Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Marko GBP

  1. KK Partizan 2014/15

    Осећaње које делим сa остaлим људимa које повезује једнa идејa пaртизaнствa, гробaрствa или борбе против реaлности је еквивaлентно породичном и нaдaсве родитељском поносу, снaзи којa урaњa у срце све оштрије, громкије и бучније јер имa упориште у хиљaдaмa других мозговa и срцa чијa снaгa...
  2. KK Partizan - sezona 2013/14

    Екипа без лимита, а тако несрећно лимитирана. Боже ти мене сачувај...
  3. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Чиме се све не служе.. Жали мајко Божија господу из Управе. Шошкић им је успутна станица..
  4. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Људи молим вас, ви сте навијачи, господа, ПАРТИЗАНОВЦИ! Што баратам кој` мој са разноразним изразима, симпатизери, навијачи, ненавијачи, посетиоци, пријатељи клуба. Ви сте навијачи !
  5. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Баш лапрдања! И којекакви политички говори на форуму. Срце ми се цепа кад читам ове редове са официјелног сајта, док неки овде позивају на борбу(коју борбу?!), па све и да се кује завера против Ђурића и лопова у тајности ја немам више стрпљења, неизвесност нас прождире и ако сад пофафамо...
  6. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Од наредног мандата "Партизан.нет" реклама мора да се окреће поред травнате површине фудбалског Храма! Алала вера ГРОБАРЧИНЕ! Борба до краја у сваком граду, на сваком ћошку земљане лопте! Борба бре!
  7. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Све пораз до пораза, ал браћо моја борба ТРАЈЕ!
  8. KK Partizan 2011/12

    Свака част, каква плејада младих и талентнованих играча у нашем Партизану.
  9. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Распитај се у локалним штампаријама. Цене варирају. Од 40 до 140 динара. А ако штампате баш велики контигент ондак вам вероватно спусти и на 10-20 динара по комаду. На крају, зависи и од формата(ми смо ову малу акцију радили на А3 форумату).
  10. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Нешто из наше кухиње.. Гробари Бачка Паланка 1976!
  11. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ау бре 112 страница, ни сам не знам колико се људи уписало у тему.. Има нас овде, брат брату, 1000 спремних да дигну глас и држе страну сваког момента за наше људе! Колико ми времена изгубимо блејећи пред компјутером и зурећи по форуму.. Хајде да урадимо конкретну акцију, много ми је лоше што...
  12. Uprava napolje! Vanredni izbori!

  13. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Мајку му, зашто толико страница пунимо о бившим асовима! Наш фудбалски клуб, у новије доба, нема много истинских икона и легенди клуба. Људе као што су Никица Клинчарски, Вукотић, Манце, Тумбаковић. Постоје и ти људи, не знам зашто их нико не убацује у комбинацују, можда неко има конкретне...
  14. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Никаква што се тиче директног повлачења потеза, али индиректно има врло важну улогу. Ако буде потпора овој страни, тешко СВИМА!
  15. Uprava napolje! Vanredni izbori!

    Ако је Дуле уплео прсте, ја ту не бих ни-шта дирао. :) Биће, браћо, биће..
Top