Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
209
Reaction score
1.316
Fali iskustva (za sada) i to je tacno. narocito kada dodju teske i neizvesne utakmice, sa puno tuce i kontkta, kad se udje u problem sa faulovima... Na primer, jedna je prica centarska linija "bomba", Mozli, Koprivica, a sasvim druga "bomba", Koprivica, Miletic..
Sa druge strane, ovaj sastav daje toliko mogucnosti za kombinovanje, jer skoro svi igraci mogu da pokriju bar dve pozicije, da ce biti pravo uzivanje gledati kako Zeljko slaze te kockice....
Zanimljiva je sezona pred nama, i samo se nadam da ce tribine biti pune i da se nece igrati u praznim halama.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Mislio sam da će početi tek posle prve izgubljene utakmice, kad me opet moji drugari po klupskoj pripadnosti iznenadiše i počeše da se ističu još i pre prvog treninga.
Jedan se plaši da bi Želimir mogao da namesti da je igrač bolestan e da bi ga se rešio, drugi se zainatio da svetu objasni kako je ovo do sada tanko ali je voljan da Želimiru oprosti ako mu dovede pleja i peticu po njegovom ukusu. On naravno zna bolje od Obradovića kakav tačno Partizanu centar treba. Ima i onaj najveći hadžija, on je bem ti život, i vidovit. Zna unapred ko će biti sjajan, ko onako, a ko je "totalni promašaj", kako se izvoleo izraziti. I to su sve navijači kluba kome je do pre mesec dana plejmejker, uz svo poštovanje, bio Perkins a trenirali ga slučajni prolaznici, takođe uz poštovanje. Šta li će tek da bude posle nekog poraza, ne smem ni da zamislim.

Inače, titulu prvaka Evrope nam je doneo tim sa prosekom godina 21,7 bez i jednog jedinog "ozbiljnog" i "proverenog", sve sami "prospekti" , sve "dosta tanko" i "totalni promašaji"...

Aman, ostavite ljude da rade na miru i pustite nas sve da uživamo u ovoj lepoti. Nemojte da se penjemo Želimiru na grbaču sa našim crnim slutnjama i vizijama dok još nije ni počelo, baš je bezveze a i ni malo ne pomaže klubu, naprotiv.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.901
Reaction score
7.789
Svaka utakmica u Evrokupu je finale, nama je od krucijalne vaznosti da zavrsimo prvi nakon grupne faze, znaci da imamo bolji skor i od prve ekipe iz druge grupe.
Sto se tice Aba, tu je bitno da kod kuce dobijemo sve i na strani ne kiksiramo, jer ce favoriti ove sezone tesko gubiti.
 
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
53
Reaction score
215
Локација
Graveyard
Одушевљава ме нереалност људи на овом форуму. Имаш на клупи једног Жоца, довео је два преозбиљна евролигашка играча, уз солидне искусне играче као што су Аврамовић и Мур, с тим да мислим да ће Аврамовић тек да игра кошарку каријере. Уз то, имамо плејаду невероватног потенцијала и неко није задовољан тиме и каже да ми нисмо довољно конкурентни. Ја сам много срећнији што смо довели Мадара, Смајлија, Курукса и Копривицу него да смо, место њих, довели Пенгоса и плејаду прекаљних играча. Партизан је прича, инстант клуб је у Железнику. Још се и надам да ће, од следеће сезоне, место у 12 имати и млади Јовановић, Петровић, Стефановић, а да ове сезоне добијају дозирану минутажу у АБА
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Želimir Željko Obradović NAJVEĆE pojačanje i jedino potrebno pojačanje ove godine. Svi drugi su plus a imamo pluseva pun šešir :D

Pisao sam ovde već toliko puta ali vredi ponavljati: Takvo je uživanje imati osećaj da si već u takmičenju a da sezona zapravo još nije ni počela. Divan osećaj, neponovljiv! Mlada lepa ekipa sa virtuozom na čelu. Međutim, i dalje navijam i radujem se pojačanjima. Jebe stvar što se nema šta komentarisati. JBG kako da izrazim neko svoje mišljenje pored Žoca živog? Nema šanse, osećam se glupo jbt!

Tek kad počne sezona braćo:

1. Da li je zakasnio time-out?
2. Da li je trebao braniti zadnji napad ili praviti faul?
3. Ko je trebao da završava zadnji napad /a kako sada izgleda, to mogu svi Bogu hvala/;
4. Da li je trebao "Janko" ili "Marko" da dobije više minuta?....

