Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Dramis

  1. KK Partizan - sezona 2013/14

    Cestitke Partizanu na fantasticnom podvigu,ulaskom medju najbolje,gde nam realno jeste mesto,ali zbog drzave u kojoj zivimo i politicara koji je vode ipak se vodi kao senzacija.Mislim da je svakog navijaca jos vise obradovala cinjenica da smo mi uspeli ono sto fmp zvani czt nije mada se ogroman...
  2. KK Partizan - sezona 2013/14

    Utakmica protiv rusa igra se na Uscu,moramo jos Slobin rekord da oborimo pa da gnjide crknu od muke.Oni su -(covici,blesici,kurcici itd.)definitivno bolesni u glavu,a mi idemo svojim putem,nemamo vremena sa njima da se bavimo.Neko to gleda odozgo.
  3. KK Partizan - sezona 2013/14

    Mozda najbolja solucija za obe strane,oko Novaka da ga obezbedimp,a da ostane u Vrscu do kraja sezone.U slucaju da je kurvanje sa patuljkom,samo je Novak na gubitku i to drasticnom.Sto se Tepica tice,zeleli smo pleja i visoku trojku,dobili,verovatno,visoku jedinicu i eto resenja,pirocanska...
  4. KK Partizan - sezona 2013/14

    A ja se opet nadam da ce svest kod grobara proraditi sada kada je najpotrebnije.Ne bih sada sa nekim krupnim recima,ali oprilike bi ovo mogao da se nazove dan D za nas klub,ko toga nije svestan nema mu pomoci.
  5. KK Partizan - sezona 2013/14

    Posto od pojacanja jos nista da se desi,pocinjem debelo da brinem za zdravlje pojedinih igraca.Ne zna se stvarno sta nam je neophodnije plej ili visoka trojka,razumem situaciju sa finansijama,ali trebe sto pre nesto resavati.Bogdan je jako dobro nadomestio nedostatak pleja,ali ne treba se...
  6. KK Partizan - sezona 2013/14

    Krajnje debilno,volis svoj klub,a ne pomazes kad je najteze,pa makar koja pesma da je u pitanju.Na stranu sto je po meni krivica iskljucivo Duletova,znaci svi smo znali kako to ide, Ukrajinac kao zainteresovana strana podjebava,prvi sudija ga stiti i jebe zverski.Sad da ulazimo u pricu kolike...
  7. KK Partizan - sezona 2013/14

    S obzirom na to da karata fakticki vise nema,ocekujem da se mozda i obori rekord Pionira(nezvanicni) i da grotlo Pionira proguta jos jednog izrazitog favorita ,od mnogih koji su tako vec prosli.Nije fraza,ali najveci faktor je svakako domaci teren,a da ce igraci dole izginuti u to valjda ne...
  8. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ali treba reci da najvise kritika popije bas Bogdanovic.Svaki njegov izlazak iz igre nastavlja se roditeljskin sastankom.Sto se utakmice tice,rutinski odradjeno na terenu,a i pored.Navijanje ne bas spektakularno,a ocekivao sam puniju halu,neki su i najavljivali.Minutaza Andrica bas cudi nije ni...
  9. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kakva je situacija sa kartama za sutra,da li smo se zajebali mi sa strane ako krenemo na utakmicu,a da kartu nismo obezbedili.
  10. KK Partizan - sezona 2013/14

    Mislim da je idealna situacija da bez velikog pritiska odigramo veceras.U evro ligi gotovo svi su favoriti protiv nas,zbog budzeta naravno,ali niko ne moze da racuna na sigurnu pobedu protiv nas.Ako dobro pripremimo utakmicu,pre svega na psiholoskom planu,sa duznim postovanjem,a bez previse...
  11. KK Partizan - sezona 2013/14

    Slazim se da je nasa sansa Budiveljnik,ali sto je najvaznije daleko od toga da nam je o glavi.Sto je najvaznije ovako iscpljeni dobili smo bugare(bravo Bombarder),imamo koliko toliko vremena za oporavak i dobru pripremu i napaljeni a rastereceni mozemo zavrsiti veliki deo posla.Takodje oko...
  12. KK Partizan - sezona 2013/14

    Kao prvo velika pobeda posle praznjenja u petak,cestitke na tome kao i sve pohvale za petak na svim nivoima.Drugo oko Bogdana,jedina zamerka su ta polaganja,slabo ili nikako ne koristi tablu,sto mu je verovatno sugerisano,sad je bas preko table promasio,ali onaj odozgo je odlucio da presudi onaj...
  13. KK Partizan - sezona 2013/14

    Svidja mi se ova situacija pred Nanter,gde ih prilicno respektujemo,a zna se da protiv "slabih" najteze igramo.Ocekujem pobedu uz uslov da hala bude krcata,a amosfera luda isto kao da igramo protiv Barselone ili Makabija ili slicnih.
  14. KK Partizan - sezona 2013/14

    Ako je vec situacija takva kakva je,moramo osposobiti dvojacAndric-Bezbradica ili bar jednog od njih za znacajniju minutazu od trenutne i moliti se da Milutinov sto pre zaigra.
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Partizan NIS i zvanicno.
Top