Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ako neko nadje snimak onog klinca sto u najavi tekme kaze -Odracemo ih,molim vas okacite ovde.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Bio je u studiju, ali je čudno što on nije otputovao i ne prenosi. A sve nakon Rade, Frenka i Karovića. Neka me neko ispravi, ali mi se čini da je prvi put u protekle dve sezone da Vlahović ne prenosi.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Sad je jos veci horor i problem, dobra 1/4, a horor i katastrofa u 4/4.

Skok ne postoji, izgubljene lopte 15 nasprem 5 Monaka.

Svaka cast kapitenu i Frenku, ostali "zaboravljeni" na Surcinu, nadam se da ce doputovati u Bolonju.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Totalni raspad u zadnjoj četvrtini.
Ispadanje lopti prilikom rutinskih dodavanja, primanje koševa u trećoj sekundi napada, nezagrađivanje u skoku i što je najgore, potpuna predaja celog tima zadnjih par minuta.

Forma pojedinih igrača je blago rečeno skandalozna.

Bez pogođenog otvorenog šuta nema šanse.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Од најгоре одбране до најгорег напада.
Сад већ се може рећи да смо баш ван било каквог ритма и форме, играчи имају невјероватне осцилације, тако да је за петак очекивати очајног Пантера, а доброг Нанелија или тако нешто.
 

Monster

Početnik
Учлањен(а)
11.08.2011
Порука
116
Reaction score
311
Mi kada se raspadnemo,raspadnemo se epski. Poslednja cetvrtina mi je donela sve moguce bolesti vezane za stres. Ja ne znam zasto stalno moramo da imamo 10 od 12 igraca u kanalu. Mi nijednu utakmicu nismo odigrali sa vise od 2 raspolozena igraca.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Najlosija partija sezone i poraz koji mi je najteze pao...mozda smo imali na oko losijih, ali u odnosu na to koliko se protivnik nudio, koliko smo imali praznih minuta, delovalo je da malo, fali da ih slomimo ali nije se desilo. Petorci koja je pocela 4. cetvrtinu falio jos Andjusa da ugodjaj bude kompletan. :D
Neka, verujem i dalje, kapiten se razigrao opet, pada Virtus!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Ocigledno smo bolji kad ukenjamo 1/4, a ne 4/4. Jednu moramo izgleda, jbg.
Generalno, opet nas ubio ofanzivni skok (izmedju ostalog, ali to je najbolnije).
Idemo dalje, vadimo se u Italiji!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Nemamo mi braco i sestre rotaciju za nesto vise ove godine u EL. Previse igraca koji nisu taj nivo. 6-7 nosilaca igra dok moze i parira svakom. Napravljene su greske letos i to je to guramo dalje. Zeljko je dovoljno pametan da ne ponovi Duletove greske iz sezone sa Bertransom i da po svaku cenu juri rezultat kojeg jednostavno tesko da moze biti sa kratkim rosterom.Sacuvaj nosioce, dopuni sta treba i udri.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da ova ekipa sa Jaramazom i Smajlijem toliko ne moze par minuta da odrzi rezultat koliko toliko pristojan to mi ne ide u glavu. Mi igramo kad Dozer igra,raduje igra kapitena i Frenka. Bolonja sve ili nista.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Mislim da je postalo jasno da nismo na nivou od prosle sezone i da necemo ni biti, pomiriti se sa tim, pokusati da se borimo za plej-in i to je to. Cak i ne pricam o formi na strani, kuci je jos veci problem, kad svaku utakmicu kreces sa velikim minusom, nesto ocigledno ne stima
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.825
Da li ćemo dočekati da nam dva centra istovremeno budu u formi...

-Sudije taman kad treba i koliko treba.

-Komentator koji nas oslovljava sa "gosti" i koji priča o međusobnom skoru nakon što je prva utakmica otišla u produžetak. Potpuno je nebitno da li je naša neznalica ili zlonamerni cigan, jednako je iritantno.
 
Top