Kako sad ja da komentarišem bilo šta jbg... Nek igra šta hoće i kako hoće! A rezultat? Neka bude ili neka ne bude, ko mu jebe mater! Meni je i sad lepo, i ne mogu da skinem osmeh sa lica. Žoc je NAJVEĆI SVIH VREMENA! A ovo što je za Partizan uradio, ne pamtim da je iko ikada pre uradio i hvala mu do neba i nazad!
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Želimir Željko Obradović NAJVEĆE pojačanje i jedino potrebno pojačanje ove godine. Svi drugi su plus a imamo pluseva pun šešir

Pisao sam ovde već toliko puta ali vredi ponavljati: Takvo je uživanje imati osećaj da si već u takmičenju a da sezona zapravo još nije ni počela. Divan osećaj, neponovljiv! Mlada lepa ekipa sa virtuozom na čelu. Međutim, i dalje navijam i radujem se pojačanjima. Jebe stvar što se nema šta komentarisati. JBG kako da izrazim neko svoje mišljenje pored Žoca živog? Nema šanse, osećam se glupo jbt!

Tek kad počne sezona braćo:

1. Da li je zakasnio time-out?
2. Da li je trebao braniti zadnji napad ili praviti faul?
3. Ko je trebao da završava zadnji napad /a kako sada izgleda, to mogu svi Bogu hvala/;
4. Da li je trebao "Janko" ili "Marko" da dobije više minuta?....

Kako sad ja da komentarišem bilo šta jbg... Nek igra šta hoće i kako hoće! A rezultat? Neka bude ili neka ne bude, ko mu jebe mater! Meni je i sad lepo, i ne mogu da skinem osmeh sa lica. Žoc je NAJVEĆI SVIH VREMENA! A ovo što je za Partizan uradio, ne pamtim da je iko ikada pre uradio i hvala mu do neba i nazad!
Bas tako. Nismo mi efes da kupimo 15 super kvalitetnih stranaca. Ljudi se brinu kako cemo da dogodine napadnemo evro ligu. A u najmanju ruku ima kod jedan prelaznu rok sl godine. Možda dodje veseli kad mu istekne ugovor. Možda Ce da kupe vajld kard ako ne osvojimo nista. Možda nas zamole da igramo el. Kao sto ti kazes ja sam srecan kao kod duleta kad smo igrali, samo sto tada nisam bio toga svjestan jer bilo je normalno. Ovi klinci smajli i ekipa Ce da kidaju samo da ostanu zdravi. Nego nikako da počne Nice svima lakse. Jedva čekam da vidim svoj frs impresn.
 

ElJefe

Početnik
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
120
Reaction score
301
Ukoliko neko nije zadovoljan nekim od pojacanja i razocaran je sto nije dovedeno jos 4-5 "zvucnih" imena, neka se sjeti pretprosle sezone sa Trinkijerijem i kako je tada zahvaljujuci takvom treneru igrao Partizan sa gotovo identicnim rosterom koji je prosle sezone bio sedmi u ABA ligi sa onim drugim trenerima. Ovog puta ujedno imamo i mnogo bolji roster nego tada i Zeljka, pa saberite dva i dva :)
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Slažem se... Ali da ne mračimo mnogo. Ljudi piju pivo, jedu kokice i navijaju. Čekaju pojačanja kao trojku u 00.6 sekundi do kraja :D Zadovoljan ili ne i sam očekujem /uvek se nadam/ neku bombu da zaokruži ovu mladost i potentnost koju imamo.

Dok drugi čekaju centra /legitimno/, nekako se još uvek nadam "onom nekom" na pleju. Mada kao što rekoh, već mi je lepo i boli me racku! :D

