Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Nije mi jasno na koju je foru uzeto za Vlahovica milion i po, a za mlitavog Saponjica 3 miliona???!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Meni nije jasno sto smo uopste morali da ih prodajemo pogotovo Vlahovica...u stvari jasno mi je ali ne uspevam da nadjem bilo kakvo opravdanje. Decko izrasta u jednog od najboljih napadaca Serije A, onakav trk i onakva zavrsnica u onakvoj utakmici je karakteristika samo najvecih igraca, a prostora za napredak ima jos mnogo. Od nas je otisao toliko mlad da se jos uvek vodi pod "mlad igrac".... 19 godina....a ovakav igrac...znate sta je 19 god u danasnjem fudbalu? Obdaniste....karijere su sve duze danas..sve vise igraca ne dozivljava pad ni posle 32-33 godine...
Kad nase klince budemo pustali tek kad izadju iz perioda "mlad igrac" e onda mozemo da se nadamo nekoj stvarnoj velikoj buducnosti, a do tada nam ostaje da se uzdamo u magiju trenera poput Nikolica, Milosevica.....
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Имамо ми Гигића, "залог за будућност".

Душан Влаховић је продат још у новембру, децембру 2016., када је још имао 16 година. И да, за тачно милион и по евра.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637

Iako je već kao tinejdžer prešao u Seriju A, brzo se i nametnuo treneru Monteli, jedan san nije ostvario, a jako želi.

– Najveća mi je žal što nisam u crno-belom dresu uradio sve što sam planirao. Što nisam dao više golova, slavio u derbiju… Pristalica sam krilatice da se snovi ostvaruju i ja ću pre ili kasnije svoj realizovati. Jednog dana ću se sigurno vratiti, da probam da ostvarim ono što nisam u ranoj fazi karijere.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Ali kakav ”mali” ima trk sa loptom, majstor!!! :eek::eek::eek:. Sve najbolje malisa i da nam se jednom vratis, dok jos budes u snazi, da ostvaris svoje djecacke snove!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
Zaista fenomenalan gol.
Mene taj mali dobrim delom likom,stasom, igrom podseca na pokojnog Mancea.
Pravi centarfor,ona klasična devetka.
Žalosno što nije ostao duže u Partizanu već je prodat za litar kisele vode tako da će sad kurčeva fiorentina mesto Partizana uzeti milione.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.637
Meni prvo na pamet ne padnu milioni koje smo izgubili vec klasa koju smo izgubili. Prosto je neprihvatljivo, neshvatljivo i suludo da nismo zadrzali ni jednog jedinog naseg klinca kao dugogodisnji oslonac za selekciju.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Na kraju sezone je red da zabode neki ozbiljan ugovor u nekom od klubova iz vrha evropskog fudbala.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
^2008, jesen, rupa, vodeci gol na fenomenalnu asistenciju Doktora.
Posle je Zuka samo ugasio svetlo u rupi za konacnih 2:0.
Srecan rodjendan Dijara.
Podsetio me gol Asana protiv AZ na asistenciju Natka na nas prvi gol iz ovog derbija. Malo kasnim ali, srecan rodjendan ubico cigana!

mOk739.gif
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
sa istoka zagrmelo “ima jedan tim”, jug se ubacio sam, a onda istok bas ka jugu “ima jedan tim”.. cigani izbezumljeni, a mi jos jace, 1put 2put 5 puta.. opsta euforija, tresu se obe tribine, neka carka na jugu, skoro da ce tuca PADA GOL .. jebena eksplozija!

Lamin Dijara za Predsednika Partizana!!!

 
Последња измена:

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Hvala mutavom govedu što je prodao ne samo njega, već i ajkulu iz Brazila za siću. Ali ajd' sad, da ne idem van okvira teme..
 
Top