Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
A jel sad mogu da pisem o kasnjenju u prelaznom roku? Jel nekima i dalje smesno ono "plej razigravac"? Kaminski veceras dobar u napadu, nesto je uradio i u odbrani, ali oni imaju 17 ofanzivnih skokova. Lepo Paspalj rece pre neki dan za njega. Ocekujete od Kabokla da sam sebi doda loptu na postu? Sad se hvali Panter, a covek odigrao 3 dobre utakmice od pocetka sezone. Danas PJ, Naneli i Zek nisu imali energiju, prosuli su je u derbiju. Mi cemo verovatno u plej in, ali sa trenutnom formom ekipe, tesko da je dalje od toga realno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Nadam se da u klubu ipak razmišljaju na duže staze. Od nas navijača. Da gledaju šire, da se uveliko radi na tome da dobijemo neku licencu u narednim godinama. Da bar taj deo tereta spadne sa grbače, da se nešto uvek kao mora.

Naravno ciljevi uvek moraju biti najviši i Partizan kao klub mora ka tome da stremi. Da li je F4 realan cilj? Teško. Mnogo toga treba da se poklopi, klikne. Još kad na klupi imaš Željka, ko može da nam zabrani da se nadamo, da maštamo.
Razumem ogorčene, nerealne, realne. Razumem i navijače rezultata i pesimiste. I sam ponekad takav. Od svega po malo. Ali me brzo prođe, vratim se na fabrička podešavanja. Programirana još pre 30+ godina. Usađena.

Upadnemo u top 10. Super.
Ne upadnemo? Jebiga, teraj dalje.

Ajde za početak da nam Želimir ostane još dugo na klupi. Da ga mi sami ne oteramo svojim otrovima i frustracijama.To je preduslov za neostvaren san. On svoj san živi, nemoj da ga budite.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Pre svega, sramotno je da jedan Asvel ima isti broj pobeda u gostima kao mi, plus što oni imaju 2 utakmice manje odigrane…
Još 4 puta igramo van kuće (2 puta Italija, Berlin i Barsa) i mislim da su nam te utakmice ključ i da nam plasman i pozicija u plej-ofu/inu, pre svega od njih zavisi.
Između ostalog, sa po kojim mangupiranjem u tuđem dvorištu, bi se (makar malo) skinuo pritisak i rasteretio domaći teren, na kom je pobeda moranje, maltene uvek.
Rekao bih da su 2 pobede su obavezne, 3 poželjne, o 4 da ne govorim.

Sve u svemu, u Bolonji mora da se dobije, a verujem i da hoće!
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
A jel sad mogu da pisem o kasnjenju u prelaznom roku? Jel nekima i dalje smesno ono "plej razigravac"? Kaminski veceras dobar u napadu, nesto je uradio i u odbrani, ali oni imaju 17 ofanzivnih skokova. Lepo Paspalj rece pre neki dan za njega. Ocekujete od Kabokla da sam sebi doda loptu na postu? Sad se hvali Panter, a covek odigrao 3 dobre utakmice od pocetka sezone. Danas PJ, Naneli i Zek nisu imali energiju, prosuli su je u derbiju. Mi cemo verovatno u plej in, ali sa trenutnom formom ekipe, tesko da je dalje od toga realno.
Ne mozes
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Prijatelju, vecinu stvari sam bio u pravu. I za PJ-a i za Kaminskog i za to da se kasnilo sa prelaznim rokom i za to da nam treba plej. Jos da sam napisao nesto protiv dovodjenja Jaramaza, pojeli bi me neki ovde. Jedino sam promasio Ponitku, nije mi jasno da se onoliko nije uklopio. Nadao sam se da ce kao prosle godine da se uklope. I dalje se nadam. Ali bi bio red da to krene vec u petak. Mi pocetkom februara nemamo igru. Bar ne u kontinuitetu.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Samo da pokusamo malo da smanjimo dozivljaj.
I ostale ekipe igraju kosarku, imaju dobre trenere i odlicne igrace, o parama da ne govorim.

Ocigledno je problem da svi negde zelimo da projektujemo nas i nasu ruznu svakodnevnicu u ovoj zemlji pre svega na Zeljka i KK Partizan.

