Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Laki T. - најновије активности

  • Laki T.
    Laki T. reacted to Nikola_G's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja sam ubeđen da kad bi imali kondicionog trenera, bili bi i dalje prvi. Samo to.
  • Laki T.
    Laki T. reacted to batakpudla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Тај тренер је био продужена рука управе, био је задовољан појачањима и почео је да кука кад је видео да ни 150 бодова неће да нам донесу...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to njacke's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    E, ako te promene na svim nivoima ne donesu titulu, nista nismo uradili... Jbt, kao u nekom paralelnom univerzumu da zivimo...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to In_hero!'s post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jebo te zeljko pantic.
  • Laki T.
    Laki T. је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    "Najveca kosmicka pravda ikad" bila bi da prvi smrda smrdije skikne, sa njim i sve ostale smrde koliko god da ih ima, a da se...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to Paja Čutura's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Tesko da cemo vise na prvo mesto. Realno i ovo je uspeh koliko smo izdrzali... danas mora pobeda i zbog samopuzdanja i da odbijamo nalet...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to LazarP's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Pravila FIFA, Sekcija 12. Pročitaj. Ona objašnjenja, paralele sa klizanjem, remplovanjem, mislim ne razumem šta govoriš. Taki udara...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to Nikola_G's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Nisam rekao da zavisi 100% od nas, ali zavisi od nas naravno, moramo da pobeđujemo maksimalno. Neću nijedan poklonjen penal, pa makar...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to Zalosna Sova's post in the thread ŽKK Partizan with Like Like.
    Kad to pomenu. U drugoj polovini 80-tih u Tuzli gde sam ziveo, zenska kosarka je bila veoma popularna. Jedinstvo Aida je bila prvak...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to Dr.Hofmann's post in the thread Uprava i marketing with Like Like.
    Priča je u samom startu bila za mene toliko nerealna i sumanuta da sam se začudio, objavljena je na zvaničnoj stranici Fudbalskog kluba...
  • Laki T.
    Od nekih drugih i iskusnijih se i mnogo više očekivalo, a i manje dobilo nego od Tristana.
  • Laki T.
    Laki T. reacted to Enslaved's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ajmo jos malo bojkota, mozda nasim vodjama ciganjske vodje daju neki poslic, mozda da obezbedimo neko gradiliste negde gde oni mlate...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to TokyoPFK's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja sam šokiran. Nemoguće da se ovo dešava u ligi koju vode ljudi koje je postavio vlasnik i gospodar čitave države čija deca plaču kada...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to njacke's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Cekaj, zasluzen poraz, samo zato sto nismo dali 5 golova i odigrali kao Barselona iz najboljih dana?! A ovo pseto u plavom i ona govna u...
  • Laki T.
    Laki T. reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Dok ne počne hajka na sudije,ovo ćemo gledati svaku utakmicu... Ali sa obzirom gde živimo... Dabogda umli svi cigani redom!
Top