Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Ljudi, znam da možda nije toliko bitno i da sam ja cepidlaka, ali nije Smajlagić, već Smailagić. :D

Vidim da se često piše pogrešno, iskulirao sam nekoliko desetina puta, ispade da se na Sašu presavio tabak ali nije tako, nemoj me pogrešno razumeti. :D

Bilo je svega kad se setim, RadosLav Petrović, Slavko VraNJeš, DEJVIS BertRans, ŽofrE LAVERN itd, dosta toga sam i zaboravio. Samo jedan čovek ima pravo da pogrešno izgovara imena svojih igrača i to konstantno, svaku konferenciju za štampu, a slušao sam maltene svaku njegovu, izgovarao je Žoovo ime sa "Lovrenj". :buhaha
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd

Svinjomer je postao Govnomer...

ZELJKO dao zanimljivu izjavu o Pejdzu kako sa Zoranom nije pricao o tome da Pejdz treba da bude deo ekipe za ovu sezonu... Da li neko zna vise o tome u kakvom je on statusu, posto je naglasio da nije u pitanju ukus, nego da je on u totalno nekom drugom statusu?
 
Последња измена:

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
a ti ides na posao zbog svoje "guzice" ili gazde? cimas se iskljucivo zbog potencijalnog napredovanja kako bi imao bolju platu ili naucio nesto pa otisao drugde da unovcis to? apsolutno je normalno da su igraci tu zbog sebe i svaka pomisao da su (pogtovo stranci) imali bolju opciju da je ne bih izabarali je najblaze naivna, ovo je profesionalni sport, i ljudi od toga zive i ulazu u njega sebe, kao i mi koji u svojoj sferi ulazemo sebe radi zarade, sve ostalo je cista glupost, prosla su vremena kada se igralo "iz ljubavi" a to se igrali jer nije bilo para. biti tu iz ljubavi je luksuz koji su retki imali, niko na ovome svetu ne moze da me ubedi za je zagorac tu jer voli partizan (sto ne znaci da ga ne voli, vec motiv igranja u partizanu)

U klubu si da bih uzeo novac ili napredovao ili pokazao da idalje si relevantan da karijera nije u padu da se negde prodas, sve ostalo je nepotrebna mistika za "sirotinju", takodje poredjenje ranijih godina i danas nije OK, ne mozes da se takmicis danas bez instant kvaliteta, to je jednostavno cinjenica, lepo je imati mlade talente ali nazalost oni ne donose rezultate, zato instant kvalitet je bitan, a ovo sto zeljko radi je mix toga svega i jedino najboljima (a on je najbolji) to moze poci za rukom da urade oba (u danasnjem sportu).
Legendo, ne poredim ja Kicanovica i Dalipagica sa ovim poluanonimnim prospektima. Ne tako davno su za nas igrali mladi momci kao sto su Tripkovic, Novica, Tepic, pa je u Partizan dolazio Vujanic, Vlado Scepanovic itd. Bogdan najavljuje povratak za neku godinu. Inače, za tvoje interesovanje, da često radim i pomazem za džabe, pro bono, kao i veliki broj advokata. Volim paru, ali volim i da pomognem.
 

Uros993

Početnik
Учлањен(а)
29.11.2019
Порука
3
Reaction score
1
Локација
Beograd
Seru za Bilana namerno mater im jebem,dolaze jos centar i bek
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Apsolutno nije sve u novcu. U sportu su najbolje plaćeni POBEDNICI. Vremena "važno je učestvovati" nikada nisu postojala /to je samo fraza koja treba da uteši one koji gube/. Ono što nazivamo LJUBAV je nezavisno u odnosu na pobedu ili poraz, u porazu se voli čak i jače i više. Ali sport ima za cilj pobedu.

Ako pođemo od takve pretpostavke, svaki profesionalni sportista želi pre svega da pobedi i bira tokom karijere one prilike u kojima će pobeđivati ili bar tako pretpostavlja. Jer ako pobeđuje, veća mu je cena u novcu. Drugo, osim pobede oni su prinuđeni da rade na svakodnevnom usponu svog kvaliteta jer je to drugi parametar bitan za davanje nekakvog većeg novca.

Ima kvalitetnih igrača koji nikada nisu pobedili i cena im je sigurno bila manja nego da su imali nekakve titule u svom CV-u. Sa druge strane, bilo je i obrnutih varijanti jer je neko osvojio EL primera radi, pa mu cena skoči nezavisno od toga što možda ima i kvalitetnijih od njega koji nikada nisu dobili "te pare"... Možda čak nisu imali ni bog zna kakvu minutažu u tom pobedničkom timu al im je cena rasla jbg.

