Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Madar odbio sirotinjsku ponudu Bostona i potrcao za parama prihvativsi daleko unosniju ponudu Partizana i Zeljka Obradovica od 1,5 - 2 miliona po sezoni + premije ukoliko osvoji Evroligu vec ove sezone. Jos jedan primjer igraca koji ide za slavom i parama, a ne ide kako srce kaze u slavni ali siroti Boston :D :D:D
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
Jos nista konkretno za centra... cekamo jos to jedno pojacanje. Moje misljenje je da ce Zoc vise forsirati small ball igru. Ocekivano je i da ce Kuruc i Lidej i Smajlagic imati dosta minuta, pa ocekujem Kuruca na 4, a Lideja i Smajlija i na 4 i 5. Sa tim prvim centrom njih cetvorica po 20min... Kao sto je nekad Trinki objasnjavao, postoje samo tri pozicije: dva beka, dva krila i jedan centar. Tako mi se sve cini da Zoc sklapa ekipu, da ce mozda i Zagorca i Dangubica spustati na 4 ako ove pomenute pomeri na 5, pogotovo jer je spolja guzva, a svi zasluzuju minute (i 3 pleja, i Panter i Trifunovic i Pejdz).
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.542
Reaction score
3.822
Локација
Beograd

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Cekajuci intervju Madara.

Pitanja tegija juniora.

First imprešns abaut Beograd.
Pa imprešns o radu sa Zeljkom.
I koliko znas o Partizanu.
I to je to. Klasican indijanac od "novinara".

Smijem li da pljunem po tegiju a da ne dobijem poene? Vidim Dzin tamo pise da je tegi pedercina, i ja se pridruzujem cetitkama na tegijev racun.

Debil zaposlio sina, koji blage veze nema ni da prica ni da se ponasa ni nista.
Sram ga bilo. Toliko mi bode oci i tegi i njegov junior da je to strasno.


Dal je moguce da od tolikog Beograda nikog nema da bolje prica engleski i da umije da se ponasa. Strasno.

Ja mu pisao na instagram za sina, da je nedopustivo da onako prica engleski. Ali sve sam fino rekao (na moj nacin ) bez ruznih rijeci.. I covjek me blokira

Ps. Nadam se da nece biti poene za pljuvanje po smradu tegiju.


Izbegavam da ga gledam, diže mi pritisak i čs glumi nekakvog "Realnog" grobara, pa onda na svom profilu jebe ciganiju. No, kako god bilo, imam animozitet prema njemu. Nisam znao da mu je ono sin, samo jednom sam čuo kako govori engleski i više to ne gledam, nekako me blam. Jednostavno, ajde, nije ni bitno, nije bitan ni jezik, nego ga zna bolje, nekome ne ide. Međutim, sa takvim akcentovanjem ne nožeš biti sportski novinar, niti raditi u Partizanu. Šta li oni Ameri pomisle? :confused-smiley-013:
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.157
Reaction score
3.673
Sto se tice Pejdza, on je dobar dio sezone bio jedina, ne najbolja, nego jedina opcija da ubode sa distance. Mislim da je to onaj period dok je Jare bio povrijedjen. Bilo je tuzno gledati kako jedna Krka ili Split provociraju sut za tri svima osim njemu.
I opet je imao dobar sut, ponekad ulaz, a i odbrana nije bila losa.

Poslednja mu je godina ugovora pa nek i on poveze staz :)
Trinki je jedno vrijeme igrao sa 14 igraca. Sjecam se da je Pejnerska i Trifu vrtio na dvojci. Ne znam da li Zoc praktikuje tu neku extended verziju!? Do sada nisam vidio da to radi.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Nije se sklopio roster za ovu, a vec pravimo za onu kada napadamo EL. :D Dajte ljudi neku informaciju sta je sa Pejdzom, da li dolaz jos jedan plej, ima li sta oko centara... Dajte insajderi, ovo nije hmano kako nas drze u neizvesnosti. :p
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Nekako je logicno da od Mozlija nema nista, daj Boze da gresim, jer svi obozavamo tog coveka, ali 4-5 dana tisine oko toga, sve vise ukazuju da ce se dovoditi dva nova centra.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Iskreno, transfer koji mi se lično najviše dopada ovog leta! Igrač koji ima neverovatan potencijal, pa je jos slađe sto je potpisan na 3 god. Ne znam za vas, ali mene on dosta podseća na jednog našeg bivšeg plejmejkera koji je nosio broj 13, pre nekih pa skorplo dvadeset god :D
nije skoro nego bukvalno pre 20 godina burazeru, on je igrao u sezoni 2001/02 a mi smo u 2021. :\ .... ps. ala vreme letiiiii tada sam imao samo 18 godinica :\
 
  • Like
Reactions: Dzo

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Koliko se radi u tišini u klubu pokazuje i to da evo več četvrti dan nema vijesti šta se dešava sa Mozlijem,ni buđavi novinari pojma nemaju pa ne mogu čak ni nagađati.Znači nema više krtica u klubu,svaka čast.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ne znam ko je za ovim nalogom, ali nekada imam utisak da ima informacije iz prve ruke.
Ništa ovo oko Mozlija mi se ne svidja.

IMG_20210819_212225.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top