Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Grobar_BL

  1. KK Partizan 2016/17

    takav mozak koji ima usmeni dogovor ne treba biti u klubu. Ko danas radi na usmeni dogovor? Gde se pare vrte ili radi kako treba ili nemoj raditi...Amaterski smo to odradili i cao!:prekrsti
  2. KK PARTIZAN 2015-16.

    Vezano za utakmicu sa Cedevitom. Nikad nisam prizeljkivao poraz KKP! Mada, da se ne lazemo sinoc bi mi taj poraz najmanje bio bolan. KKP obozavam a od sinoc jos vise ako je to i moguce, bas zbog toga sto je olicenje postenja i sportskog duha. U dvorani gde smo stekli IME i UGLED da...
  3. FK Partizan 2015/16

    Danas imaju jos bolju foru...prvo je to argument a onda pa sta ima veze sudija sa rezultatom? Imali ste igraca vise 29min i nista dali dva gola Sunce ti jebem s kakvim ljudima ja radim i s kim ja ponekad popijem kafu.
  4. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Jbg Reomire, nemoj spominjati... Mene vise interesuje koja je grupa momaka sedela u Maderi za istim stolom... Nek se kolju Dule i Tosa. Nek cela ova sezona protekne u tome. Od ove sezone nam ne ostaje nista nego da prezivimo i da sve sekire se iskopaju, pa da se iste sekire pobacaju i da...
  5. KK PARTIZAN 2015-16.

    Ova ekipa je solidna ali je Pera i strucni tim ocajan! Sta ce koji kurac Kecman i Vule tu? Dobri sa Pekom pa ih on pocastio? Hocu i ja dw budem deo tima KKP,volim ga sigurno vise od njih,radio bi dzabe a nista nisam losiji od njih!
  6. KK PARTIZAN 2015-16.

    Bozic ako ima i malo ljidskosti u tebi napustices KKP. Toso idi u penziju i da te ne gledam vise...zgadilo mi se ovoliki amaterizam.Bozic nema pojma gde se nalazi. Ova ekipa niie toliko losa koliko je Bozic ocajan. Jedini Tajson sto nesto vredi!
  7. KK PARTIZAN 2015-16.

    Samo da sto pre igrac sa brojem 5 ode iz Partizana! Koji ti kurac Pero on igra ako ne ide, koji ga kurac stavljas da izvodi loptu na kraju.
  8. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Mi moramo sada pametno, da se konsolidujemo pa da idemo u rat! I ova pomiranja su bolja nego otvoreni rat...jednostavno nemamo municije za rafale. Malo da se primirimo, pa ljudi ko je to vladao vise od decenije u nekoj zemlji? Koja je to vlast izdrzala 15 godina, koji sportski koletkiv je...
  9. Dule Vujošević

    Dule, Duca, Dulence...hvala ti na svim godinama. Hvala ti na svim ovim uspesima. Bolniji je ovaj rastanak nego onaj kad si isao u CSKA, tada si isao da naplatis stucnost a sada te teraju iz kluba kome si mnogo toga dao ( naravno tebi je KKP sve to i omogucio). Jedan od retkih koji je vratio dug...
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    More li ti imponovati jedan ladan Nektar? Zasluzio si sa ovom komparacijom...:respect
  11. Dule Vujošević

    Dule u Meljinama, dosao sa zenom i sa njima je bio i Vanja. Dule ga malo obucava i tokom leta, kako bi za 2 godine postao zvjer! :) Dule se dobro stesao, pravi maneken. :D
  12. NISMO ISTI!

    Odo sutra svoju fakultetsku diplomu da dam komsiji. Meni sada nije potrebna a on jadan juri neki posao, ima neka obecanja pa mu samo diploma nedostaje. :puke
  13. KK Partizan 2014/15

    Poraz koji ne boli od stida i sramote vec poraz koji boli od ponosa! Mnogi od vas su sve napisali i opisali a ja zelim samo jedno...DV trener, Sasa Pavlovic kapiten! Hvala ti crno bela ljubavi. Imao sam srecu da sam poceo pratiti sport( kosarku) od trenutka kad smo poceli dominaciju i...
  14. KK Partizan 2014/15

    Da li mi mozemo dovesti igraca za KSL? Kako bi nama legao Malin! Strasno, takav plej nam fali vec 3-4 sezone!
  15. KK Partizan 2014/15

    Stojance, u potpunosti se slazem sa tobom. Samo sam htio i njih istaci, jer Maki je mogao uzeti bolji ugovor negde drugo ako ne bolji onda redovniji, ne bi bio ovako ubijan u ovim utakmicama i ne bi sudije siljile kurac na njemu. Pek, je bio $ obezbedjen ali malo ko odbija turske pare i ladno...
Top