Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2021/22. Povratak kralja!

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kevin Panter: Blagosloven sam, srećan i uzbuđen, želim da osvajam titule

"Želim da osvojim što je više moguće titula. To je glavni cilj - da pobeđujemo što više".

1629252888014_panter.jpg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.786
Za sada nikakvih reportaza, izjava sa Zlatibora, ocekivao sam svaki dan snimci, sa treninga, rucka, teretane bar u 10-15 minuta.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.212
Reaction score
33.499
Локација
vaginamandibularia
Taj rad. Valjalo bi svaki dan cuti koja je kome omiljena zivotinja, boja, pesma od slavice cukteras i slicna pitanja koje mladi mag naslednik zeli da postavi ljudima posle laganih treninga gde i hose i marija pokusavaju da ti odsrafe glavu dok im zos vice fak ju djidji datome
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Prvo da se najebem majke svim govnarima koji po tim "mrezama" sire bljivotine da smo raskinuli ugovor sa Moom i da ce on prekinuti karijeru zbog tog problema sa zdravljem. Druga stvar koju moram da kazem, prezirem patetisanje i u situacijama kada neko ovde krene sa tim sranjima momentalno samo skrolujem ali moram sad da kazem da mi se stomak prevrne naopacke uz uzasnu nelagodnost na pomisao da ovaj momak moze da dozivi to sto sam napisao u prvom delu svog posta. Zamolio bih sve "insajdere" ovde odnosno ljude koji imaju najtacnije informacije iz kluba da im prioritet bude da saznamo sta se desava sa nasim bratom Moom ! Zajebite sad Pangose i kurce palce, neka ne postoji nista dok se ne resi status crnog brata.
Mo, Grobari su uz tebe !

crnobeliklan_20210820_213836_0.jpg
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Preterujete sa Tageltijom.
Kad si posten i dosledan godinama i ratujes sa vetrenjacama naustrb vlastite koristi i karijere, godinama te sistem proguta i pre, ili kasnije postanes talac sopstvene borbe i zavrsis u goroj sobi od oni protiv kojih si se borio.
Slicna sudbina se trenutno igra sa Tegeltijom, kao sto je godinama unazad i sa Duletom i mnogim drugima.
Zeljko to sebi nikad nije dozvolio, pa je u vremenu smrti bio prijatelj sa Covicem, a sada su samo korektni.
Svako ima pravo na sud.
Tegi nije SNS, to da znate.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Preterujete sa Tageltijom.
Kad si posten i dosledan godinama i ratujes sa vetrenjacama naustrb vlastite koristi i karijere, godinama te sistem proguta i pre, ili kasnije postanes talac sopstvene borbe i zavrsis u goroj sobi od oni protiv kojih si se borio.
Slicna sudbina se trenutno igra sa Tegeltijom, kao sto je godinama unazad i sa Duletom i mnogim drugima.
Zeljko to sebi nikad nije dozvolio, pa je u vremenu smrti bio prijatelj sa Covicem, a sada su samo korektni.
Svako ima pravo na sud.
Tegi nije SNS, to da znate.
Брате ја Тегелтију сениора поштујем, мим је направљен на рачун његовог сина који кроз интервјуе уништава бубне опне навијача Партизана својим енглеским. Све је кул брате, чиста спрдња :D
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.607
A poenta je?
On je lajsnuo i vreme je da se nađe neko drugi kad se već diže KK Partizan kao klub.
Ima zasluga iz prošlosti i može Ostoja da mu sredi neko vozilo ako je to u pitanju.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Брате ја Тегелтију сениора поштујем, мим је направљен на рачун његовог сина који кроз интервјуе уништава бубне опне навијача Партизана својим енглеским. Све је кул брате, чиста спрдња :D
Ajde ajde, bubne opne unistava i Tegeltija i Biljana... To je sad problem broj 1.
Meni je Stanojevic sinoc dzigericu unistio, pa mi je najmanje smetao njegov engleski na konferenciji.
Mislim da se se preteruje, opet svako ima svoje.

@Nemanja, ja odlicno razumem i los engleski. Los srpski nikako.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top