Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Недавни садржај од tuturutu

  1. KK Partizan - uprava, marketing, transferi

    http://www.mozzartsport.com/vesti/musli-i-muric-tuzili-partizan/153462
  2. KK Partizan 2016/17

    prenos na areni-sport2
  3. KK Partizan 2016/17

    Za 16 minuta u drugom poluvremenu smo dali 12 poena,premalo da bi se nadali pobedi...Jasno je da imamo limitiran tim i da ce biti ovo teska sezona za nas.Lepo smo otvorili sezonu,pa smo i malo poleteli,ali dobro,ovaj rezultat do sad je iznad svih ocekivanja. Mislim da ovom timu treba dosta vise...
  4. KK Partizan 2016/17

    Pobeda se pise i 6-0. Opet smo se opustili na +17 i dopustili da nam pridju na samo 4 poena zaostatka,ali dobro. :napred Partizan
  5. KK Partizan 2016/17

    Jos jedna infarkt zavrsnica,al nista neuobicajeno za nas. Svaka cast za asistenciju Ratkovice na kraju, mada sam u prenosu pomislio da ce isteci vreme. 6-0 na pocetku sezone, zaista impresivno i verujem da niko nije ocekivao. Idemo dalje :napred Partizan
  6. KK Partizan 2016/17

    Porodismo pobedu nekako. Previse glupih i nepotrebnih faulova pravimo,ali jedino sto se pamti je pobeda i skor 5-0. Desavanja na tribini sramotna.Ne zameram igracima sto su obukli majice, sigurno da ni njima nije svejedno i da su u strahu,tako da ih sa te strane potpuno razumem.
  7. KK Partizan 2016/17

    Teze nego sto se ocekivalo, ali pise se pobeda. Nece biti tesko izabrati igraca utakmice.
  8. KK Partizan 2016/17

    Nismo u situaciji da potcenjujemo bilo kog protivnika, ali iskreno sve osim nase ubedljive pobede bi bilo veliko iznenadjenje. Nadam se da cemo konacno dobiti Robinsona, a da ce Vanja nastaviti sa podizanjem forme. Ocekujem da ce danas nesto vise minuta dobiti Vrabac i Karahodzic, eto im prilike...
  9. KK Partizan 2016/17

    Sjajna utakmica,od pocetka smo stvorili visoku prednost i do kraja meca je samo povecavali.Fenomenalne partije Hecera,Bircevica i ono sto me najvise raduje odlicna partija Vanje posle dugo,dugo vremena.Mnogo ce nam znaciti Vanja ove sezone. Spomenuo je to komentator par puta,ali i ja sam stekao...
  10. KK Partizan 2016/17

    Bilo je samaranja,samo sto nije bilo bas 15-20 likova,nego njih 5,6. Na tribini iza kosa se to dogodilo,par momaka je krenulo sa vucicu gejlijo i desilo se to sto se desilo. U svakom slucaju sramota da ne sme da se kaze nista lose protiv premijera.
  11. KK Partizan 2014/15

    Za vikend spremiti pakao ciganima, pokazali su po ko zna koji put da nemaju muda. Pozdrav za bracu iz partera, steta sto nam nije dozvoljeno da navijamo, ali umeli smo da proslavljamo svaki nas kos. Cigani - mnogo odvratna stvorenja.
  12. KK Partizan 2014/15

    Kako se blizi utakmica sve sam ubedjeniji da dobijamo ovo. Jesu oni jaki ove sezone, ali ima tu dosta igraca koji se useru protiv nas kad je bitna utakmica. A sto se karata tice, tesko da nece biti nasih navijaca na prve dve utakmice, dosta ljudi se vec snaslo za karte, mali problem ce biti da...
  13. FK Partizan 2014/15

    Svaka cast momcima za pobedu, vidi se napredak u odnosu na pocetak prolecnog dela sezone. Danas Zile po mom misljenju najbolji, ali potez utakmice svakako je proslava gola Grbica:respect . Steta samo sto vitez Koja nikako da ga da na JNA, verujem da bi mu mnogo znacilo, vidi se velika zelja kod...
  14. FK Partizan - sezona 2013/14

    Bravo Kojo.Toliko je pljuvan taj decko,a zaboravljamo da je i prosle godine bio nas najbolji strelac,a evo i ove je trenutno najbolji strelac Partizana i pored toga sto je propustio veliki deo sezone.
  15. KK Partizan - sezona 2013/14

    Srecno momcima veceras. Steta sto smo ove sezone toliko osakaceni povredama, jer mislim da bi smo u ovoj konkurenciji, da smo kompletni, lagano izborili plasman medju prve 4 ekipe. Takodje moze i skupo da nas kosta onaj poraz u Minhenu, ali sta da se radi, kao sto je neko rekao, koncentrisati se...
Top