Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nanter u najboljem slucaju moze do jos 2 pobede mi i Budiveljnik kuci , u tom slucaju mi dobijamo Budiveljnik i Barsu kuci i u krugu sa njima prolazimo NANTER NE MOZE NIKAKO DA BUDE BOLJE OD NAS zivi bili videli,a ja dajem kucu da ovu Barsu lemamo ,zato je vazno da Nanter dobije Budiveljnika jer bi Ukrajinci ako pobede imali 2 pobede ,90 % dobice Nanter kuci sto su onda 3 pobede i jos jednu ce da izmisle u to sam siguran i onda su ispred nas ...Ovako mnogo je bolje da Nanter dobije i da pravimo krug sa njima.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
To pljuvanje trenera Vujosevica.
Imali smo one prasece glave u Kragujevcu,napadnuti igracu u Skoplju,prosle godine je na teren usla u jednoj nebitnoj utakmici neka VIP budala protivnicke ekipe (domacina) na teren,gadjala trenera loptom,kao kidisao na njega. Imali smo proslogodisnji plejof gde su 45 minuta nakon zavrsetka (druge finalne)utakmice neki likovi cekali igrace pa ih gadjali bumerang kofama. Nikom nista.
Svo to vreme, utakmica se prekida zato sto je 3-4 puta u 13-14 utakmica deo publike pevao da se zena predsednika nekog KK dobro jebe,sto svakom normalnom muskarcu treba da bude kompliment. Utakmica se prekida zato sto navijaci nekog kluba udju u teren i prskaju PP aparatima po terenima pa taj klub nece vise da igra.
Jel postoji vise ta FIBA, Uleb, Strazbur, Hag ko moze da stane na put svemu ovome.
Ja znam da Dule i igraci imaju muda, ali ovo njihovo shvatanje situacije da je normalno da odes na gostovanje i fizicki te napadaju a ti se branis,meni je zabrinjavajuce.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
U Evropi se ne moze bez dobre osovine plej-centar,ne samo tu nego generalno u kosarci,to je glavni motor u kosarkaskoj igri.

Vesterman ce kao i prosle godine igrati u ritmu toplo-hladno,dakle bez preko potrebne konstantnosti sto ozbiljan tim u jakom takmicenju ne moze da izdrzi bez da se ne oseti.

Alternativa Dalo nam takodje ne moze pomoci ove sezone,sta ce biti sa njim ne znam ali znam da nijedan domaci plej nije dobio prostora koliko je i koliko ce dobiti Dalo_O prednosti domaceg dobrog pleja u ekipi ne treba trositi reci....

Saradnja sa centrima se svodi na bacanje lopte istima pa sta urade sami,da se guraju,zidaju itd.Dakle treba jasno reci ,,nemamo plejeve''.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ljudi mozemo mi dobiti i nekog od ove tri velesile u Beogradu...i Budiveljnik sa +30 u Areni...ali budite milion posto ubedjeni da mi ne mozemo niti jednu utakmicu dobiti na strani u Evroligi...tako je bilo uvek maltene ,tako ce i biti...Protiv Makabija 2010te i PAO-a smo imali jak tim...protiv Armanija raspalog nas je usralo u zadnjoj cetvrtini sve da ubodemo,o raspalom Prokomu necu da govorim iz 2011-te...dakle ljudi ne lozite se da cemo dobiti taj Nanter na strani...jednostavno nemaju muda kad izadju iz Pionira...i to nema veze sa ovim momcima...vec i unazad sa raznim generacijama...
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
@Petar Popovic

Pazi, nisam napisao da necemo proci :) za sada imamo itekako velike sanse da prodjemo u top16.
 
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Koji vam je bre,pa dobijamo i barsu i Cska u pionir,sta mracite.Mogu da se kladim ko u sta hoce..Nisu ove sezone bog zna sta,pogotovo spanci...Budiveljnak takodje-garant....Nemozemo mi da uticemo na to ostalo ko ce koga da dobije....
 

