Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458

Ćomiii

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
1
Reaction score
0
Локација
Srbija, Titel
Prvi put ostavljam komentar. Samo ću reći da nam je njihov napadač dao gol rukom. Ne znam kako da okačim ovde, jbg.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Draži su mi ljudi iz Himba plemena, nego li ova rasa, maloumnih nakaza kojima je terza madjija a ćoki doktor. Spalio bih vazduh, koji moram da delim sa degeneričnim simpatizerima kurvinog režima. Ja se iskreno nadam, da će svaki Partizanovac, svaki Grobar prepoznati sa kakvim spoticanjima, sa kakvim pritiscima se naš Partizan suočava. Svaka čast juče svakom Grobaru, na podršci Igoru i igračima. Neka tako bude do samog kraja. Partizan nema nikog osim nas. I znam, da nije hrišćanski, ali ni cigani nisu ljudi. Zato mrzeti njihov crveni klub što više i neka ga puši njihov vladar, poglavica žvalavi. Samo PARTIZAN
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Svašta čoveku prođe kroz glavu da napiše o utakmici na forumu, ali dok dođem s posla, odgledam snimak prenosa, odspavam...obradim slike, napišem, postavim...a ipak nešto i propustim...

Evo sad, još koji utisak:
Osećaj.
Imam neki osećaj za fudbal, može on i da me prevari, ali...imam ga.
Doduše i nije samo osećaj.
Prekid. Jebeni prekid!
Mnogo lako primamo golove iz prekida, mnogo teško ih tako dajemo.

STALNO PUŠTAMO bar dva (ili 3, 4...) protivnička visoka igrača da stoje bez čuvara u srcu naših 16m, onda oni zakuvaju, i...često tako primamo gol...to isto nisam stigao sinoć ni da prokomentarišem na ,,stadionu,, ali sam svakako video, i...tako primamo prvi gol!

:icon-rolleyes: :banghead::banghead:

Pre drugog gola u našoj mreži, sin mi je svedok, ispsovao sam Crnog Aranđela samo tako, jer mi se učinilo da je on izbacio loptu u korner - a nije morao!!! Doduše nije je ni izbacio on, nego Kovačević, a njega bih malo manje psovao jer je manje iskusan pa jbg, danak neiskustvu, ali...svakako sam šiznuo jer mi iz tog kornera primismo gol, a ta lopta NIJE ni trebala ni morala da ide u korner u toj situaciji, ali, eto...

:icon-rolleyes: :banghead: :banghead:

Jebiga, fudbal je to...
Doduše nije košarka, ali takođe zna da bude poguban i za živce i za srce. I za stomak.

:icon-rolleyes:
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
574
Reaction score
801
Mator sam a uvek sam mrzeo cigane jos kao dete.Nisam se u klinackom dobu cesto radovao u derbiju.Ali sam ih mrzeo oduvek.Navijao bi pre za Hitlera nego za njih.Secam se,komsije ispod mog sprata.Da Arsenal go (bilo 1:1) ja skacem.Ujutro me gleda popreko sto sam navijao za strani tim.Kod mene je ta mrznja nesto normalno.
Nije normalno al meni jeste i to sa debelim razlogom.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
156
Reaction score
937
Локација
Београд
1710073008648.png
И нису лагали :D
Колико им је мутав тренер и то не на Лалатов начин мутав, већ мутаво мутав, да може требало би урамити ону изјаву на конференцији, Вулинова школа...

Као што је неко рекао, морају се подржати момци баш, баш јако, јер ће тек сад говна да краду.

А волео бих ипак да Дуљај, јер ко би други, ипак изјави нешто о суђењу и то на интелигентан начин, као што све време прича о европској карти тако треба и да прозове цео савез, целу судијску организацију и изазове пажњу неких европских медија, инстанци, и то не мафијашке УЕФА, можда кроз неки интервју за инострану телевизију или неки познатији фудбалски лист. Јебати их у главу на господски начин. И све време да врти причу да ако желимо резултате морамо имати услове за фудбал, да се усере сваком ливадарском тиму у лиги, али и коректно суђење и да суде најбоље судије.

Ако Оскар, 577, мали алек, жвалавац, прва усна Србије, назови га како хоћеш, ћути то није добро, мора да се презнојава и бесни, да се црвени и умре у студију.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.561
Локација
vaginamandibularia

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
469
Reaction score
2.604

Jadni Zvezdaši, oštećeni za dva penala (!). Stvarno je okrutan ovaj sistem koji konstantno radi protiv Stuba Srpstva.

Njima su, valjda, po dva penala za njih na utakmici norma, pa ako se desi slučajno utakmica u kojoj ih ne dobiju, to sigurno znači da su oštećeni i da je sudija sudio po nalogu UDBE i Vučića, osvjedočenog grobara.

Ja bih im ipak savjetovao da smanje unos halucinogenih droga.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Top