Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

serAlex - најновије активности

  • serAlex
    serAlex је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    I ti da dođeš na Teleoptik, a ne ovako junački preko tastature... Jasmine. :buhaha
  • serAlex
    serAlex reacted to JasminaT's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Izvinjavam se Albertu ako sam pogresila. Ali svakako - ne hvala on za trenera.
  • serAlex
    serAlex reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Jasmina, mislim da grešiš, Nađ je za tri sezone u Teleoptiku jednom bio prvak Srpske lige Beograd, samo se te sezone za ulazak u viši...
  • serAlex
    Bojim se da odgovorim i pročitam jer vidim da su sve ćešći javni pozivi na fizičke sukobe čim argumentacija ne vredi, ne bih u to da se...
  • serAlex
    Moram reći da ne kapiram tu logiku amnestije sportskog sektora. Mislim gde se postavlja granica. Sad sto je vucic na vlasti ne treba ni...
  • serAlex
    serAlex је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Rezultatski izjednačen drugi najteži poraz u klupskoj istoriji. A tvoj ili moj subjektivni osećaj oko toga je druga stvar. Meni je lično...
  • serAlex
    serAlex је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Da citiram Jelenčeta iz Radova III: "Na koga li je mislio?" :D
  • serAlex
    serAlex је одговорио(ла) у теми FK Partizan 2023/24.
    Gosn Tomić kako je krenuo da "proziva" forumaše, za sledeću utakmicu Teleoptika ima da se traži karta više. :D
Top