Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Nbg88nbg

  1. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Mi ne znamo kako bi on krenuo ali moje misljenje je da bi imali bolji tim i skor od trenutnog...problem su ljudi koji bi na njegovih 10 pobeda pre zeleli 20 poraza al da nas vodi zeljko Ja postujem obojicu ali meni je partizan iznad svakog pojedinca
  2. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Partizan ima jacu i bolju ekipu od Bajerna tako da bi trinkijeri sa nekom doselekcijom tj boljom selekcijom igraca sigurno ostvario bolje rezultate u evroligi....samo da npr na ovoj ekipi ima pleja kao sto je volden to je vec upgrade 50%
  3. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Jel su opet krivi realni grobari? ovo je sramota kako ekipa igra i odgovornost snose i igraci a i trener. kada gledas nasu utakmicu vidis jednu ravnu liniju i jasno ti je da ne mogu ili ne zele da nista urade kako bi promenili tok utakmice i pobedili...opet cudne minutaze igraca,opet forsiranje...
  4. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Sta ti se tacno svidja u toj filozofiji igre koja ne funkcionise vec 2 sezone Ono vadjenje smajlija posle 20 sekundi i 3minuta igre madara...trenutan pristup je takav da se kaznjavaju mladji koji nakon toga igraju u grcu i ne mogu da ostvare puni potencijal i popustanje panteru,ledeju,naneliju...
  5. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Hvala na info,a ulazi se na glavni sever ulaz?
  6. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Drustvo,prvi put idem na EL ove godine..da li bez problema mogu da udjem na tudju sezonsku? 400bocno sever ,sektor 412 ne vidim nigde na mapi arene?
  7. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    ako dobro razumem ovu objavu,pustice i ostale ali ce ih obezbedjenje traziti po hali i premestati u taj sektor https://www.fcbarcelona.com/en/basketball/first-team/news/2914941/return-of-tickets-for-partizan-v-fc-barcelona
  8. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ja a i dosta drugih smo vise puta dali misljenje...probaj nesto novo,batali stalno preuzimanja,vise rotiraj,nemoj stalno da se deres vec ih motivisi
  9. Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

    Ovi koji su dosli ne deluju da su bolji od perkinsa i mike i u tome je problem..zna se da su bolji ali nesto ne stima,a tu odgovornost ima trener
  10. Partizan i mediji

    Dobro su se setili da vrate Mislim da je bilo pre 2god ali nisu svaku prenosili
  11. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Bolja opcija je bio marinkovic umesto andjusica
  12. KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

    Na konto price o zeljkovom ponasanju...moram reci da je mnogo nervozan i to izgleda ubija igrace da su stalno u grcu,strahu...razumem kada je nesto lose pa na tajm out-u ih cepaj,ali brdo situacija kada uradimo nesto dobro krene da pizdi i besni na odredjenog igracam koji je odigrao dobru...
  13. Liga Konferencija 2022/23

    Dijabate i Asano su totalno razliciti igraci...dijabate je nesto sporiji ali sa boljim driblingom i vise voli da bude po strani...poceo je da sparta u odbrani,ali za njega(vrv neopravdano) me plasi da ne bude abubakar oumaru tj da u evropi kida ali u prvenstvu slab...Asano je brz ko metak ali sa...
  14. Uprava i marketing

    Ko moze da nam garantuje da nije tu?
  15. Liga Konferencija 2022/23

    Ovi se posprdjuju sa nama ;)
Top