Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ZORO - најновије активности

  • ZORO
    ZORO reacted to The_B's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ja sam i danas u rupi. Da im se popišam na stadion i da Partizan pobedi. Ništa više mi be treba.
  • ZORO
    ZORO reacted to djomla's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Očekujemo od igrača da nam sačuvaju čast, evo i od omladinaca, a mi navijači kurcem ne mrdamo.
  • ZORO
    ZORO reacted to ЖИВОРАД's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Знате онај осећај кад вам циган каже да га је срамота? Како не знате??????? Шалим се не знам га ни ја... Још један градски дерби...
  • ZORO
    ZORO reacted to Dino's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Kupi kartu, casti pivo, dolazim :D Bunimo se samo mi navijaci i par igraca kojima je ovoga preko kurca. Upravu da je imalo briga ne bi...
  • ZORO
    ZORO reacted to Djuradj89's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    За разлику од Нађа :
  • ZORO
    ZORO reacted to Partizan.Kraljevo's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Čestitke za momke, što je do njih, oni su odradili. Da smo slobodan klub, mi bismo napustili teren na 2:2, ali pošto nismo, mi...
  • ZORO
    ZORO reacted to Dr Mo's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Svaki post koji vidim na forumu o "repki" smrdije, oteraću u kurac retardirani Svaki jebeni cigan nek krepa, i svaki jebeni realni...
  • ZORO
    ZORO reacted to grtalica's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Ko god misli da nisam normalan neka me poljubi tamo gdje se ne ljubi. Neću navijati za njih pa makar crko odmah
  • ZORO
    ZORO reacted to Zalosna Sova's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Nikakva cistka se nece praviti. Verovatno ce otici 3-4 igraca , neki drugi ce doci i to je to. Sinocnjih 30 minuta je verovatno najbolje...
  • ZORO
    ZORO reacted to Oplenac's post in the thread Euroleague 2023/2024 Pad Berlina! with Like Like.
    Mislim da je ta tranzicija pocela i Nisu na kupu, kad su zajedno sa njima pevali patriJotske pesme. To sto oni rade nije grobarstvo vec...
  • ZORO
    ZORO reacted to Mister MVP's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Ajde plači malo admin mi rekao kme kme. Lepo ti Stojance crtao drvenim bojicama ali džaba. Iole svako normalan zna imamo manjak...
  • ZORO
    ZORO reacted to Elric's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Preživeli smo derbi, i dalje smo prvi i to je trenutno najvažnije. Plašio sam se malo atmosfere koja se napravila pred derbi gde je...
  • ZORO
    ZORO reacted to Haris_Brkić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Naš hrabri vojnik Aldo :pfc:
  • ZORO
    ZORO reacted to ЖИВОРАД's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    После (не)проспаване ноћи, морам изнесем неко своје виђење целог јучерашњег дана. После 13 година сам одлучио да се вратим на Југ. Иако...
  • ZORO
    ZORO reacted to Goran Tomić's post in the thread FK Partizan 2023/24 with Like Like.
    Beše ovo po redu 172. derbi koji igraju Serbi i ostali narodi i narodnosti...nekad davno ih nismo ni brojali, boleo nas je kurac koji je...
Top