Head_Hunter

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
706
Reaction score
17
Локација
NBGD
Lepo bi bilo da ponovo napunimo pionir,dobijemo hrvate i tako napravimo dobru uvertiru pred mec u petak
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Mi smo u gostima pobedjivali Ural,Makabi,Tau,Olimpijakos,Aek,Asvel,Armani, razna imena da se useres.

Ljudi mozemo mi dobiti i nekog od ove tri velesile u Beogradu...i Budiveljnik sa +30 u Areni...ali budite milion posto ubedjeni da mi ne mozemo niti jednu utakmicu dobiti na strani u Evroligi...tako je bilo uvek maltene ,tako ce i biti...Protiv Makabija 2010te i PAO-a smo imali jak tim...protiv Armanija raspalog nas je usralo u zadnjoj cetvrtini sve da ubodemo,o raspalom Prokomu necu da govorim iz 2011-te...dakle ljudi ne lozite se da cemo dobiti taj Nanter na strani...jednostavno nemaju muda kad izadju iz Pionira...i to nema veze sa ovim momcima...vec i unazad sa raznim generacijama...
Neke ovde ne piše istinu:D, lako je proveriti ko.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Ајде молим те Пекарски, добро је што је човек скренуо пажњу да се не цимамо безвезе по Европи. Ту око куће и милина. А може и да се уштеди.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Nista, sta da se radi, jurimo 2. ili 3. mesto.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Sledeće tri su protiv Fenera, CSKA i Barse... bar jednu MORAMO da dobijemo da bi imali 50-50 šansu. Budemo li izgubili sve tri, 100% nećemo ići dalje. Pobedimo li dve, šansa je 75%!
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Pa Barsu ne da cemo da bijemo nego cemo da ih ponizimo ,od CSK gubimo 20 razlike sa Fenerom igramo egal i gubimo mozda i produzetak .
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Malo je neozbiljno iskakati sa ovakvim izjavama da cemo poniziti barcelonu!
Posle nam kriv djavo kad izgubimo pa krene pljuvanje a sve kao posledica postavljanja nekih nerealnih ocekivanja.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Какав смо народ ово је невјероватно:D

Прије утакмице са Будивељником су се сви сложили да побједом добијамо много више него што губимо поразом, да тешко добијамо утакмице у гостима, да је битно да добијамо утакмице кући... сад одједном као да су нам остале само теоретске шансе да прођемо даље.

Дајте мало позитиве људи, не кажем да еуфоришемо нешто али није на одмет мало вјере у овај тим. Ево, Французи добише Барселону у гостима, и то се дешава а ја кажем кад су их они могли тамо добит, можемо и ми барем једну од ове три утакмице кући, можда и двије, што да не.

Против Турака нам је прва прилика, вјероватно ту имамо најмање шанси али на нама је да дамо 100% па ћемо видјети хоће ли бит довољно. Ако не буде, Боже мој, биће још прилика.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Cekaj da dobijemo Cibonu, ima opet da idemo na F4 :D
Bice ovde jos iznenadjenja, tesko da ce iko imati manje od 3 poraza.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
518
Reaction score
345
Локација
Novi Sad
Proroci i vidovnjaci su okupirali ovu temu
 
Последња измена:

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Kakva je situacija sa kartama za sutra,da li smo se zajebali mi sa strane ako krenemo na utakmicu,a da kartu nismo obezbedili.
 

Xornet

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
167
Reaction score
4
Samo bih dodao da treba drugacije gledati na Nanter, lepo je Trifa objasnio sinoc.
Posle last cuta u NBA im se vratio Micham, njihov najbolji igrac prosle sezone, i sada su mnogo jaci.

Zaista ce biti paklena borba sa njima i Budiveljnikom za to cetvrto mesto, ali sve i dalje drzimo u svojim rukama. Malo nam ne ide u korist sto glavni mec igramo u Areni umesto u Pioniru.
Samo da nas povrede zaobidju i mozemo do top16.
Ipak mislim da nam trebaju 3 pobede, mozda je moguce proci i sa 2-8 ali bas treba sve da se poklopi.

Dododatnih 14 utakmica za igrace i 7 rasprodatih Arena za budzet kluba su neprocenjivi u ovom trenutku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top