Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.638
Reaction score
971
Локација
Морава
Svidja mi se sto smo napunili ekipu mladjarijom, tako da drugi ne mogu da nam popuju kako smo skup skupih stranaca. :D Samo se nadam da ce ovi mladici pokazati vise od S. Jankovica, koji je isto tako bio potencijal sa koledza.

P.S. Dobrodoslica Balsi! Mogu vam reci da je fizicki dosta dominantan, ima lepu gradju, fino jake ruke, nije slabasan uopste.

Јебе нам се тачно шта ће други да причају. Наши млади таленти плус пар квалитетних странаца, то је Партизан.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Ja prezadovoljan. To je to. Takodje, ova tisina oko Mozlija mi ne izgleda kao da je vec otpisan. Nadam se da se cekaju jos neke provere i da postoji mogucnost da brat zaigra. Nadam se da to u vezi njega nije onoliko crno kako se provlaci ovde. Sa njim i ovim pojacanjima je ekipa bas onakva kakva treba da bude.
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Odlican potpis, da nam se posreci sa prvim centrom i to je to, dirigent je tu, orkestar je tu.. :ziveli
 

eki_kkp025

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
42
Reaction score
174
Локација
Sombor
Potencijalna petorka;
1. Madar 2000.
2. Trifunović 2000.
3. Radovanović 2003.
4. Smailagić 2000.
5. Balša 2000.

Tu je još Đorđije 2003, Petrović 2003, Tarlać 2002, Stepanović 1998, Miletić 1998... Ali znate, Željko zna da radi samo sa proverenim dokazanim strancima, gde je tu interes srpske košarke??? Koliko ih je razuverio ovim prelaznim rokom, sada mogu da rade ono što najbolje umeju, da ćute i smrde. Ovo su momci koji su tek ušli u profesionalne vode, željni košarke, dokazivanja, a i u ostalom materijalne egzistencije, tako da ne sumnjam da će davati 200% sebe. Najbolji trener u istoriji košarke, spoj mladosti i iskustva, grmljavina sa tribine = DOMINACIJA.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Grncarija
Kako citiraš samog sebe? Pitam da bih i ja mogao isto da uradim ako potpiše Pengos :D Zna li se da li ima klub ili je još uvek slobodan? @Vlad @Tuljo javite se! :ziveli :respect
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Pangos je i dalje free, ponestaje mu opcija... Cekao je mnogo sa NBA, na kraju niko mu nije ponudio ugovor, sada ceka Evropu... Msm da smo sa plejom zavrsili. Madar deluje kao pracka, ali me plasi to sto nema Moora, a valjalo bi malo da se trenira.
Nikada se ne zna, ali daj da resimo prvo centra, a posle ako ostane koji meleon, pa da ulozimo u Pangosa. :D
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Јебе нам се тачно шта ће други да причају. Наши млади таленти плус пар квалитетних странаца, то је Партизан.
Jebe nam se, ali je lepo kada znas da vrsljaju po nasem forumu kao muve bez glave, kao onomad kada je dosao Punter. Na to sam mislio, nista lose buraz. :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Mene ne zanima dali ce neko od ovih "potencijala" postati ozbiljan igrac ili ne, zanima me samo rezultat Partizana, Madar dodje i ode, Koprivica takodje, Partizan ostaje!
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Mene ne zanima dali ce neko od ovih "potencijala" postati ozbiljan igrac ili ne, zanima me samo rezultat Partizana, Madar dodje i ode, Koprivica takodje, Partizan ostaje!
Dodje i ode za pare brate. I bude tu za partizan i posle 30 godina. Kao zeljko Bogdan To i hiljade njih. Nisu oni samo dok igraju tu nego zauvek. U tome je razlika izmedju nas i pantera iz zeleznika. Dupe i oko.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Pangos je i dalje free, ponestaje mu opcija... Cekao je mnogo sa NBA, na kraju niko mu nije ponudio ugovor, sada ceka Evropu... Msm da smo sa plejom zavrsili. Madar deluje kao pracka, ali me plasi to sto nema Moora, a valjalo bi malo da se trenira.
Nikada se ne zna, ali daj da resimo prvo centra, a posle ako ostane koji meleon, pa da ulozimo u Pangosa. :D
Kavsi ga zele, javili i Grci i Italijani
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Mene ne zanima dali ce neko od ovih "potencijala" postati ozbiljan igrac ili ne, zanima me samo rezultat Partizana, Madar dodje i ode, Koprivica takodje, Partizan ostaje!
Pa ne bih to bas tako formulisao

podseticu te na izjavu Duleta, Partizan ili ima sampionski tim, ili pravi sampionski tim

tim iz ove sezone ne znam kako da svrstam… mislim da je oboje
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Provereni druze, kao Ledej i Panter.
Dosli su oni kao prva pojacanja i svi mi smo ocekivali bar jos 2-3 igraca u tom rangu, a nismo dobili niti jednog.
Smailagic, Koprivica, Trifunovic i Madar su potencijal, stim sto ovaj poslednji zaista kvalitetom odskace od ostalih i realno je da ima opasnu karijeru.
Imali smo primere kako su igraci iz NCAA bili samo talenti i ostali na tome, dodje u Evropu i pogubi se.
S.Jankovic,Jovanovic, Ristic,Nastic itd.
Kuruc bi trebalo da ima zapazeniju ulogu, jer je imao solidnu ulogu u NBA timu.
Savic je rekao u fazonu da nemamo vremena za gubljenje, odmah napad na EL, a trenutnim rosterom ne bih se pohvalio da smo u top 3 Evrokupa, dok ce makljaza da bude i u Aba.
Plej i dobar centar mogu da budu kljucni za nasu sezonu, a misljenja sam da cemo samo centra dovesti.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
227
Reaction score
641
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top