Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
@ batak

To je finale kupa protiv Vojvodine kad su Lazetic i Kiza Milinkovic napustili teren.
Bio na utakmici :D
Isakovic vodio navijanje ,njegov glas.
Secam se ko juce.
Nije derbi al je jedna od boljih atmosfera.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Sad sam bas odgledo na tv Partizan emisiju o Milanu Radinu. Kad je bio u Partizanu uvek sam ga gotivio i po i igri i po ponasanju. Sad je u Poljskoj nzm bas u kakvoj je formi i jel igra, ne bi bilo lose kad bi se mozda vratio kod nas mislim da bi nam sad dobro dosao na sredini terena.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Trenutno je igrač u rotaciji za Koronu koja je 14. u poljskoj ligi i koja će gotovo izvesno igrati plejaut. Doduše, i Abubakara smo izvukli iz Varegema kad je bio na 14.mestu pa je davao silne golove za nas. Svakako je bolja opcija u rotaciji od splavara Smiljanića.
 

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Djukic novi trener Sporting Hihona. Eto, ja mu želim sreću, ali mislim da je on već pročitana knjiga. Takodje tamo igraju i naši bivši igrači Djurdjevic i Valiente.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
sa istoka zagrmelo “ima jedan tim”, jug se ubacio sam, a onda istok bas ka jugu “ima jedan tim”.. cigani izbezumljeni, a mi jos jace, 1put 2put 5 puta.. opsta euforija, tresu se obe tribine, neka carka na jugu, skoro da ce tuca PADA GOL .. jebena eksplozija!

Lamin Dijara za Predsednika Partizana!!!


Sunce ti jebem, ala vreme leti...iako samo 11 godina tada, secam ga se kao juce da je bio...kakva ludnica na jugu, ja tada klinac jos, burazer me uci pesmama na putu do marakane...posle gola zuke sam nestao u metezu, burazer me trazi, dok su me dizali neki stariji momci na ramena I navijamo hahaha
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Skuletic se nije naigrao u Monpeljeu, ugovor mu ističe na leto, iz kluba bi ga i sada pustili za dz. Samo kažem :D
Piše na cigansportu.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.099
Локација
Академија
Очекивали су да ће рећи како је тренирао у празном базену или неку сличну причу коју продају разне србенде тамо на западу. Славиша Јокановић, велики господин. Желим му што скорији повратак на острво, тамо му је место.
 
Top