Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Digi

  1. Digi

    Odbojkaški klub Partizan

    Ma nismo smeli da dozvolimo ni da izgubimo primat u ovom sportu.TO je ipak naš sport.
  2. Digi

    Hokejaški klub Partizan

    E a ja bio u vojsci u Kumanovu i zapalim za Jesenice.Savata me vojna policija i vrati u kasarnu.Ipak,gledao sam na TV i tamo se svađao i ratovao sa Slovencima.A sa mnom služio rođeni brat onog tada ganjcija Nenada Ilića.Kasnije je igrao i kod nas.
  3. Digi

    Rvački klub Partizan

    Bravo majstori E vidi se sta znaci strucni rad
  4. Digi

    Hokejaški klub Partizan

    Pa takva je tendencija i u ostalim zemljama.Ja živim u RUsiji i tu su se Ruskoj ligi riključili Dinamo Minsk i Torpedo Riga.Takđe isto važi za ostale zemlje.Hokej je skupo sport.Ipak,Partian tu ima tradiciju,i ored ogromnih plitičkih pritisasda još iz bivše SFRJ da se Zvezda lansira kao najveća...
  5. Digi

    Rukometni klub Partizan

    Ma ja se bojim da ne bude kao one sezone,kada su na pla lige šampiona otišli skoro svi pa svmo na kraju nastupakli sa desetkovanom ekiom.
  6. Digi

    Atletski klub Partizan

    Ovde si pišu postovi da AK nema vee sa Partizanom,ali ja ipak mislim suprotno od toga.Naime,čovek koji je održao AK Partizan je Dragan Životić,a on je bio jedan od vođa navijača Partiana i zvali su ga CRNI na jugu.A 1998 smo osvojili prvenstvo i tada je upaljeno 30-ak baklji.Inače,ja odavno...
  7. Digi

    Dule Vujošević

    Dule nije samo najbolji košarkaški trener.On je po meni i najuspešniji Srbin iz svoje oblasti kojom se bavi.Ma kakav bre Tesla ,Pupin i ostali,jedan je Dule.
Top