Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2020/21.

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
PARTIZAN Popović Miljković S.Marković Banjak Urošević Šćekić Jojić Pavlović Stevanović Jović Štulić

Klupa Gočamanac Natko Holender Asano Živković Ostojić Milovanović Terzić L.Marković Čolić Smiljanić
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne razumem što je bitno gde se igra utakmica protiv cigana kada ionako nema navijača, valjda?
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
TAKUMA ASANO!!!
Sadašnji i budući igrači Partizana da zapamte to ime.
Banjak i Stevanović, da se ne ljubimo. Nekada su bonusi bili kičma Partizana, a danas 0. Dres Partizana zaslužuju Jović i Lazar Pavlović, ako bi gledali kvalitet i zalaganje. Natho je i dalje tatko i mora ostati! Markoviću ( Lazare ), (a može i Sveta ), očekujem da ga daš i u derbiju.
Bravo momci!
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Asano je dokazao da je trenutno najbolji fudbaler ove lige. Na momente rastrzana igra i neshvatljiva greška odbrane. Teško da će Banjak više igrati do kraja sezone. Ono što treba da bude prioritet je pobeda u Kupu, da se zategnemo i da osvojimo trofej. U finalu moraju da igraju trojica koja su uvek odlično igrali derbi (Šćekić, Ostojić, Urošević). Ne bih ja eksperimentisao sa Vujačićem na štoperu, Sveta i Ostoja moraju na štoperske pozicije.
 

Kazimir

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
117
Reaction score
125
Локација
Beograd
Na kraju solidna partija iako je bilo oscilacija što je i razumljivo sa puno mladih igrača u sastavu. Jojiću se svašta može osporiti ali ne i da je i dalje dobar izvođač prekida, Sveta ima odličan osećaj za gol na skoku i to je pokazao još u prvom mandatu, ponekad me podseti na Ramosa i šteta je što ide jer je postao vrlo korektan štoper. Asano, šta reći o njemu, naš ubedljivo najbolji igrač ove sezone i pravo je uživanje gledati ga u dresu Partizana.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
TAKUMA ASANO!!!
Sadašnji i budući igrači Partizana da zapamte to ime.
Banjak i Stevanović, da se ne ljubimo. Nekada su bonusi bili kičma Partizana, a danas 0. Dres Partizana zaslužuju Jović i Lazar Pavlović, ako bi gledali kvalitet i zalaganje. Natho je i dalje tatko i mora ostati! Markoviću ( Lazare ), (a može i Sveta ), očekujem da ga daš i u derbiju.
Bravo momci!
Значи управа је предобар посао урадила што га је уваљала Ситију за 8 милиона?
Бањак је ове полусезоне одиграо 90 минута пре ове утакмице....
Ако уђемо без Натха и Асана у следећу сезону слободно можемо да угасимо светло. Такве странце у овим околностима европског и српског фудбала довести нећемо
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dobar je Natko... Dobar i za više od 250000 evrića.
Sledeći prelazni rok moramo nekog dovesti ko će praviti da Jojić i Marković ovako dobro izgledaju u napadu bez Natka.
Samo da se ne obrukaju pa da prodaju Asana manje od 2 milke.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Значи управа је предобар посао урадила што га је уваљала Ситију за 8 милиона?
Бањак је ове полусезоне одиграо 90 минута пре ове утакмице....
Ако уђемо без Натха и Асана у следећу сезону слободно можемо да угасимо светло. Такве странце у овим околностима европског и српског фудбала довести нећемо
Nađi gde sam napisao to za upravu i nemoj da izvlačiš iz konteksta. Dečko već par meseci ne igra ništa, a zalaganje mu je za zatvor... Ili je drugačije možda? On koristi šanse koje mu se daju, nije glavom u oblake?
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Natho kad je odmoran čuda pravi. Asano stavio melem posle onog glupog gola. Slažem se sa Jasminom, cigani će napuniti ložu,daj bože da mi njih napunimo...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Nađi gde sam napisao to za upravu i nemoj da izvlačiš iz konteksta. Dečko već par meseci ne igra ništa, a zalaganje mu je za zatvor... Ili je drugačije možda? On koristi šanse koje mu se daju, nije glavom u oblake?
Па логично је да очекујем да ти је овај трансфер од 8 милиона који је одрадила управа савршен кад већ тврдиш да једва чекаш да му видиш леђа. Дечко већ пар месеци не игра ништа али буквално не игра, минутажа мизерија. И Влаховић је био главом у облаке (према нашој процени) па ево.... Не може нико да ме убеди да се не залаже и да је "главом у облаке", да је полетео због трансфера итд. Једноставно је склоњен да би други играчи имали већу минутажу на које Станојевић може да рачуна и у наредној сезони. Да је Станојевић дошао раније он вероватно не би ни остао на позајмицу....ни он ни Павловић прошле сезоне. Сваки тренер је прича за себе и свако има неке своје идеје и визије како и зашто и није праведно да због те и такве тренерске визије неког играча окрактеришемо овако лоше као да је неко лево сметало, а не један од бисера наше школе...
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.703
Локација
Beograd
Odlična postavka Stanojevića. Pustio je mlade igrače da i oni sami vide koliko mogu i gde su, a i uprava, ako ima nekih iluzija, da vidi gde ćemo biti bez stranaca.
Апсолутно тачно!
,,Бонуси,, су урадили нешто добро и нешто лоше, али још су итекако ,,зелени,, да озбиљно ,,повуку,, Парни ваљак...

,,Повратници,, Миљковић, Јојић, Марковић праве ,,разлику,, у Лонглонгу али сумњам у њихов 100%-тни допринос у дербијима и Европи...
Зека је постао ,,играч прекида,, али нема га баш током свих 90 минута у игри, нити је у стању да буде ,,тркач,, а тим тешко да подноси више од једног ,,уметника-нетркача,, на терену...а тај један код нас је Натхо!
Маркец врло солидан данас, али опет кажем, у јачим утакмицама неће имати прилике за ,,поправни,,...као што Лингу то може...

Кад сам већ код Линга, судија нас тешко оштетио (Асано гол, фаул око линије за пенал), шта ли би тек радио да је финале купа у питању...
Кад сам већ код финала купа, игра се на неодговарајућем стадиону за Дан младости, остаје само да још пусте публику жељну ,,дупле круне,, па да им направимо одговарајући ,,слет,, и покваримо им славље!
Кад сам већ код судије, јбт, у Србији чим пипнеш некога он закука, падне и добије фаул...с друге стране може да те константно удара по ногама, али да не добије ни жути!

Што се странаца тиче, домаћи играчи се често буне да те стране ми више волимо...па брате, кад будете радили оно што су радили Аса, Лео, Мо, итд...волећемо и вас...дакле без странаца очигледно нема удараца...

Наша одбрана...Поп није бољи од Стојкета, Света данас поклонио пар лопти противнику и дао аутогол, Маки кикснуо пре тог аутогола, али не замерам му, човек није у ритму већ јако дуго времена, све друго обавио како треба...
Урошевић и Миљковић на свом очекиваном нивоу...па и боље од тога...

Противник играо како зна и уме, али Филипу Кнежевићу (који је некад облачио и дрес Партизана) свака част за ону фудбалску...како се оно беше исправно каже...рамону, ремону, ребону (?)...оно кад је ,,нелогичном,, ногом упутио центаршут! :clap
Фудбал губи своју душу ако нема таквих потеза на терену!

Дај нек ми неко ,,окачи,, тај детаљ утакмице, ако може...а може и још неке...нпр. потезе гепардо-тигро-јагуара Асе, голове, итд...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top