Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од souly

  1. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    poštovanje drugovi http://www.lulu.com/shop/dusko-miletkovic/bajka-yu-muske-kosarke/ebook/product-22130661.html
  2. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    smrt popa soulya ?????!!!!!
  3. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Dule Kerkez evo druže Kecman, samo za tebe i društvo :ziveli - o veličinama kao što su Vlade, Sale, PSD i Žare ću da pišem, možda malo kritički ponekad, ali i to je dio carstva partizanskog... Popularni Dule Kerkez je za razliku od dvojice prethodno spomenutih ipak bio igrač sa štihom. Uvijek...
  4. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Latifić i Beravs Goran Latifić i Bora Beravs imali su gotovo identične karijere, bili su slične visine i talenta, igrali su na istoj poziciji i bili vodonoše Todoriću i Kićanoviću. Obojica su također bili kapitenima trofejnog tima Partizana u sedamdesetima; Latifić je bio prvi kapetan prvaka iz...
  5. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Tri prijatelja ISO, DIN i JUS I vrapci na grani znaju za International Organization for Standardization (ISO) i Deutsches Institut für Normung alias Deutsche Industrie Norm (DIN) kao osnovicu za međunarodne standarde. Ako neko od vas drugovi ne zna, ja ću ukratko da približim. Jednom davno beše...
  6. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    toša evo druže skopski, toša... - fotografiju praja vs jordan nemam (ispravak Jordan 23 poena, praja i dalje 41), ali počeo sa radom na jednoj grafici (crtežu) koja će taj dvoboj da ilustruje... Dragan TODORIĆ Sinonim za "čovjeka iz sjene", Todorić će gotovo cijelu karijeru provesti u...
  7. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    poštuj svakog protivnika tako druže, sećam se tih tekmi, ćosa je i bio igrač/trener Olimpije tada... prosto ne mogu da vjerujem da iz tih sezona niko nije snimio pokoju legendarnu utakmicu i da nema gotovo ništa iz perioda 73-78 (u prevodu daj i vi mlađi koje zanima se angažujte, iskopajte...
  8. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    ća bi bilo... imadoh jedared, decenija prošla već, grozničav, opijumski san potpuno jasan, uvjerljiv ko neuspešan dan zapet kao potegača puška glavom i bradom prisustvovah Kićinoj kupovini lika i djela Ivanovića Duška ljeta osamdeset sedme počeo je niz koji suvišnim učinija je svaki sportski...
  9. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    želimir i arvydas dve institucije evropske košarice http://imgur.com/3vCpnOS još kad bih znao da odgovorim na privatne poruke... drugu Lazaru poštovanje, hvala i veliko da :-)
  10. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    NBA - Partizan NBA All Stars - Partizan, Madrid ljeto 1981. - 111-94 (53-45), Praja 42 - bilo je gušće no što bi danas bilo... http://imgur.com/AalDrpi 1982. ili 83. godine, Praja je Michaelu Jordanu strpao 41 koš u susretu reprezentacije Juge i North Carolina sveučilišta, Juga je nakon...
  11. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    Stambol na Bosporu devedeset dva i Souly odnosno ja Kruna biblije je sezona 1991-92. Rat u bivšoj državi. Mašinerija ludila. Naslov Šampiona Evrope. Saletova trojka iskupljenja... konac jedne neverovatne baksuz serije... osnovna esencija egzistencije KK Partizan... kako sam ja to doživija...
  12. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    BIBLIJA KK Partizan sve ovo što čitate, dio je "Bajke o Jugoslovenskoj muškoj košarci", knjige koju sam pisao gotovo 10 godina. nisam uspeo da je izdam - samo su mi Duci Simonović i Zoran Čutura dali podršku... čak mi ni naš klub nije odgovorio na ovo... ipak i dalje se zanosim... većinu ovih...
  13. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    pa o Boban sam pisa stranu ili dve ranije..... ali ako sažeto hoćeš - bio je manga, bio je ladan, bio je gotivac fizički na prvih par pogleda; extreman talenat (priča slična Grboviću), možda mu je nedostajalo, iz ove perspektive danas malo kurčevitosti jer u svom vremenu igrao je košarku kao...
  14. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    drugovi :napred Partizan ipak sam ja najduže navijač Partizana... ono sa komšijom (susjedom) je opis stanja društva... HALL OF FAME godi...
  15. KKP - nostalgija, legende i stare slike

    zaključak Kića je bio malo bolji. zašto? ipak je Draža njegova kopija, a ne obratno... više se zajebavao na terenu...iako je Draž popularniji, Kićanović je igrao u vrime kad nije bilo interneta, a bogami ni šanse da se ide u NBA... osnovni razlog zašto KIćanu dajem prednost je to da je imao...
Top