Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ја искрен да будем сам и даље скептичан по питању Клеа и репке. Видело се јуче да нама фали такав играч у репрезентацији, видело се да је Клео за класу испред свих њих, али... Партизан ове сезоне игра на три фронта и само му још фали, да најбољи играч игра још и за репку. Човек који се не гаси и који је одиграо сваки минут у Партизану, тренутке које би можда искористио да се одмори или тако нешто, провешће на тренинзима репрезентације и на утакмицама исте. Наравно да ће репрезентација добити много, бићемо далеко ефикаснији и убојитији, али питање је шта ће Партизан добити, или боље рећи изгубити. Цена ћему скочити то је сигурно али... Најбоље да време то покаже, али за сада моје лично мишљење је да ја нисам за то. Сад читам и ја ово у Куриру за спонзора, стоји да је то јака компанија и сигурно би дала више од помињаних пола милиона, још ако би променила столице, у боје које ми желимо па то би био хаос :) Али као што рече Zerocool ипак је то Курир, па ваља сачекати нешто мало поузданије (иако ова прича из ових новина има смисла)
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
Ево сад читам у СПОРТУ да нам је бутик остао без дресова!:banghead
Сви изненађени како добро пролазе и сад мора да се чека 10-15 дана да стигне нови контигент,а биће изгледа и неких мајица за лш....
Јбт,не могу да вјерујем шта се нама дешава,умјесто да се омогући продаја дресова и по црној гори,републици српској,македонији,њих нема ни у београду
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Bilo bi sjajno da izadju neke majice sa logom LS...
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
El Mago

Ja imam majcu sa Grbom Partizana,siva majca,a nazad crna na rukavima i grb lige sampiona,ima ih u CG vise nego kod nas!
Nego da ne idemo previse u off....

Mene najvise zabrinjava da ako na primer Kleo ode u repku,i "on"(naravno ne mislim za njega) narusi atmosferu u ekipi,kao na primer u Francuskoj reprezentaciji sto se desava!Posto meni kao navijacu su Rezultati u prvom planu,to bi bio mac sa dve ostrice,"ova druga ostrica je :D xD" tj dobra da je on za dve sumske jagodice kvallititniji od svih spiceva koje je Srbija imala poslednjih par godina(mozda izuzev Kezmana u najboljim danima...)...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Da,napisao sam to u temi ½novi dres½.
Ali to je dobra stvar jer je u klub ushla lova tako da se posao sa Adidasom vec isplatio.Ali ipak mi je malo chudno da je sve puklo,malo je to dresova...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ja licno nisam za to da Kleo igra za srpsku rprezentaciju iz 2 razloga. Prvi je to sto ce biti pod mikroskop (ciganske)javnosti i na svaki njegov kiks(makar u najmanji bice milion kritika na njegovoj adresi, sto moze psihicki da poremeti njega i da mu sjebe karijeru u Partizanu. Drugi su povrede, ne bih zeleo da nam se ponovi ona isto kao sa Fejsom.

Sto se sponzora tice, sve ispod milion eura po sezonu je glupost. Ko god nam dodje, nek' se "otvori" dobro.
 

sasha_pfc

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
182
Reaction score
70
Локација
Partizane ti znas
Repka?! kao da ste iz zagreba dosli, ne? Sto se Klea tice, moje misljenje je da ne treba da igra za Srbiju. I ne samo on, vec bilo koji stranac... Zemlju treba da reprezentuju ljudi koji su tu odrasli, koji tu zive ( ili bar rodili ), koji imaju neku ljubav prema zemlji, koji igraju za nju, ne zbog novca, nego iz partiotskih i moralnih razloga... E sad, moje misljenje se tu sukobljava sa slucajem Eduardo, covek je u hrvatskoj vec 15 godina, gotovo da je vatreni xD Reprezentacije se u danasnje vreme pretvaraju u klubove, u transfere i zaista ne znam cemu to? Igras za svoju zemlju, primis 6 komada, jbg, onda samo guras kontejnere...ali bar znas za sta, za koga i zbog cega si igrao. Nekada je sve to bilo drugacije...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Разлози за и против Клеа у српској репрезентацији су за тему Српски фудбал! Овде пишемо о ФК Партизан!
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Ево сад читам у СПОРТУ да нам је бутик остао без дресова!:banghead
Сви изненађени како добро пролазе и сад мора да се чека 10-15 дана да стигне нови контигент,а биће изгледа и неких мајица за лш....
Јбт,не могу да вјерујем шта се нама дешава,умјесто да се омогући продаја дресова и по црној гори,републици српској,македонији,њих нема ни у београду

