Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2016/17

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Samo se vi zajebavajte sa tim rampama,ovoj budali ladno može da dune promaja pa uvede van. stanje sa zabranom okupljanja.Naslov u DezINFORMERU
"Ruše se stubovi SrBstva,zemlja u opasnosti":D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Valjda po pravilu kad se trener isključi, mora da pauzira sledeće kolo.
Kako grok nije, ne znam.

I ovaj u dresu je isto sudija, Neša Marinković, ali taj više ne sudi fudbal.
Široki kako sam čuo jeste kao navijač Partizana, šta će na ciganskoj košarci, ne znam.
Uglavnom, za koga god navija, sudiće kako mu gazda kaže.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Nije on hteo na košarku,navukli ga cigani da je Istambul bio 1991.:D
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Jeste, pravi je navijač Partizana, vjerovatno se kamuflirao u cigansku majicu pa ušao da im skida transparente.
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Posto verujem da pisanje na forumu ne utice na igru naseg tima, a opet mislim da je bolje biti blagi pesimista(nebi li se jos vise radovali kad bude trebalo), nadam se da nije jeres da napisem svoje misljenje.
Ovo sto se tice saopstenja, mislim da nam uopste nije trebalo da odgovaramo na bilo kakva saopstenja. Verovatno da je unutar kluba postojao dogovor da saopstenja ne bude, ali neko nije izdrzao. Trebalo je samo cutati i terati svoje, sto verujem da je bila i Markova zelja, ali na zalost ne moze on da utice na sve. Marko nije zeleo ni da dugo traje radost posle meca sa Vozdovcem, pozurio je igrace da sto pre odu, jer zna da jos nista nije gotovo...
Sto se tice igre (na terenu) radnickog u duhu mog blagog sujeverja, svidja mi se sto nisu primili gol 4 zadnje utakmice i sto nisu pobedili namestenu utakmicu Novom Sadu. Tacnije utakmicu koju nisu namestili fudbalerii slanine vec je njihov trener mislio da moze da izvrsi naredjenje bez njih(glupo mu bilo, ali mora se) pa je sastavom i taktiom mislio da pomogne Nislijama, nije uspeo pa na konferenciji samo sto nije zaplakao. Ono sto mi izgleda nesigurno(posto sam pesimista reci cu, a znam da moje misljenje ne moze da utice na nasu igru) je to sto Marko nece biti na klupi i sto nece biti Ostoje, a plasi me onaj "nas" bivsi bizgov Kojic koji je napaljen kad igra protiv nas, a jak je kao strvina i mislim da ce ponovo biti napaljen.
Mi jesmo mnogo bolji, na zalost mislim da ovo nece biti ta utakmica u kojoj ce se to lako pokazati. Tren, sudija, pritisak. Prvo poluvreme ne ocekujem golove. Oni su odbrambena ekipa, ono sto ce probati to ce vecinom biti sutevi sa distance, a znamo kakvog golmana imamo. To je zeleo i Vozdovac, ali smo toliko dominantni da im ni jedan sut nismo dozvolili, a kamoli sansu. Medjutim bojim se da ce ovde biti tih suteva, a kada lopta krene ka golu to sto smo toliko bolji vise neigra nikakvu ulogu, jer je nas golman veoma los. Ono sto je dobro je sto nas golman ne moze da bude konstantan ni u cemu pa i partije koje pruze su jedna losa, jedna dobra :) ... Prosla je bila zesce losa... Nije ni vreme ni mesto da vredjam bilo kog naseg sadasnjeg fudbalera. Mogu da kazem da svi igraju prilicno dobro, jedno dozvoljavam sebi da kazem nesto negativno za Jankovica, a to je da nisam skoro video nekoga da mu se sut iz prekida i iz igre toliko razlikuju. Njegov sut iz igre je veoma los. A generalno mislim da je fudbaler za neke druge utakmice, ne za ovu u sredu. On je vise za utakmice protiv otvorenih protivnika i ono malo sto njemu fali puno je za igraca na toj poziciji. Da pohvalim Miletica koji zadnje utakmice igra odlicno. Protiv Vozdovca je ucestvovao prakticno u svemu sto je bilo pozitivno u nasoj igri. Tavamba je neresiva enigma za sve protivnike u nasoj ligi bez obzira sto ponekad izgleda da nije tako. Ako ne zelimo da menjamo igru u odnosu na protivnike korisno je da on uvek igra. Djurdjevic je naravno odlican, ali postoje situacije kada treba da odigra pas, a to ne uradi. Upravo se tako nesto desilo na pretprosloj utakmici protiv Radnickog. Cak je svaki njegov pas velika sansa, jer na njega cesto ide vise od dva fudbalera. Svidja mi se kako igra Kosovic, mislim da je on nas najbitniji fudbaler.
Da zakljucim: Lose je sto ta veza odakle sve pocinje golman-stoperi, ovog puta je slaba(i sto ce oni bas tu vrsiti pritisak, tacnije kada nasa zadnja linija bude pomerena visoko i kada se gradi napad predpostavljam da ce cesto drzati coveka na Jevtovicu, ako on bude igrao). Los je teren, los je sudija, lose je sto Marko nije na klupi, lose je sto smo izdali saopstenje. Dobro je sto smo dosta bolji tim, sto smo koliko cujem u karantinu malo ranije.
Izvinjavam se sto sam malo pesimista(sad da mi neko kaze da ce biti x ja bih pristao), ali kada sam bio veliki optimista nije bilo dobro, zato ipak bolje ovako...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Valjda po pravilu kad se trener isključi, mora da pauzira sledeće kolo.
Kako grok nije, ne znam.