Jedan booom ne bi bio na odmet a glavne face su na odmoru, nema ko ni da mi demantuje niti da potvrdi moja očekivanja. Tim više me prolaze žmarci a napetost raste. Ako nastavim sa opisom, počeću da ličim za 18+ ako me razumete. Sex sigurno nije bolji od ovog predsezonskog ludila /probao pa znam, verujte mi!/ :buhaha :buhaha :buhaha
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Kvalitet igraca koji su sada dosli je ogroman. Ne vidim kako neko bilo cime moze biti nezadovoljan a da se u isto vreme razume u kosarku. Muceni Trinki je imao mnogo slabiju ekipu i uzeo bi Evrokup i Aba ligu da se igralo do kraja. Za trenutno okupljen potencijal u nasem klubu samo je nebo granica. Ekipa je vec konkurentna i moze da dobije bilo koji evroligaski klub sa Zocom na celu... Dogodine ocekujem da ce ova ekipa moci da dobija u kontinuitetu velike utakmice. To je jedino pitanje za ovu sezonu. Da li ce moci da kaznjavaju u kontinuitetu. Ali, ako se neko seti da smo imali jacu ekipu okupljenu u toku Avgusta u ovom veku molim neka kaze koja je to ekipa bila, ja se nesto ne secam da smo u ovo vreme ikada bili kompletni.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.952
Локација
NbG
Ti ćeš @Spalding postati Matke košarkaških tema, tako on na fudbalu ubi sa Boranijaševićem i sličnima pa misli što on više puta ponovi istu želju veće su šanse da se ostvari. U međuvremenu fasovao par banova al sve u rok službe :)
Doduše kad je KK u pitanju šanse i objektivno jesu veće jer na stranu što govna u fudbalu neće da se zajebu da ikoga dovedu, već je Žoc sa Partizanom ozbiljan magnet i planski se pojačavamo za ono što sledi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@BiP ne prizivaj mi ban sada majke ti :buhaha :buhaha :buhaha Ne izražavam nerealnu listu želja, samo tumačim izjave, ćutanja, govorancije. Niti pišem listu želja ničim izazvan, niti ću se sa nekim pičiti oko rostera. Samo posmatram i dajem svoj sud a brat Matke ima svoje kvalitete i potreban je ovom forumu koliko i mi /ti, ja, Šećo, Kocko, Oblo, Ćošo, Vaha.... Zaboravih onog poslednjeg.../ :D

Odosmo sad oba u off al' valjda je Spejs otišao negde na letovanje jbg... :D Praštajte, ne javljam se danas više osim ako se nešto veliko ne dogodi... Mislim, ne javljam se na ovoj temi, za druge ne garantujem :D
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Imamo dva pleja, Madar i Mur, tako da sam misljenja da na toj poziciji niko vise nece doci. Pretpostavljam da ce doci jedan strasan centar i da je to to. Ekipa je vec sada PREOZBILJNA i ja sam vise nego zadovoljan. Docekat ne mogu pripremne utakmice i cijepanje mrezice iz svih mogucih pozicija, bukvalno cemo imati 5-6 ozbiljnih sutera u ekipi.
 

popac86

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
11
Reaction score
18
Локација
Kladovo
Koliko voli Zoc da uspostavlja kontakt sa igracima dodirom. Gledam klipove sa treninga, stalno vuce nekog za dres, ruku, dodiruje... A mene to mnogo nerviralo uvek. Vrhunski je Zoc ali ja ne bih mogao da mi on bude trener :) ovako gledam i smejem se.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Provereni druze, kao Ledej i Panter.
Dosli su oni kao prva pojacanja i svi mi smo ocekivali bar jos 2-3 igraca u tom rangu, a nismo dobili niti jednog.
Smailagic, Koprivica, Trifunovic i Madar su potencijal, stim sto ovaj poslednji zaista kvalitetom odskace od ostalih i realno je da ima opasnu karijeru.
Imali smo primere kako su igraci iz NCAA bili samo talenti i ostali na tome, dodje u Evropu i pogubi se.
S.Jankovic,Jovanovic, Ristic,Nastic itd.
Kuruc bi trebalo da ima zapazeniju ulogu, jer je imao solidnu ulogu u NBA timu.
Savic je rekao u fazonu da nemamo vremena za gubljenje, odmah napad na EL, a trenutnim rosterom ne bih se pohvalio da smo u top 3 Evrokupa, dok ce makljaza da bude i u Aba.
Plej i dobar centar mogu da budu kljucni za nasu sezonu, a misljenja sam da cemo samo centra dovesti.

Sada kada se polako formirao tim jasno je da nemamo najveci budzet u regionu, vrv smo treci u tom segmentu,posle fmp I Buducnosti. Što se tiče EC msm da je iluzorno pričati da smo favoriti u odnosu na Virtus I Valensiju po igračkom Kadru.Ono sto je nasa jedina ali ogromna prednost je Zeljko.Znanje I autoritet kakp kod igraca tako I kod sudija. Spolja smo jaki ,pod kosem realno za sad ne,pogotovo zbog ovoga sa Mozlijem.Nadam se nekom dobrom centru.Borba bre
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.045
Локација
vezenemam
Vidim da Dreksler nije bas omiljeni medju navijacima,ali bi mi bilo drago ako Zeljko vidi neki potencijal u njemu. Meni deluje kao sirov, ali dobar materijal i da sa njim moze lepo da se radi.
Trej uz rad sa Željkom može dostići bar nivo tog Kanađanina (isto pogrešne boje puti) koga ovde mnogi i dalje prizivaju.:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top