Vratio se Zeljko, prosle godine igrali play off, uzeli titulu i sad moramo biti prvaci evrope, prvo nista se ne mora, a drugo i tak Zeljko je covek kao i svi mi. Vratio se ovde kad niko nije hteo, pre svega u ovo blato od zemlje, i sad treba da resi sve probleme, a budu izbori i onaj koji je uzrocnik velikog dela problema dobije nikad vise glasova.

nismo realni, ni u pobedama, a da ne govorim u porazima. Verovagno nam je mesto tu gde smo, bice borba do kraja, a ja od ekipe ocekujem da se bori, pa ko je bolji pruzis ruku, treniras jos jace do sledexe utakmice…

Licno ja, jedini kiks u ovoj sezoni u EL smatram poraz od Virtusa, kao sto ne vidim da je poraz od cigana u ABA neki poseban kiks, mi smo prvo mesto izgubili od Mege,Cesevite, Splita a pogotovo Igokee.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
A jel sad mogu da pisem o kasnjenju u prelaznom roku? Jel nekima i dalje smesno ono "plej razigravac"? Kaminski veceras dobar u napadu, nesto je uradio i u odbrani, ali oni imaju 17 ofanzivnih skokova. Lepo Paspalj rece pre neki dan za njega. Ocekujete od Kabokla da sam sebi doda loptu na postu? Sad se hvali Panter, a covek odigrao 3 dobre utakmice od pocetka sezone. Danas PJ, Naneli i Zek nisu imali energiju, prosuli su je u derbiju. Mi cemo verovatno u plej in, ali sa trenutnom formom ekipe, tesko da je dalje od toga realno.
Po stoti put vrtimo istu pricu u krug a vi i dalje terate neku pricu o "katastrofalnom" prelaznom roku.Mi dovodimo koga mozemo a ne koga smo hteli i to zato sto nam ne da neko drugi. Tu se svaka prica zavrsava. Pantera lome ko konja svaku utakmicu i to je to. Oni i ovakav vuce u napadu najmanje 2 igraca na sebe sad sto drugi saigraci ne mogu to da iskoriste nije njegov problem.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.280
Reaction score
10.730
Локација
underground
Cuj katastrofalni prelazni rok? Imas da se prostres onoliko koliko si sirok., pa na to dodaj za razliku od drugih, i sopstvenu drzavu koja ti podmece klipove po cemu smo jedinstveni u istoriji sporta a ne kosarke..
Pa nama su otisli 2 igraca nosioca i 2 igraca bitna za rotaciju. Ko je jos ostao bez toliko igraca ?
Kaze Ostoja budzet 30 % veci , i sta s tim ?
Pa nama je samo vrednost proslogodisnje ekipe zahvaljujuci sjajnim igrama porastao za vise od 50 % i nismo mogli zadrzati tim.
Evroliga je jos jaca nego prosle godine.
Sad imas Pao koji je jedan od glavnih kandidata a prosle sezone bio zadnji. Imas silno pojacani fener.
Imas Olimpijakos koji je ostao bez 2 nosioca ali je doveo Milutinova i od tima koji je bio prvi u regularnom delu sad se grcevito bori za plej of.
Zalgiris je ostao samo bez Brazdaukisa i od plej of ekipe je debelo ispod crte. Makabi zadrzao tim. Efes od dvostrukog prvaka evrope sa zadrzanom kicmom tima plus Klajburn ne moze vec dve godine ni u plej of.
Sad im je otisao Micic ali doveli Tompsona i nista.
Makabi sacuvao citav tim i zasad je ispod gde je bio prosle godine.
Konkurencija je ludacka i ako se u 2 godine dvaput udje u plej of , gde neki ne mogu ni u 10 godina ucestvovanja, to je daleko od neuspeha.
To sto su neki poceli ukljucujuci i Ostoju gledati evroligu od prosle godine i nisu u stanju proceniti kvalitet timova i igraca koje poseduju evroligaski timovi je njihov problem . Pa tom Monaku koji je prosle godine zasluzeno igrao f4 jedan Voker ne igra uopste.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Ljudi imaju memoriju zlatne ribice I zaboravili su sagu "otac mirotic". Prelazni rok je bio baziran na njemu. Dao je rec da dolazi i mi smo mu verovali jer je sve vec bilo dogovoreno. Tada se umesao duh koji lebdi...
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
998
Reaction score
3.692
Локација
KP je skolski primer igraca cija se produktivnost smanjuje sa povecanjem broja driblinga koje pravi.
Do sad nisam odgovarao na tvoje postove, ali ovaj je zlatan.

