Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Ilija_RS

  1. Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Moze sve osim Olimpijakosa. Ja bi iskreno volio Ludogorec, da mi vratimo milo za drago...treca sreca!
  2. FK Partizan 2016/17

    Ima li ikakve sanse da se otvore kapije JNA u nedelju??? Ako ne, obezbijediti sve sto je potrebno da skup bude na platou, da govna ne bi zabranila skup ili nesto slicno jer i ciganija igra u to vrijeme....ipak je vuciceva Srbija! TITULAAAAA!!!
  3. FK Partizan 2016/17

    U Nisu ce da bude kradja od prvog minuta utakmice, pokusace govna na sve nacine jer im je ovo zadnja sansa, da Radnicki dobije u srijedu...ali ja sam ubijedjen da cemo da ih zgazimo, da ce kod igraca jos samo vise inat da proradi zbog Nikolica iako je motivacija iovako na nikad visem nivou. Nego...
  4. FK Partizan 2016/17

    Sad na Areni kazu, kao moguci Tomicevi nasljednici pominju se Vermezovic i Nikolic !?!? Pa jbg koja svrha sto ode Tomic ako ce doc jos gori od njega... TI SI PRVI TRENER STANOJE! Samo Stanojevic moze da nas vrati na pravi put, ali on ne odgovara sns kadrovima u klubu...
  5. KK PARTIZAN 2015-16.

    Novica Ubica! Bice on opet onaj stari! :respect Ovo sve sto se desavalo u polufinalu, zakljucno sa sacekusom ciganlije koju placa Coki i onog pokusaja nokauta Murica ukazuje jasno na ono sto nas ocekuje u finalu, i zato ako se mene pita zajebi vise finjaka nego iz sveg glasa Covic Vesna jebe...
  6. Kup Radivoja Koraća 2016.

    Prvo da se izvinim svim igracima jer sam napisao da nemamo sanse. I svima, sve do jednog naklon do poda, svaka cast momci! A Dzile... rijeci su suvisne :respect Bojim se da ce nabit Radonji kompleks, a taman je pomislio da je Dule samo ruzna proslost :buhaha Sve se slozilo, zelja, trud...
  7. Kup Radivoja Koraća 2016.

    Posto realno gledajuci nemamo sanse da dobijemo veceras, da se mene pita skandiralo bi se Covicevoj kurvi od pocetka meca pa nek prekidaju ako hoce da nas dobiju na taj nacin...
  8. KK PARTIZAN 2015-16.

    Partizan mora da ima sampionski tim ili tim koji ce da postane sampionski! Mi nemamo ni jedno ni izbliza i zato ja ne vidim nista pozitivno nit bilo kakvu strategiju oporavka kluba i vracanja na staze uspjeha.. Ako nemamo sampionski tim a nemamo ga, onda treba da imamo tim koji ce nekad...
  9. KK PARTIZAN 2015-16.

    Evo proslo je 3 mjeseca i jace otkad je ova nova uprava, i otkad nema zlocestog i pokvarenog debelog dukljanina a ja i dalje nista ali NISTA pozitivno u klubu ne vidim! Ako ne racunam ovo da stitimo interese srpske klupske kosarke pa mutiranima izlazimo u susret po ko zna koji put.. :puke
  10. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Sezone.. moja greska, izvinjavam se! Ali ne mijenja bitno stvari, sponzorski ugovor na 7 mjeseci !? Ako je dogovoren i neki produzetak saradnje onda ok, a ako je to samo na 7 mjeseci onda je smijesno, cisto mazanje ociju da dolaze neki sponzori, da se nesto desava. @Maxi Ja nigdje ovo...
  11. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    Potpisan ugovor do KRAJA TEKUCE godine..sto znaci na mjesec i po dana !?!? Jel se ovde neko zajebava sa nama ili...?
  12. KK PARTIZAN 2015-16.

    Kao sto rekose Grba i Tegi vezano za ovo "izlazenje u susret" mutantima, pa sta se cudimo sad su druga vremena, sad zajedno idu i na rucak! Kako je ovo sve divno, medjuljudski odnosi, pa komsije smo majku mu. Nema sta, nova i napredna vremena! :puke
  13. FK Partizan 2015/16

    Sto se same igre tice po meni to nije bilo katastrofalno uopste, s toga nema se sta zamjeriti treneru! Jedino da se drulovic skine umjesto Bozinova i Saponjica pa da da gol iz stopostotne sanse!? Drugo, sta Drulovic da uradi kad je na golu rupa od golmana!? Odbrani fantasticno jednu utakmicu...
  14. KK PARTIZAN 2015-16.

    Ubacio nam je onomad Telekom kad je istupio iz sponzorskog pula, samo zbog Vujosevica! To je licno Culibrk il kako se vec ta gnjida preziva javno rekao! Svi smo ovde tada to tako dozivljavali, sta se sad odjednom tu promijenilo!? Zavladalo neko NAPREDNO misljenje aman? Eto imali smo kosarkase...
  15. KK PARTIZAN 2015-16.

    Pera nazalost samo potvrdjuje da nikad od njega nece biti trener, pogotovu ne trener za Partizan! Ala Jovanovic, samo jos gora verzija... Volim ga kao "profesionalnog dizaca pehara" ali je miljama daleko od toga da je za prvog trenera kosarkaske institucije, sto prije shvati on ili ovi iz kluba...
Top