzirom da je dao javno misljenje i da je najavio ostavku, ne bi me zacudilo da mutavi ne rizikuje i samo mu uruci otkaz zbog "neprofesionalnosti".

Bice vrlo interesantno videti Stanojevicev potez.
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Alaj smo jaki,ispada da smo preko Interneta najjaci.Cekamo Skupstinu(od koje najverovatnije
nece biti nista)uzdamo se u Bjeku,u ovoga u onoga.Alo BRE,ekipe(SVAKA CAST)van Srbije
pokazuju kako se voli i bori za nesto sto volis i navijas,ZA CRNO-BELE BOJE,tako i treba za
pocetak,a mi???preko Interneta naravno,iskazujemo svoje nezadovoljstvo.Uz svo duzno
postovanje prema Gazdi i prema starijim clanovima Foruma,ovo ne vodi nikuda.Svi vidimo
sta se radi,a gde smo???Ususkani u toplu sobu i fotelje i kuckamo,kuckamo i samo kuckamo.
Treba se skupiti i javno pokazivati sta mislimo o njima,to je ono sto mozemo uraditi i sto
treba uraditi,ako zelimo,kao sto zelimo bolji Partizan.Lepo clan VELO pise,samo ispada da
nema ko da ga slusa.Da smo i tada sedeli i kuckali,nikada Zeku i Bjeku ne bi skinuli.
Mislite o Tome.
Izvinjavam se na duzini komentara.
 

Neksus

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
94
Reaction score
15
Gazda,pa neka je.Partizan ce ispostovati,koliko god da kosta,ali otarasicemo se Djurica i UO,
sto nam je i cilj,za dobrobit Partizana,zar ne?
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Мишљења сам да треба сачекати Станојевића да се врати са одмора! Рекао је да ће тада одржати КЗШ, и тада ће свима нама, ствари постати много јасније. Тада можемо судити да ли је потез овај или онај, добар или лош... До тада можемо се бавити само нагађањем да ли Сале остаје или не тренер и тако даље!

У овом тренутку нисам сигуран шта је најбоље, али све се може тумачити на више начина, као рецимо ако Станоје остане тренер, да ли је остао да не би Партизан оставио на цедилу, да ли је остао да руши управу изнутра, или је остао уз притиске и несвесно помогао мутавом у спровођењу свеопште амнезије! Због тога треба га сачекати и да видимо шта и како!
Моје лично мишљење је да смо превише пута гутали терање легенди, овај пут спортски сектор мора да победи... И наравно да Сале остане тренер, али са другим људима у врху...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.277
Локација
Žrnov
Boga mi, naši momci su izgleda rešilo taktički da odigraju.... Stanojević zna da igra na rezultat, jer prvenstveno takmičar :wink:

A i poslušao je JeNeA :D

Stanojević je trenutno na odmoru na Maldivima, koji je produžio do posle Božića, za kada je najavljeno da će biti poznato ime novog sportskog direktora, a verovatno i trenera. U medijima se kao najozbiljnijih kandidata pominjao Lotar Mateus, koji je, navodno, stigao u Beograd u ponedeljak.

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=01&dd=03&nav_id=570756
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bravo SS...uostalom, sjebaše ti odmor, i treba da ga produžiš...
Samo neka bude što tiše u javnosti ovih dana...da se reč ne čuje od bilo koga ko je "naš"...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Рече онај лик мени да Томић није одбио мутавог сто посто! А ево и сад се поново појављују текстови да је Иван опет прва опција! Искрено се надам да је то патка над паткама!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Bilo bi jako,jako lepo da svaki novi SD,ili trener zna da ga ni jedan pravi navijac nece prihvatiti i to im treba staviti do znanja posto oni mozda nemaju vremena za bleju po netu i citanje raznih foruma,fb itd.
Znaci dal nekim plakatima ili grafitima (kao ono za Krleta) ukazati "legendama" i bivsim igracima kako obicni a ne placeni navijaci razmisljaju, i da ce ih bojkotovati dok mutavo govno ne ode.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Рече онај лик мени да Томић није одбио мутавог сто посто! А ево и сад се поново појављују текстови да је Иван опет прва опција! Искрено се надам да је то патка над паткама!