Ima tu dosta i do strasti prema samoj igri i uspehu... Kako bi inače objasnili da profesionalni sportista plače od sreće ili tuge nakon poraza ili pobede? Ima tu dosta "onog nečeg" što nisu samo pare. Naravno, ljubav je nešto što se stiče "odnosom". Ne očekujem da su u Partizan došli zato što isti vole /ne mogu da ga vole, posebno ne oni koji su igrali protiv njega/ u startu, ali je nemoguća misija da se Partizan ne zavoli jer hemija postoji u svakom gramu vazduha. Svako ko jednom uđe, ostaje zaljubljen do kraja života, progovori srpski i nastavi da prati klub i kada ode iz njega uz ogromnu želju da se ponovo vrati i na neki način oduži za neverovatnu karijeru.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Odlazak Pejdza najverovatnije znaci sansu Drekselu po mom misljenju. On ce biti onaj dzoker da ubaci koju kad se glavni umore ili bude negativan rezultat.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.843
Локација
Beograd
@tobacco
Hoće li neko bar da napiše odakle mu informacija da Pejdž ide? Nigde nije navedeno tako nešto osim u meridianbet bh, a to preneo alo (sve moj do mojega).
Na zalost, a mozda i na srecu kako se uzme :)Pejdz ce napustiti Partizan.Uskoro ce biti i zvanicno,a naravno stize zamena :ziveli
Ja sam pisao pre 11 dana,a odakle mi info zna Spejs inace bi popio ban jos u prosli ponedeljak :pop :D
 

vlada85pfc

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
134
Reaction score
85
Bez Pejdza mi moramo dovesti jos jednog igraca spolja, jer ih imamo da kazemo 5 upotrebljivih, uz to da se nadamo da ce Trifa biti na potrebnom nivou, a ne daj Boze nekih povreda, tako da bi trebalo da je neminovno da jos neko tu pojacanje stigne, nadam se. Pre bih ocekivao igraca na 1, jer i Mur i Avram mogu da pokriju 1/2, nisu bas citi plejevi.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
@mvp je napisao da stize zamena, tako da stize zamena. :D Samo da li ce @Spalding i meni da se ispuni zelja, ali i svima nama verujem (nama jer smo najvise ubili ovde), to cemo videti uskoro. :)
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.177
Reaction score
18.465
Локација
U Kinšasi
A bog vas jebo, ovakva kuknjava za pojačanjima nije bila ni kad su na pleju bili Cvetković i Aranitović, a na centru Đumić i Koprivica. Verovatno zato što smo na ostalim pozicijama imali Milutinović, Andrića i Vrapca.
Verujem da sad kad bi počeli sezonu sa ovim timom, da bismo bili konkurentni za osvajanje svega. Osim toga, ovo je očigledno višegodišnji projekat, i to treba imati u vidu.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
Legendo, ne poredim ja Kicanovica i Dalipagica sa ovim poluanonimnim prospektima. Ne tako davno su za nas igrali mladi momci kao sto su Tripkovic, Novica, Tepic, pa je u Partizan dolazio Vujanic, Vlado Scepanovic itd. Bogdan najavljuje povratak za neku godinu. Inače, za tvoje interesovanje, da često radim i pomazem za džabe, pro bono, kao i veliki broj advokata. Volim paru, ali volim i da pomognem.

Cisto plasticno poredjenje da svi oni kao i mi radimo za novac primarno, nisam mislio licno gde zaradjujes svoj novac...

a kad si vec pomenuo bas veliki broj sta znam ja ih ne znam puno (nisam vise u bransi, bio sa druge (sudske) strane, ali pojurio isplativije opcije) ali hajde da verujemo da ima i toga koliko kazes :)
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Trifunović, već dve sezone igra isključivo na krilu.

Ovoj ekipi nedostaje jedan igrač na bekovskim pozicijama.

Mislim da je Mur doveden umesto Pejdža, kao taj neki kombo. Tako da očekujem da je klasičan plej sledeće pojačanje.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.380
Локација
U pizdi materini
Žao mi Markusa (vidim slike na Tnjiteru izgleda da se brat oženio) ali ako ga Žoč ne vidi u sistemu onda je to kraj priče.

Ja mislim da Madaru treba neki baš iskusan plej da uči uz njega, tj neko ko bi uzeo do petnaest minuta. Može i neko stariji ne mora Pengos :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top