Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од Simke83

  1. Jelen Superliga 2011/12

    Brani Petrovic!
  2. FK ĐurGarden 2011/12

    Ma sta vam je kriv ivanov ili rnic pa oni ljudi nemaju vezni red ispred sebe sve neke penzionere! Ve,a nam je ocaj otud i malo datih golova! Ne primamo mnogo al sta vredi kad igramo uvek sa 3-4 igraca manje
  3. Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

    http://www.mondo.rs/s194014/Fudbal/MONDO-_Ubiparip_stize_u_Partizan.html izgleda da nam stize Voja!
  4. NLB-liga 2010/11

    Ahahahaha! Ne mogu vise! Ne gledam dok je Vlada trener nista vise
  5. Evroliga 2010/11

    Ma unistice nas i Zadar! Mi sto smo dobili Prokom u gostima to nam je za celu sezonu... Nema energije u ekipi!
  6. Evroliga 2010/11

    Utakmica pokazala kakav je kapacitet Vlada Jovanovic! i naravno Pera Bozic je ocigledno odigrao svoje! Trebao bi sam da se penzionise! Imamo dobru ekipu al lose vodjenu! Sledeci ide na odmor... WebCrew edit
  7. Dule Vujošević

    Dule vrati se moooolim te!
  8. FK Partizan 2010/11

    nikolai je lepo za Scepu rekao: Sćepović - njegovi pokreti , trčkaranje , meni mnogo iritantno deluju - nekad imam utisak da je on neki SuperStar koji je dosao u nasu ekipu ... Mislio sam da je samo mene to iritiralo al je Sale dokazao drukacije! Svaka cast
  9. Evroliga 2010/11

    Tooo bre! jos da dovedemo plejmejkera i cepacemo sve redom
  10. NLB-liga 2010/11

    Klobucar je zasluzio mnogo vise minuta od pola ovih velikih igraca koje guramo! Dokle vise...
  11. NLB-liga 2010/11

    Sta se desilo sa ekipom posle 9 razlike za nas! Mi ko da namerno pustamo ove da nas dobiju! Niko se ne nervira! Ko da imamo petoricu Djekica na parketu! Tako mi deluju! Strasno! Ne razumem vise ovu ekipu
  12. NLB-liga 2010/11

    Stvarno igrali smo extra 36 minuta! pali smo posle! Al dobro Gist je tek dosao! On i Veseli ima da kidaju zajedno! bice to dobro! prosle sezone je bio mnogo gori pocetak pa videli ste sta je posle bilo!
  13. NLB-liga 2010/11

    Vlada jeste pogresio al nisam za to da ga pljujemo!On je dobar trener treba mu malo vremena! On ce iz ovih malih utakmica steci iskustvo! To ce se vec videti nadam se tamo negde u top16! Al stojim iza tga da treba biti hrabar i promeniti pleja dok jos ima vremena!
  14. NLB-liga 2010/11

    I katicu objasniti kako napraviti faul! Posto svaki njegov faul je kos i slobodno
  15. NLB-liga 2010/11

    Rasic je razbijac za lafayeta! kakve smo mi lopte gubili to ej strasno! i zasto onaj faul ne bi nam dali kos iz igre garant! Rizikuje Vlada bezveze
Top