I ovaj u dresu je isto sudija, Neša Marinković, ali taj više ne sudi fudbal.
Široki kako sam čuo jeste kao navijač Partizana, šta će na ciganskoj košarci, ne znam.
Uglavnom, za koga god navija, sudiće kako mu gazda kaže.

Svakavih sam grobara i partizanovaca video za zivota, ali da nose majicu "zlatna generacija", 1991, bari tokio, takvih vala nisam....

https://www.malasrpskaprodavnica.co...ges/items/majica_1991_zlatna_generacija_2.jpg
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
jebem ti sunce, a ja bio ubedjen da smo glavno pregrmeli u subotu.
braco I sestre, strasno ce biti u nisu, pakleno.da bismo izbegli kasapljenje of strane njihovih igraca I pogubnu svirku sirokog, moracemo uvaliti dva komada u prvom poluvremenu. naravno, bez da ga primimo. mnogo bih mirniji bio da je celavi na klupi.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
597
Reaction score
221
Локација
Dire
Nije dečko "naš" nego je naš.

Da se zapamti! Možemo o Kojiću svašta pisati kao talentu ili suprotno ali ne spada u kategoriju Babović..
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
U Nisu ce da bude kradja od prvog minuta utakmice, pokusace govna na sve nacine jer im je ovo zadnja sansa, da Radnicki dobije u srijedu...ali ja sam ubijedjen da cemo da ih zgazimo, da ce kod igraca jos samo vise inat da proradi zbog Nikolica iako je motivacija iovako na nikad visem nivou.
Nego ako je neko blizak nekome u upravi ili ovima sa juga, vac sad treba da se organizuje video bim i sve za nedjelju, da bude kao sad u subotu, ima da bude ludnica.
Pisem ovo jer se iskreno plasim da bi od pickoustog govneta mogla da dodje zabrana okupljanja za nadjelju, "iz bezbjedonosnih razloga" ili "skup nije uredno prijavljen" i takva sranja...pogotovu sto isti dan i cigansture igraju na marakani.
Ovim se treba na vrijeme pozabaviti i osigurati sve za nedjelju i proslavu titule sto ce bit ravno ulasku u ligu sampiona!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Stoooleee,
Ovo je slika neposredno pre hapšenja Džajića,pa zar nevidiš da mu stavlja lisice,a gleda se i facijalna ekspresija.
Neka puše kurac cigani,njih više ni Kopertfild nemože spasiti.U svakom slučaju u Nišu će biti bar dva cigana kojima ćemo se u lice keziti na kraju.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
18491658_10154647576801647_7689897935619502344_o.jpg


