Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK PARTIZAN 2015-16.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.501
Reaction score
41.544
Локација
Žrnov
Srecno momci i pamet u glavu!

:napred Partizan:D::partizan_fan:
 

rasimPFC

Grobar
Учлањен(а)
09.12.2008
Порука
560
Reaction score
1.673
Локација
Vranje
Ove sezone cu se potruditi da ispratim svaku tekmu uzivo, ako ne, onda uz TV. Sad ce sigurno svaka pobeda biti jos sladja nego predhodnih sezona. Puno srece nasim igracima, ja znam da mene sigurno nece razocarati.

U boj krenite junaci sviii!!!!!

:napred Partizan:napred Partizan:napred Partizan
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.463
Reaction score
12.213
Локација
Beograd
Sve pobede domacina u Aba ligi prvo kolo,red je da dodje jedna dvojka,i to ova poslednja :D
 

iggypop

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
196
Reaction score
3
Локација
Sweden
e pa momci svu srecu ovog svijeta vam zelim... napred Partizan
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.536
Reaction score
4.204
Локација
Ljubljana
Šteta. Značila bi momcima ova pobeda ali....
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.479
Reaction score
686
Koprivica, Aranitovic i Djumic nisu kosarkasi, Vrabac i Marinkovic su premladi da se od njih trazi odgovornost... Osim Cvetkovica i Vitkovca ostatak je bio na KLS nivou... Teraj dalje...
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
sve neizvesne zavrsnice cemo izgubiti...koji prelom mozga
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
838
Reaction score
2.902
Ako izuzmemo osecaj koji imamo trenutno zbog ovakvog poraza, bice ovo dobro.Zapamtite sta vam kazem.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Samo da sto pre igrac sa brojem 5 ode iz Partizana!

Koji ti kurac Pero on igra ako ne ide, koji ga kurac stavljas da izvodi loptu na kraju.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.010
Reaction score
3.813
Локација
Milutinović umesto da skoči na Maleševića (ukoliko je on bio onaj koji je dao pas ležeći na parketu na kraju), on stoji pored njega i nešto rukama mlatara. Kompletna odbrana nam je poletela u napad kada je ovaj skliznuo, ja gledam i pomislim u tom momentu, jebote ovi će da nam daju lagana dva poena iz dvokoraka i upravo je tako bilo. Vitkovac krenuo šprint u napad kao da smo već osvojili loptu, mislim da je upravo njegov igrač dao ta dva poena.

Srce da mi stane, a tek prva utakmica. Srce ti jebem.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.254
Reaction score
3.779
E jbg, svojim glupostima smo otišli u poraz.

Morali smo više da uključimo mozak, što včrs nije bio slučaj.

Aranitović je totalno neupotrebljiv.
Prosto sam začuđen da košarkaš koji trenira jednom dnevno djeluje onako na terenu...
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Nije mi jasno za koji kurac krasni me mozemo izgubiti takmicu sa 20 razlike pa nema veze sto je to jebeni Metalac, nego ovako po hiljaditi put ko zadnji jebeni luzeri moramo gubiti kad najvise boli. Pi jebem ti kosarku i sve. Borba za opstanak. Ne znam ni sta onaj Peković sere, imace skoro 40 miliona za jos 3 godine u Minesoti i neće da pljune milion da se dovede koji ozbiljan igrac. Fala ti Pekoviću za ovo pišanje po nama

@SMK, kunem ti se i ja isto pomislih, znaci ja ne vjerujem da likovi polećeše na njihovu polovinu, dok ovaj sjedi na parket i čeka da neko prodje, nije mi jasno sta su mislili jebote, da ce on da ih proigra?!
 

shonepfc89

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
607
Reaction score
70
Bravo momci, biće bolje! Glave gore, pa da probamo u Mitrovici nešto da uradimo. Ako i ne pobedite, nema veze, pobedićete drugi put.

Nije uvek lako, ali je uvek lepo navijati za Partizan.

:napred Partizan :D: :napred Partizan
 

grobar91

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
178
Reaction score
12
Ne znam kad mi je ovako tesko pao poraz, momci su ginuli nema se sta zameriti osim Aranitovicu, ne znam ko njega drzi u Partizanu. Izgubili smo od trenutno kvalitetnije ekipe...
Deluje mi da su nas ubili u skoku, fali nam opasno neki crnac da skuplja skokove, barem i da ne zna puno u napadu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top