Ja bih bio najsrecniji da se Tomic vrati. Samo jos jedan adut pred skupstinu I posle skupstine.

Koga Djuric dovede nece imati veliki uticaj na glasanje u skupstini
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Slažem se da je najbolje da se Tomić vrati. Tomić sigurno nije glup, i sigurno se ne bi vratio bez prethodnih konsultacija sa Krletom. To bi značilo da imamo još jednog čoveka sa uticajem i pozicijom na našoj strani. Uostalom ako je Krle rekao da se neće vraćati u fotelju sportskog direktora, neka Tomić tu i ostane, ako Krle održi svoju reč u što ne sumnjam jer ako Krle ima nešto to je ponos.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Људи јел ви схватате да је за Партизан ЈЕДИНО добро да мутаво ђубре оде ! Значи никакав Томић Кежман Матеус итд ...

Нема никакве трговине у овом тренутку. Значи ко год да дође биће доживљен као да се продао за јефтине паре.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Munjo, jasno je nama da je jedino dobro da Đura ode.

Nego je i dalje problem ko i šta će da dođe posle.

Nismo zaboravili šta je Đura radio, ali nismo ni Bika, koji je isto tako dovodio stranca Rebera da zamaže Artmediju i Tikvu.

Koliko god voleo Stanojevića, zasad je jedini bitan čovek koji je stao na stranu sportskog sektora Bik. A to ni blizu nije dovoljno.

Jedino što je sigurna korist od smene uprave u ovom trenutku je što će uz češće smene svakoj upravi biti jasno da je lako smenjiva i da domaće titule nisu dovoljne za opstanak na čelu. Čak nisam ubeđen ni u Stanojevićev ostanak na mestu trenera ako se priča rastegne malo duže.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Vi zaista pričate o tome da će biti doveden neko ko će pomoći u rušenju Đure? :prekrsti Aman, gde je tu logika? Biće doveden neko ko će oslovljavati Đuru sa "gospodaru".
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ma kakav Tomic, shvatate vi da kod mutavog SD moze biti ko hoce jer se nista nece ni pitati, odnosno dobice vruc krompir nakon prodaje Stojkovica i Mede da za 100 000 dovede dva kvalitetna igraca.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Pa kadrovi kojima je do sada Djuric ponudio posao SD-a ne spadaju pod takvu vrstu.

Ne vidim kako bi jedan Mijatovic ili Tomic (kada bi se prihvatili posla) bili potrchci doticnog

Evo vam jedan scenario, sasvim realan. TOmic se prihvati posla, ali samo pod uslovom da Stanojevic ostane kao trener.

Posle skupstine Djura dobije sut kartu a Krle ili neko drugi dodje na njegovo mesto. Mislim da je izvodljivo
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Alaj smo jaki,ispada da smo preko Interneta najjaci.Cekamo Skupstinu(od koje najverovatnije
nece biti nista)uzdamo se u Bjeku,u ovoga u onoga.Alo BRE,ekipe(SVAKA CAST)van Srbije
pokazuju kako se voli i bori za nesto sto volis i navijas,ZA CRNO-BELE BOJE,tako i treba za
pocetak,a mi???preko Interneta naravno,iskazujemo svoje nezadovoljstvo.Uz svo duzno
postovanje prema Gazdi i prema starijim clanovima Foruma,ovo ne vodi nikuda.Svi vidimo
sta se radi,a gde smo???Ususkani u toplu sobu i fotelje i kuckamo,kuckamo i samo kuckamo.
Treba se skupiti i javno pokazivati sta mislimo o njima,to je ono sto mozemo uraditi i sto
treba uraditi,ako zelimo,kao sto zelimo bolji Partizan.Lepo clan VELO pise,samo ispada da
nema ko da ga slusa.Da smo i tada sedeli i kuckali,nikada Zeku i Bjeku ne bi skinuli.
Mislite o Tome.
Izvinjavam se na duzini komentara.