Pomocni sudija koji je delegiran. Vrlo nacitan i generalno profesionalan u svom poslu. Umri gade ciganski! Evo ja ti garantujem da ces se vise okretati ka tribini, nego sto ces mahati zastavicom, ako uopste budes mahao...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ja mislim da citava ciganska drzava, zapravo nije svesna da svojim namernim pokusajima sabotiranja fudbalskog kluba Partizan, kako ne bi osvojili titulu, ujedinjuje Grobariju u celoj srbiji, a i sire rekao bih. Drago mi je sto su navijaci Partizana ponovo jedinstveni u borbi protiv najvecih kriminalaca i olosa koje je ovo drustvo videlo. Drago mi je sto smo na jednoj strani mi, obicni ljudi, studenti, deca, devojke, stariji, radnici i ostali, a na drugoj, ljudi sa mentalnim poremecajima, osvedoceni kriminalci, narko dileri i ekipa.

Nisu svesni da cemo ih unistiti do kraja. Nisu svesni sta cemo im uraditi. Bog, pravda, karma, kosmicka pravda je na nasoj strani braco. Jebacemo im sve zivo u Nisu, kakav kurac radnicki iz Nisa i ona ciganstura toncev. Nisu svesni sta cine svojom nepravdom protiv nas.

Svi u Nis!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Да се надовежем мало на ову причу око судија.
Седим с друштвом у једној локалној кладионици прекјуче, и ето чисто се дотакнемо утакмице Радничког у Новом Саду и квоте 1.50 на победу госта. У једном тренутку, убацује се у разговор човек са суседног стола и представи се као потпредседник Радничког, каже да су имали сто посто свог судију на тој утакмици и да га је било срамота због црвеног картона који је додељен Војводини. На све то, извади телефон и нађе снимак, стварно се искидасмо од смеха. Кога не мрзи нека потражи на нету. Каже џабе нам и Тончев и судије, кад ови наши играчи не знају да ходају. На све то ми после неког времена провалимо да човек реч једну није слагао при представљању.
Е сад, замислите ви каква је наша лига, и какав је фудбал у Србији кад потпредседник једног суперлигашког клуба мртав ладан приђе нама незнанцима и отворено прича о намештању утакмица свог клуба.

Можда је више за српски фудбал, али нека стоји овде чисто да би видели да ни Тончев није мала маца.

Сви у Ниш!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nego, sad mi poslao drugar na fejsu objave stranice juzna strana:

Ne radi cirilica...Pise da su autobusi za Nis besplatni, da se krece sa severne tribine stadiona Partizana u 13h?


Zna li neko da li je, i koliko kredibilna informacija?
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Па то им је званична страница трибине, друго гласило сем ње немају. Тачно је сто посто.


Оправите више ову ћирилицу јебем ти срање! :D
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Da, da sramotno su pokrali Vojvodinu, ponistili cist gol, i crveni dali kao i u septickoj jami, ovi sansu nisu stvorili, vaznom, veoma vazno za sredu je da Everton bude u timu, ako ne primimo gol titula je tu....
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.603
Локација
Kej Republika
Sta gamad radi, ne bira sredstva. Jebote oni mi se svakog dana sve vise i vise gade. Kad pomislis da nekog ne mozes iskrenije i vise da mrzis, oni opet urade nesto da tvoju mrznju prema njima prodube.

Marka na tribinu da vodi navijanje :)

Ekipa ce jos vise sjediniti, jos vise ce da grizu. Mada motiva i bez toga ima na pretek. Jbg igra se za titulu. Nis jeste potencijalna mina ali gol na vreme resava sve.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top