Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Simke83

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
19
Reaction score
0
Sta se desilo sa ekipom posle 9 razlike za nas! Mi ko da namerno pustamo ove da nas dobiju! Niko se ne nervira! Ko da imamo petoricu Djekica na parketu! Tako mi deluju! Strasno! Ne razumem vise ovu ekipu
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Zasto Klobucar nije igrao kad mu je dobro krenulo?pa kako ovaj nas pametni trener misli da mu krene vec jednom ako mu ne da da igra!
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
@Orfelija

Sta ti je Lafayet kriv ? Sto ne kazes nesto za Jawai-a, Gista, Veselog, jes bre, gubimo, ajde svi na lafayeta... Dokle ce vise onaj Jawai da mi skace tu, da se dere, da '' kao '' zakuca, a hiljaditi put mu lopta ispada iz ruke, Gist-lepo rece komentator, kao da prvi put video zonu, Vesely-pa nek predje covek na pleya, dobre mu asistencije ...
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Лафајету ОДМАХ отказ!!! Нема ту више шта да се чека,дечко ништа не зна!
Весели и Гист сјебали утакмицу,много изљубљених лопти.

Имамо +8 пред крај треће и не можемо да задрживмо ту предност.
Катастрофа...
 

Simke83

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
19
Reaction score
0
Klobucar je zasluzio mnogo vise minuta od pola ovih velikih igraca koje guramo! Dokle vise...
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Covece VOLA ne moze da ubode,5 utakmica zaredom!daj nemoj mi pricati on je razigravac jedna velika nula!
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
zadnja cetvrtina:banghead :banghead:banghead !!!!!!
ja neznam sta vlada ceka sa malim mitrovicem!!!!
izgubljene lopte,sut za tri poena,kad igramo protiv zonske odbrane sve ovo je vrlo zabrinjavajuce przd mec u sredu!!!
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Samo cu reci jedno, ko nije gledao utakmicu, blago njemu!!!!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Za ovaj poraz, iskljucivi, ali iskljucivi krivac je nas trener Vlada Jovanovic. Toliko losih odluka, za tako kratko vreme, je nedopustivo za jednog trenera Partizana.
Duboko sam razocaran ovim Partizanom i celokupnom situacijom u klubu.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Bruka i sramota...Popizdeo sam totalno,....21 izgubljena lopta,imali smo ubedljivo vodjstvo u 3/4 i opet ga prokockali...Poslednja cetvrtina ocajna...Veseli nije ni bleda senka onog igraca od prosle sezone,ova izgubljena lopta u kljucnim trenucima na kraju :banghead
Lafajet je prica za sebe,covek ne pokazuje apsolutno nikakav napredak,Dzavaji nista posebno,igra od sjaja do ocaja...Od ovih tamnopotih igraca najvise je pokazao Gist...Milosavljevic nista posebno...Klobucar odlicno iskoristio svojih 10 minuta....Sto je najgore padam samo na moj Partizan za 14 soma na kladionici :banghead
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Ova ekipa defintivno nema vodju,svaka cast na pobedi u Poljskoj,ali ovo je porazavajuce za ekipu koja je prosle godine uzela 3 trofeja i igrala fina4
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.738
Локација
Tamo gde si ti!
Katastrofa, ono što smo mi danas pokazali je NEMOĆ!!!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Samo cu reci jedno, ko nije gledao utakmicu, blago njemu!!!!

Ја нисам гледао утакмицу, пратио сам на сајту НЛБ-а, и по статистици Лаф испаде и најбољи... За остало нећу коментарисати јер нисам гледао, али ми овај пораз баш, али верујте ми баш тешко пада... :banghead
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Lafajet je imao indeks 21,najbolji u timu,ali svi kukamo po navici na njega

Ali zato na Džavaja niko nema zamerki,a naročito na veselog i gista.Svi gledate jebene poene,a košarka je i skok,asistencija,kradja,pa i izgubljena lopta.Gist ih je imao 6

Ne branim lafajeta,ali nemora baš uvek da bude dežurni krivac
 

Zagor

Guest
25 минута још и некако, али последњих 15...

Глупа утакмица до зла Бога... Лепо примети Един, ти против екипе која има 30% шута из игре, а 90% са пенала, улазиш у бонус у 2. минуту последње четвртине! Машала...
 

Makito

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
97
Reaction score
0
Necu da branim Lafayetta, igra mu je prosek, ali bar ima covek muda da uzme sut... Ali bre sta ste zapeli na njega bilo je veceras mnogo gorih...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top