Prvo, nismo mi zaduženi da rušimo UO i teramo Đurića, mi smo ovde samo da pomognemo. Drugo, ne znaš šta se sprema iza zavese :wink:

Људи јел ви схватате да је за Партизан ЈЕДИНО добро да мутаво ђубре оде ! Значи никакав Томић Кежман Матеус итд ...

Нема никакве трговине у овом тренутку. Значи ко год да дође биће доживљен као да се продао за јефтине паре.

To je to. Nema kompromisa. Đurić, Jovičić, Babić i Ružić moraju da odu! Ostali otom-potom.

...Jedino što je sigurna korist od smene uprave u ovom trenutku je što će uz češće smene svakoj upravi biti jasno da je lako smenjiva i da domaće titule nisu dovoljne za opstanak na čelu. Čak nisam ubeđen ni u Stanojevićev ostanak na mestu trenera ako se priča rastegne malo duže.

Upravo to! Moraju da znaju da nema zajebancije i da su odgovorni za svoja dela.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
@WebGazda
Za druge ne mogu da govorim, jer nisam deo toga. Mi smo otvorili "krizni štab" na forumu, ali vi to ne vidite. Tu će biti pozvane samo osobe za koje smo sigurni da su na našoj strani i koje su spremne za razne akcije. Unapred se izvinjavam ostalima,

Jednostavno, ne interesuje nas šta radi Aktatraz i Zabranjeni. Mi nećemo sedeti skrštenih ruku. Svesni smo da ih mi sa ovog foruma ne možemo da smenimo, ali uradićemo ono što možemo, a koliko će to uticati na celu borbu pisaće istorija.
[/QUOTE]

Meni nemoras da se izvinjavas za ostale ne znam,ali da cemo pisati ISTORIJU u to sam siguran.Ako sam 73 mogao da palim HRAM posle sramnog poraza od Bora,ako 74 ucestvovao u razbijanju musavaca u rupi na njihovom severu,i sve to je zapisano u istoriji ova borba ce biti pickin dim za dobrobit moje SVETINJE.Znam samo da u ovoj borbi nema predaje,i svako govno koje pljune na moju svetinju pa makar ona bila i legenda neka dobro razmisli kad seta ulicom.:BB
 

Pajas

Grobarčina
Учлањен(а)
06.01.2008
Порука
1.351
Reaction score
1.345
Azurni jahač:
"Evo vam jedan scenario, sasvim realan. TOmic se prihvati posla, ali samo pod uslovom da Stanojevic ostane kao trener.

Posle skupstine Djura dobije sut kartu a Krle ili neko drugi dodje na njegovo mesto. Mislim da je izvodljivo."

Sasvim zadovoljavajući razvoj događaja.Ne smemo zapostaviti pripreme,prelazni rok,ne predajimo titulu čergi.Pravi čovek na mestu direktora,SS ostaje trener a ako na skupštini udruženi protivnici Đure Mutavog ne uspeju da ga smene,onda bolje nismo ni zaslužili, niti bi smeli više da se bunimo.
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Ako dovedu novog trenera i SD-a, nakon skupštine i, nadam se, Đurićeve smjene, odmah im treba raskinuti ugovore i isplatiti odštetu i ponovo angažovati Stanoja i Krleta (nekog provjerenog - ako Krle i dalje odbija da se vrati).

To će biti trošak od dodatnih 1-1,5 miliona evra, što će nam uvećati normalne sezonske troškove na ukupno 10-11 miliona evra.

Ako stanje ostane nepromijenjeno, vraćamo se "budžetu" od 23 miliona (možda i cijelih 30, nikad se ne zna).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top