KP je jedan od najboljih šutera iz driblinga u Evropi i kao takav tvoja konstatacija je apsolutna netačna.

Trifa je recimo primer igrača koji ne sme da spušta loptu u dribling, kao svojevremeno Mihajlo Andrić.​
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Po stoti put vrtimo istu pricu u krug a vi i dalje terate neku pricu o "katastrofalnom" prelaznom roku.Mi dovodimo koga mozemo a ne koga smo hteli i to zato sto nam ne da neko drugi. Tu se svaka prica zavrsava. Pantera lome ko konja svaku utakmicu i to je to. Oni i ovakav vuce u napadu najmanje 2 igraca na sebe sad sto drugi saigraci ne mogu to da iskoriste nije njegov problem.
Nije bas sve tako kako si napisao o prelaznom roku. Namestaju nam, stoji, ali ne bas toliko. A Kevin je i prosle sezone bio pod pritiskom, pa je igrao bolju kosarku. Ja bih bio najsrecniji da nije ovako kako trenutno jeste. Ali posto su meni u predsezoni pisali i da sam cigan i da bolje da cutim jer sam govorio da je onako kako jeste, pa mi cak i lupili ban zbog "defetizma" na tri meseca, moram da se vratim na to. Realno nam ostaje od sedmogmog do desetog mesta, uz vise srece smo moglii direktno u plej of. Sveli smo se na ran en gan kosarku, zbog nedostatka pleja, a to nije nesto sto bas pali kad ti suterima ne ide.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.458
Sad se hvali Panter, a covek odigrao 3 dobre utakmice od pocetka sezone.
Pa kada da se hvali ako ne kada dobro odigra? Juče je bio najbolji, t.j. on i Kaminski su jedini igrali praktično i normalno da je to za pohvalu.

A Kevin je i prosle sezone bio pod pritiskom, pa je igrao bolju kosarku.
Prošle sezone nije bio povređen i nije bio bolestan. Očigledno je sve ostavilo traga i treba vremena. A to kakvo suđenje ima, t.j. nema, ove sezone je za ozbiljnu analizu. Njega protivnici urnišu, ali bukvalno urnišu svaku utakmicu i sudije na to žmure.

Mi cemo verovatno u plej in, ali sa trenutnom formom ekipe, tesko da je dalje od toga realno.
Kakve veze trenutna forma ima sa delom takmičenja koje se igra za koliko, dva meseca? Mi sa trenutnom formom nećemo ni u 10 tako da ne vidim problem. Ako podignemo formu bićemo zajeban protivnik svima, ako ne uspemo okrećemo se BABA ligi i kraj priče.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.627
Reaction score
5.404
@Zeka Kako nije tako kada se i crkva umesala u transfer igraca. To je nezabelezeno u svetskoj istoriji sporta. Meni je od pocetka plej in bila realnost ovo iznad veliki uspeh i to je to. Neuspeh ce mi biti ako ne budemo u 10. I jednostavno to je to. Neke pobede smo ispustili negde smo pokradeni debelo ali kao sto rekoh vec jednom manje vise sve ocekivano sem onog poraza od Virtusa kod kuce. Prosle sezone je bilo drugacije, ove svaka ekipa bazira odbranu na njemu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Inače, dopala mi se ona jedna situacija kada su uvukli Frenka u pik (karakteristično), ali je došlo do rotacije i Aleksa je sa trećeg igrača preuzeo centra, a Frenk otišao na trećeg igrača (bez lopte). Na taj način je izbegnuta spora kretnja Frenka i laki poeni njihovog centra jer je Aleksa stigao da ga pokrije, kao i to da Frenk ostane na njihovom pleju sa loptom, i to je jedan od načina da krijemo Frenka u odbrani. Mislim da je ovaj tim kadar za još raznih defanzivnih specijala koje treba pripremati, ali u ovom trenutku je napad veći problem očito.
Bila je slična situacija u prvom gde je Zek bio na strani pomoći i pokrio. Mislim što bi generalno i trebalo da se radi, samo kod nas to ne funkcioniše baš.
 
Top