Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.706
Докторирали смо глупе поразе.
Ово само Партизан може и нико други.

Јбг, ако поклониш некоме победу, нема шта да тражиш у топ 16.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Сваки али сваки јебени потез и одлука у последња два минута су били дилетантски. Срамно и неинтелигентно! Нантер заслужено пролази у ТОП 16. Доживели смо велики неуспех, овај меч смо морали да добијемо.
 

Bankar

Grobar
Учлањен(а)
08.06.2012
Порука
280
Reaction score
281
Prokockasmo pobedu u finisu! Glupo izgubljena lopta u predzadnjem napadu. Dopustili smo po meni i previse skoka u napadu. Ali jbg sta da se radi, nemamo pleja, pretanka klupa. Iako je tesko, idemo dalje!
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
skroz zasluzeno izgubljena utakmica, bez zelje da komentarisem nase igrace, kakvi su takvi su bolje nemamo, samo znam da imamo pleja igrali bi top 16, svi to znamo
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Jooooojjjjj za malooooo...

Hvala ti Partizane sto postojis....!!!!

Idemoooo.....breeee....
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Komplex gostujuceg terena drma klub koji je prije 3god igrao final4. Sprdnja. Vujosevicu da si imao plejmejkera igrao bi top 16. Imas 4 centra od toga nijedan nije upotrebljiv za iole ozbiljan basket, uz to imas 4 igraca koji uopste ne vidjaju parket.
Sustina je da smo znacajno slabiji u odnosu na proslu sezonu, sto je neshvatljivo.

Sve recenoo

Izvod iz pravila

Poruke bez smisla koje neće sadržati nikakav konkretan sadržaj, tipa: slažem se, i ja, da, ne i sl. Bilo da se sa nečim slažete ili ne, ako iznosite mišljenje, to mišljenje i obrazložite.

Poeni.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ovo vise prelazi u patologiju , ovaj kukavicluk na strani?6 razlike krvavo stecene, sto je maltene prelomljena utakmica tracimo serijom 8:0 ajde da je za 4 minuta nego je za minut ipo, onda opet krvavo izboris 3 razlike i ides u neko ludilo oko kukova onih crncuga ko od brega odvaljenih, niko nema muda na kos da krene, baca se u bunar centru:pop
Sutnite trojku i a u picku materinu a ne ovako i slag na tortu faul na 5 sekundi a znamo da necemo od ovih grdosija stici ni da izbacimo za to vreme i Kinzi jebe ale umalo 5 sekundi da ne izvede?

Nemamo muda, a bogami ni kvalitet za TOP 16 to je to ali ovako po ko zna koji put bezmudo prosuti steceno je frustrirajuce!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Moram da VAM kazem nesto braco GROBARI ,
kad smo se smejali ciganima,
sreca NAM se uvek popisavala u usta.
Impossible yes,but is true.
Pa VI vidite.
Nek me demantuje neko....
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Centri su ocaj.

Hocu da puknem sad majke mi.

Ali dobro jbg nemamo kvalitet za evroligu okrenuti se aba ligi i nasoj i to jeto.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Večeras su mi umrle sve nade da ćemo ikada postati stabilan klub, koji je u stanju da pobedi bilo šta na strani.

Veliko srce, velika tradicija, ali nešto fali, i faliće uvek. Jednostavno tako je. Taj potez kad se rešava, korak više ili manje, ta prava odluka...Ne vredi. zadnja dva minuta kreator igre je konstantno udvajan i niko mu ne pomaže. Zbog te gluposti je izgubljena sezona u Evropi, pored svih sranja koja nam se konstantno i uvek dešavaju.

Muka mi je više od svega. O razložnosti, pa realnost skupi su kurac palac, budžeti, baba Mara u prvom redu vijori gej zastavom, ma terajte se u kurac...

Glupost, mazohizam, Partizan.
Bog da me uzme i da se više ne nerviram....
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Јеби га.

Имало смо шансу, нисмо је опет искористили.
Ваљало би добити Будивељник, бар да не будемо задњи у групи.


Ове године једноставно немамо тим за ТОП 16.
Играмо са 4 играча (Драган, Богдан, Кинзи, Жо), остали углавном епизодне улоге (Мусли, Гагић, Милутинов, Дало), а Шалић, Безбрадица, Андрић и Аранитовић нису тренутно за АБА Лигу.

Једноставно, ово је максимум у Евролиги.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kakvi smo mi idioti usrali smo se pobede, u kljucnom napadu nama ispada lopta iz ruke i onda faul za slobodna bacanja. Nek ide sve u pizdu materinu kad mi jednu neizvesnu zavrsnicu ne mozemo da dobijemo, ovakvu usranu ekipu u onoj cirkuzantskoj atmosferi ne mozemo da dobijemo. Nismo zasluzili prolaz dalje, kraj price! Cestitke nasim navijacima koji su otisli u onolikom broju!
 

fluid

Grobarčina
Учлањен(а)
18.07.2007
Порука
1.183
Reaction score
212
Локација
u sopstvenoj koži
Razočaravajuće do bola! Ovoliko napada bez šuta na koš protiv jedne prosečne ekipe Nantera je za svaku osudu. Celu 4/4 udavajaju pleja, tj. Bogdana, skoro na pola terena i nijednom ta situacija nije rešena tako da neko ostane sam na šutu. Ma koliko voleli Partizan moramo da priznamo da ovo što trenutno prikazuju igrači na terenu nije ni za Evrokup.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Bogdana udvajaju sto znaci da je neki nas igrac slobodan a nasi svi u reketu.
Jbg svaka skola se placa, ni centri nam veceras nisu bili bas raspolozeni. Igra se svela na Bogdanove i Gagijeve suteve za 3 sa 8m.

Bice tesko stici 3 pobede, ali nema predaje

Gde su nam bili navijaci???
cuo sam ih u 3/4 da vicu hocemo pobedu (?!), hocete i da popijete nesto momci?
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Koja jebena sreca, sta pricate? Izlizana je ta prica odavno...
Nemas pola tima, nemas kvalitet, nemas mjesto u TOP 16. A nije puno trebalo da se organizujemo za plasman dalje, ali i to je za nas u ovom trenutku previse: koliko para toliko muzike.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.105
Reaction score
15.895
Локација
Храм фудбала
Јеботе константно држи лопту по 20 секунда код себе и сада када је најбитније он нашао да је баца другима и то ни мање ни више него нашим центрима.
Али шта је ту је, очигледно да овако осакаћени и скраћени и нисмо за пролаз даље.
А атмосфера јеботе као у циркусу, развукли неку музикицу, спикер води навијање, медо лети около подиже публику :prekrsti
Велико браво за све Гробаре који су се тамо налазили и дали подршку нашем тиму :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top