Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Iz mocartovog teksta :
Umesto petorice postojećih legionara, plan crno-belih je da dovedu makar jednog špica, krilo i štopera. Sa najmanje tri, a u nekim kombinacijama četiri nova strana igrača, veruju u Humskoj da bi mogli da naprave istorijski iskorak nalik letu 2007. kad su angažmanom Almamija Moreire, Lamina Dijare i Antonela Žuke raskrstili sa prošlosti i započeli šestogodišnju dominaciju srpskim fudbalom.

To je ono što aktuelnim strancima fali.

U prve dve sezone naše šestogodišnje dominacije liga se završavala nakon 33 kola, mi smo oba puta osvojili 80 bodova i bili šampioni (+5 u odnosu na drugoplasiranog u prvoj i +19 u drugoj sezoni). Ove sezone nakon 33 kola imamo 83 boda i zaostajemo 12 za prvoplasiranim. Da li bi i te 2008.-e napravili iskorak da smo imali naspram sebe tim koji prospe dva boda za sezonu? Odnosno da li je problem u aktuelnim strancima ili u aktuelnim domaćinima u loži i sveopštoj situaciji u ligi?

Što se tiče preplaćenosti igrača pretpostavljam da nema mnogo igrača u modernom fudbalu čija bi se plata mogla opravdati delovanjem na terenu. Megvajer za nedelju dana primi koliko Suma za pola godine pa ga isti taj Suma napravi na budalu. Meni je problem očekivati da će ljudi koji su obećali taj novac Lazaru i Jojiću na primer, znati pametnije da ulože kad oni odu. Što ne ulože u struku? Mi smo za tri godine promenili četiri trenera, uz dužno poštovanje svima ako gledamo samo biografije od te četvorice jedino Đukić može da kaže da mu je profesija fudbalski trener pa je opet i za njega pitanje da li bi bio na široj listi kandidata za trenera da je atmosfera u klubu i ligi iole zdravija.

Molde koji smo izbacili prošle godine je ove godine igrao osminu finala Lige Evrope i ispao od španske Granade za jedan gol. Ligu su zaršili kao drugi sa 20ak bodova zaostatka iza BodoGlimta. Menjali su sastav pomalo ali ja bar ne prepoznajem nešto preterano ta imena iz njihovog sastava tako da moguće da grešim ali sumnjam da su to igrači sa biografijama i platama poput Jojića, Markovića, Natha, Stojkovića. Trenera su ostavili istog, a taj je pre toga bio asistent Solskjera (inače odlazak trenera, Solskjera, u Junajted im je bio najveći transfer u istoriji, oko 8 miliona evra valjda, igrače nisu prodavali za više od 4-5).

O planovima za naredne sezone i prelazne rokove saznajemo iz pouzdanih izvora raznih portala dok nam se uprava i sportski direktor oglašavaju po pitanjima evropske superlige i utiscima o igri bivšeg igrača jednom u par meseci u najboljem slučaju dok će evropa verovatno po navici da nam zavisi od žreba, sudije koji nam se zalomi pa tek onda od našeg tima i taktike paralelno sa raspoloženjem protivnika.

Sutra u 16:55 gostujemo Proleteru.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
@Kazimir Pa oni osećaju Partizan, valjda mogu i sad da pomognu klub, koji im je sve dao, da ga finansijski rasterete?
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
U prve dve sezone naše šestogodišnje dominacije liga se završavala nakon 33 kola, mi smo oba puta osvojili 80 bodova i bili šampioni (+5 u odnosu na drugoplasiranog u prvoj i +19 u drugoj sezoni). Ove sezone nakon 33 kola imamo 83 boda i zaostajemo 12 za prvoplasiranim. Da li bi i te 2008.-e napravili iskorak da smo imali naspram sebe tim koji prospe dva boda za sezonu? Odnosno da li je problem u aktuelnim strancima ili u aktuelnim domaćinima u loži i sveopštoj situaciji u ligi?
Al ti to hoćeš da kažeš da je naša liga slaba?
Da su Zvezda i Partizan toliko jaki pa ih ne možemo stići i pored toga što pobedjujemo sve pa imamo bodove kao nekad za titulu?
Zvezda ligu šampiona igra mi EL i prodajemo igrače u Siti.
I tebi liga odjedanput slaba.
To hoćeš da kažeš?
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar
@PFC_SO
Odlican post.
Izvesno je da mi pod ovakvim okolnostima u drzavi titulu videti necemo sve i da dodje kompletan tim PSGa. Tragedija je sto se na tome prica ne zavrsava nego nam se, iz godine u godinu, kvalitet tima priblizava Radnickom i Cukarickom uz pojacanja koja bi trebalo da plate da igraju u Partizanu.
Teska, mnogo teska situacija iz koje je potencijalni izlaz jedino promena vlasti u drzavi. Drugo resenje ne postoji.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
@Grave hoću ja da kažem i da nam je liga slaba mada mi to nije bio osnovni cilj u tom citiranom delu, više pokazatelj da vremena koja se porede u mocartovom tekstu i nisu baš za poređenje kao i to da ne vidim kako su to Natho, Suma i Asano stranci kojima fali želja ili umeće da Partizan vode u borbu za titulu.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Mozemo mi ovde do sutra da diskutujemo o igracima . Kakvi su takvi su , neki su sa namerom sklonjeni a neki ubaceni .
Pisao sam vec o sterilnosti nekih igraca , dovedenih zimus .
Oni su samo posledica , a uzroke treba traziti na visim pozicijama u klubu.

U javnosti se treba prosto postaviti pitanje "Kome smeta jak Partizan!?"
Ma da je to vise retoricko pitanje.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Sta ima da se gleda zna se unapred gde ce se igrati,gde ima prenos zreba?
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Sve su ucinili da bude sto manje providno, lik sa Arene izvlaci kuglice, ne znam jel to praksa po Evropi da tv kuca izvlaci kuglice...onaj nas kukavac predstavnik sve i da je kuglica bila zagrejana ne bi smeo da pisne....moramo im se posrati u titulu kako znamo i umemo, makar i u rupcagi !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top