I posle neko kaze da nas marketing nesto radi.Kao bice majice za LS,verovatno za sezonu 2011-12.To su trebali u roku od 5 dana posle izbacivanja anderlehta da urade,a ne da mi cekamo mesec dana.

http://yfrog.com/n3partizan2010j ovo je smisljeno i uradjeno dan posle anderlehta
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Boje Lukoila nam ne priliče, ali boja novca je tu bitna. Sponzorišu samo Spartak. Zvuči mi kao kvalitetna novinarska patka...

http://www.lukoil.com/static.asp?id=64

Tačno za to oko boje. Jebe nam se za boju slova. Nosili smo svojevremeno i "crveno-beli" LEE COOPER i eto preživeli smo...:D...Kao neko bi se bunio da nam "crveno-bela" COCA COLA bude sponzor, ma nemoj?

(Na stranu to što COCA COLA ima u međuvremenu u korporativnom imidžu i crno-beli logo...a na stranu i to što ova kompanija ni u snu neće u Srbiji ući u sponzorstvo nas (ili ne daj Bože cigana)...zbog nekih razloga za koje me sad mrzi da ih opisujem...)

Pre 11 godina smo bili tako blizu da nam OMV bude generalni...malte ne je sve bilo spremno za potpis i onda krenuo rat (bombardovanje)...jebiga...ne bi naravno ni Lukoil bio loš, čak sasvim suprotno, ali...da vidimo...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.279
Reaction score
34.155
Локација
vaginamandibularia
JeNeA, ne diraj nam lee cooper :D
Ako dođu ovi iz lukoila (u šta sumnjam za medalju), imaćemo najveći ugovor ikada.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Ja imam majcu sa Grbom Partizana,siva majca,a nazad crna na rukavima i grb lige sampiona,ima ih u CG vise nego kod nas!

A jesi tu majicu kupio u Partizanovom butiku ili negde na ulici?
Nemoj da se ljutiš ali nije poenta da na tim majicama zaradjuju i Kurta i Murta a da Partizan nema NIŠTA OD toga.

Duša me boli kad vidim da se ispred stadiona prodaju neke krš stvari i narod to kupuje umesto da ode u butik doduše da malo više para ali je bar pomogao svom klubu
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Meni nekako najlogicnije deluje da neka auto kompanija uleti sa sponzorstvom ,jer se automobili voze u celoj evropi pa samim tim i najveci interes imaju auto kompanije da se reklamiraju pred tolikim auditorijumom ....
Problem je sto nasi izgleda cekaju sponzora ,sto je pogresno ,sponzor mora da se ganja evo npr ova Indijska kompanija Tata jako su ambiciozni,ulazu u prizvodnju ,mozda bi imali neki interes da se reklamiraju na evropskom trzistu ili mozda neki Kinezi ...Nadam se da je ovo sa Lukoilom istina oni bi takodje bili dobro resenje naravno uz dobar novac ,jer je on po meni jedino merilo uspesnog sponzorstva.
 

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Ma neka budu i crveno-bijele stolice... svakako će naše zadnjice na njima da obitavaju. :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tačno za to oko boje. Jebe nam se za boju slova. Nosili smo svojevremeno i "crveno-beli" LEE COOPER i eto preživeli smo...:D...Kao neko bi se bunio da nam "crveno-bela" COCA COLA bude sponzor, ma nemoj?

Као и својвремено AIWA, GOMA, OKI...

Чудни смо људи. Хтели бисмо доброг спонзора, али ако може да измени свој лого. Да се јебемо а да нам не уђе.

Људи су толико оптерећени црвеном бојом па мисле да ако је име спонзора црвене боје да смо обукли и црвено-бели дрес...

Само нека они дођу, они или било који други моћан спонзор. А да ли ће им лого бити црвени, зелени, исписан на енглеском, српском, арапском, латиницом или глагољицом - јебе нам се.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
ljudi koji govore da im smeta crvena boja na grudima dresa naseg Partizana stvarno nisu normalni... pa dajte ljudi, to je samo sponzor, nista vise od toga! evo na primer, ja sam zapazio da cigani nose crne trenerke sa belim prugama, ali je na njima grb mahale...
tako da, ko te pita, daj pare i necemo se buniti...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Stvarno (vi pojedini) preterujete i smarate sa tim nekim crvenim detaljima,konkretno oko sponzora..daj bre ne glupirajte se...predpostavljam da svi vi sto to pricate imate izmedju 12 i 15 godina(cast izuzetcima)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top