Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.799
Reaction score
2.572
Локација
CyberSpace
jeste malo stariji ( i kaže da je do 15-e, 16-e godine bio navijač kurve), ali ipak u kategoriji "bivši igrač" - Nenad Stojković:


ima i deo priče o "golu u Ljubljani" uz video tog trenutka..

onda, na 15:24 je ispričana i anegdota sa našim Nišom Saveljićem


uz to, pominju i neki klub iz Perua, Partizan Barranco ( na 13:13 clip-a), iste boje, skoro isti grb, ali to je više za Partizan i mediji temu
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Sunce ti jebem, ala vreme leti...iako samo 11 godina tada, secam ga se kao juce da je bio...kakva ludnica na jugu, ja tada klinac jos, burazer me uci pesmama na putu do marakane...posle gola zuke sam nestao u metezu, burazer me trazi, dok su me dizali neki stariji momci na ramena I navijamo hahaha
trebao buraz da te nauci da je Marakanazinjo(Marakana) u Brazilu....
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Đukić promovisan u Hihonu

"Svi znamo ko je i šta je Sporting i gde bi trebalo da bude. Ovo je veliki klub i moramo da pronađemo način da ga vratimo tamo gde mu je mesto." (Jer, opet kazem, mi smo Sporting...)

"Moramo mi da budemo tim koji će da diktira ritam, koji će da vodi utakmicu, da napada." (...da idemo po protivnika)

:D
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Ali taj vokabular...

Znači mi smo sa ciljem ovde da igramo fudbal, znači ne badminton, ragbi, boćanje... Znači fudbal.

Sve bih izdržao, ali njegov povratak nikako.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Meni je on ostavio traume ne znam za vas. Sad kad citam, cujem njegov glas i onu njegovu izbezumljenu facu i nekako se sav najezim.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Prva utakmica Zaragoza 1-1&3+ je kvota 5.9
Poklon za novu godinu od mene i mutavog.
Šteta što će opstati na klupi jedno sedam kola, moglo bi više da se zaradi na ovom stručnjaku.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
Izgleda da bi Marko NIkolić mogao stopama Stanojevića, Rašovića i ostalih...
Ružnal piše da mu Al-Ain iz Dubaija nudi 1,8m jevra godišnju platu (!), da se navodno nećka, i da bi se sve trebalo rešiti u narednih par dana.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
Kako mogu da procitam intervju posto nemam drustvene mreze?Hvala
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja jesam za to da da se ne licitira imenima, ali mi prosto nije jasno kako se već nije dogodila rokada Bambi Sulejmani.
Miralem je veliki Partizanovac, sjajan momak, nije u fudbalskoj penziji, odgovara i fizički i iskustvom za ovo što igra Savo.
Razumem da se možda traže domaći štoperi, da se vaga, imamo problema s brojem stranaca itd. Kapiram da se vaga i oko rezervnog napadača da se odmori Bog fudbala, ali oko Miralema ne bih imao razmišljanja.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Isto tako, ne znam zašto ne pokušaju dovesti Fejsu koji je na transfer listi. On i Zdjelar na sredini su mi vlažni snovi već par noći.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Fejsa je od nekog turskog kluba trazio milion evra godisnju platu :)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.690
Reaction score
23.022
Локација
Академија
Пошто је Саво раније рекао да би волео Рајковића у тиму, ја верујем да би он стварно био појачање. А то што није дошао изгледа није само до управе већ и до Рајковића. Нећка се и нутка на сто страна а изгледа ни сам не зна шта хоће. Ако следећи пут опет буде питао да тренира код нас, послати га у Пазову код Кокезе у Кућу фузбала.
Не призивајте Фејсу. Човек се намлатио титула у сваком клубу у којем је играо а учинак никакав. Сећам се песме југа (у ритму оне "Дијара, убицо цигана") њему упућене "Никада никог престићи нећеш, спор си к'о корњача. Фејса, Фејса, врати милион и двеста!". Може да дође уместо Лоле, да седи на клупи. Али само волонтерски.
 
Top