Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.990
Локација
NbG
To smo mi, ne može glatko pa to ti je..
Mozliju svu sreću želim, da bude jak u životu koliko je i na terenu.
Odužiti mu se na neki način, za sve ono što je davao preko plate za koju je igrao.
Secam se kada je javljeno da Miloje mora da zavrsi karijeru, a mi racunali na njega, pa posle administrativni problemi sa Miltom. Rasprsise nam se snovi, uletese Roberts i Bo kao zamene u hodu i bi na kraju sezona iz snova. Nadam se necemu slicnom i ove sezone al pre svega toga zelim Mozliju da najbolje moguce prodje sa ovom dijagnozom i da brzo prebrodi prerani odlazak u kosarkasku penziju. Iskreno se nadam da ce klub naci nacin da mu se oduzi za sve pruzeno na terenu, a za nas navijace znam cemo ga pamtiti kao jednog od najpozrtvovanijih i najborbenijih stranaca u nasem dresu i iskreno se nadam da cemo imati jos jednom priliku da mu se poklonimo, sto neko rece kod Novice na oprostaju.
Mo bratino, glavu gore, izborices se ti i sa ovime.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.737
Локација
Svako ima pravo na svoje mišljenje, pa tako ja smatram da mi prvog pleja imamo - Jam Madar.

Takođe se slažem sa Iljasovom, treba nam instant rezultat, da, ali sa osnovom mladih igrača. Dakle kao nekada sa TNT-om, pa kasnije Bogdanom, Gagijem, Bertom, Leom, Milutinovim, Lučom.

Sezona sa Mekejlebom, Robertsom, Marićem, Veselijem se ne računa, to je verovatno najbolja sezona u istoriji evropske košarke u kojoj je trener od prosečnih igrača napravio najjači tim u Evropi.

Očigledno se ka mladosti i kvalitetu ide, uz Madara, Smajlija i sada Balše, plus Trifa, mi imamo odličnu osnovu za budućnost, a takođe i instant kvalitet pošto su to top igrači u svojem godištu. Čini mi se da je Dangubić najstariji igrač u ekipi i ta činjenica je odlična. Panter, Lidej, Kuruks i Mur su nosioci, dodao bih i Pejdža ako ostane. Madar će već u toku ove sezone postati najbolji igrač ekipe, o tom potom. Fali samo veteran, igrač na poziciji Kecmana, Božića, Veličkovića, mogao bi to Zagorac biti pošto je i tako postao ćale, vreme je, biti ili ne biti.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
"Tanak je Koprivica treba nam startni plej..."
Jel to Balsa igra pleja?
Ne znam samo koga biste zakucali za klupu da igra u proseku 5 min, Madera ili Mura? Ili da mozda Avramovic ne igra uopste, Trifunovic isto...
Treba nam centar, nazalost dva igraca na toj poziciji, i to je to.
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Ljudi, ovo već počinje da iritira... Eno, stiglo pojačanje iz Amerike kod komšinice... Šta je sa ovim Dallasom Moorom??? Jel sa Aljaske stiže, pošao pešice, da se spremi fizički??? Mislim, to da se iskomplikovalo nešto vezano za let više ne pije vodu... Ni malo!!! Ajd što prođoše pripreme bez centra i pleja, ajd što nemamo pojma ni kad će ti centri, ni da li će... Ali daj bre bar ovi što su naši da se skupe konačno!!! Kako smo ludo startovali prelazni rok, na kraju ćemo zadnji da prođemo kroz cilj... Nema veze, čekamo 10h sutra, kupujemo karte, i čekamo Studentski Centar početkom oktobra, do tada će valjda i Mur da stigne... I prvi centar...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.251
Reaction score
33.927
Локација
vaginamandibularia
"Tanak je Koprivica treba nam startni plej..."
Jel to Balsa igra pleja?
Ne znam samo koga biste zakucali za klupu da igra u proseku 5 min, Madera ili Mura? Ili da mozda Avramovic ne igra uopste, Trifunovic isto...
Treba nam centar, nazalost dva igraca na toj poziciji, i to je to.
ma na centra mislim, al dzaba kad pisem i radim odjednom
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Dajte, nemojte to raditi sa centrom... Ja kada cujem skupog, meni odmah u glavi Monro, a to bi tek bio dubl-dubl udarac za ganiju, jer ga jure vec dugo, dugo... :D

Ovo je samo zelja. Msm da bi dobro legao.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Zeljko potpisuje samo igrače na 2+ i one koje nisu presli svoj zenit. 28 plafon. A Monroe je star za nasu momcad. On je za u zeleznik.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Svidja mi se sto smo napunili ekipu mladjarijom, tako da drugi ne mogu da nam popuju kako smo skup skupih stranaca. :D Samo se nadam da ce ovi mladici pokazati vise od S. Jankovica, koji je isto tako bio potencijal sa koledza.

P.S. Dobrodoslica Balsi! Mogu vam reci da je fizicki dosta dominantan, ima lepu gradju, fino jake ruke, nije slabasan uopste.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Nemam brigu oko toga, nas 5 sa foruma da se skupi i odradi pripreme sa Žocom, da nas on vodi sa klupe u toku sezone, igrali bi ko znajevi u odnosu na prošlu sezonu :D

Biće ovo "istorija se ponavlja" fazon. Ako se ne varam '92 smo imali najmlađu ekipu u EL... Tako da... Ovo miriše na dobro! Od S. Jankovica sam lično MJ iako jedva stojim :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top