Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2023/2024 Pad Berlina!

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
343
Reaction score
853
Локација
Kraljevo
KP je skolski primer igraca cija se produktivnost smanjuje sa povecanjem broja driblinga koje pravi.

da li je Zeljko uporan ili tvrdoglav to cemo da vidimo, vreme ce pokazati.
 

The Partisan

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
51
Reaction score
147
Локација
always too far
20:14, odlična odbrana, ne svira se faul u napadu nad Kevinom. Lopta dolazi nekako do Lojda - od table sa 15 metara. Tu sam prežalio, pa nisam primao k srcu izgubljene lopte i opštu dekoncentraciju. Verujem u skoro dizanje forme i prevazilaženje nekih boljki koje se već dugo vuku. Samo da ostanemo zdravi.

Zech 37 minuta, KP i James 36. Bruno danas na -20, potpuno je bez daha i doprinosa.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.017
Jebote ljudi kukaju zbog sezonskih i direktno pisu da su kupovali zbog ocekivanja da cemo se plasirati na F4. Cekaj jbt, zbog koga vi dolazite na utakmice onda? Sta ce biti ako me budemo imali projekcije za F4? Sta ce biti kada se Zoc (nadam se ne jos barem 5-6 sezona) povuce? Hocete li prestati da kupujete sezonske i pratite KK? Sta vam je jebote?
Utakmica je bila lose, stvarno smo lose izgledali na terenu, 16 izgubljenih lopti naspram njihovih 5-6, plus sto su pogadjali nemoguce. Jbg nadam se da ce biti bolje vec u petak o da ce se ekipa trgnuti i poceti da pokazuje sav raskos i talenat koji ima.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Pa ja bi reko da je bas obrnuto. Sta god da igramo ove sezone, ne vidi se jasna ideja. Bez Kaminskog u igri smo slabiji 50% u napadu. Mnogo zavisimo od pojedinaca u napadu. To sto imamo dva pojedinca sa ponajboljom statistikom sa poludistance samo govori da nemamo igru nego se oslanjamo na solo akcije Pantera i PJ-a . Milion izgubljenih lopti. Ocajne izmene, pocetak 4/4 sa igracima koji nisu igrali skoro nikako. Zamislite samo ovaj tim da ima ovakav domaci teren.

Imamo 30% bolji tim nego prosle godine, 15 igraca. Svi su ocekivali mnogo vise sa razlogom. Ovaj Monako je odigrao losu utakmicu, nudili su se do 4/4 dok nasa struka nije prelomila.
Mi smo slabija ekipa nego prošle godine, daleko od toga da smo 30 posto jači.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
115
Reaction score
356
U 3 meca do sada isti trojac nije u prvih 12. Protiv cigana i monaka Panter, Ledej, Naneli 35minuta. U sva ta 3 meca 2 igraca 0 minuta +1 igrac sa par minuta. U prevodu treci mec koji igramo sa 8 do 9 igraca.
Virtus ako dobijemo opet ce ovaj trojac imati 30+minuta.
15 zdravih igraca imamo od kojih su 5 kako minuti pokazuju igracki apsolutno neupotrebljivi.
Bez neophodne svezine ovakvi mecevima tesko da mogu da se dobiju.
Otuda i ti prazni minuti.
Zasto je to tako ne znam ali bih voleo da znam.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Може ова екипа да буде врхунска, али кад???? Биће, и тад ће бито касно. А нама свима је на почетку сервирано да идемо на Ф4 и евентуално освајамо ЕЛ. Зато је и продато преко 16.000 сезонских.

То се тако не ради. Ствараш тим и навијачима не обећаваш куле и градове, па шта урадиш! Као 1992-е.

Дај Боже да се извучемо и да се спаси ова сезона. Ја не видим да ова екипа то може. Дај Боже да грешим! Кад погледамо какве играче индивидуално имамо то је супер, али као колектив нисмо на потребном нивоу.

Када буде екипа проиграла, бојим се да ће бити касно. Мене је страх шта ћемо да урадимо против Меге у купу.
Ima nešto i do toga ko je tu F4 priču servirao, i do onoga ko u to veruje. Pa i do onih koji uzimaju sezonske na osnovu procene kvaliteta i dometa tima.
Mi smo i prošlogodišnju igru teško izgradili, i onda ode recimo Egzum, što je već koncepcijski nenadoknadivo (Panter recimo ne može da baci pas preko dvojice igrača, teško preko i jednog, teško i probija, uz sav nedostatak kvalitetnog bloka), Lesora da ne pominjem, a tu imaš i Madara, i Papapetrua. I onda se ljudi lože da imamo jaču ekipu, F4 i te priče. Ako je za gledanje kluba i podršku istom uopšte bitna snaga ekipe.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
340
Reaction score
1.776
Локација
Панчево
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Poklonili bacanja kad nije trebalo, Dozier razigrao MJ u 2/4, nama totalno unistio koliko toliko tecnost u napadu sa raspolozenim Panterom i Frenkom. Posle toga je sve nesto na silu islo. A ovo sto tuku Pantera, ima nesto i do naseg centra hocu reci Kabokla, koji gleda samo da se skloni iz bloka, i onda sledi udvajanje i tuca kapitena. Neverovatno mi je da Kaboklo nije u stanju da napravi bar 3-4 bloka za jednu utakmicu, upravo time direktno neutralise potencijal naseg pika. Dozier-u imam jednu manu cele sezone, to je strah od kontakta koji je ocigledan, izgleda da je strucni stab ocekivao da ce on to prevazici u toku sezone, ali tesko bas, zato je i doveden Smit valjda, mada…
Verovatno nisam jedini ovde koji se i dalje pita jel moguce da Ponitka bas nista ne moze da odigra, to je za sada misterija sezone
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.382
Reaction score
37.805
Sreća po nas i Virtus je u žešćem padu forme, pa ko zna možda i iščupamo tamo pobedu.
Virtus u padu forme, a od poslednjih 6 utakmica 5 igrao u gostima?! Pri tom kod kuće imaju jedan jedini poraz, 5. oktobra u prvom kolu od Žalgirisa! Ne očekujem ništa pozitivno, daleko smo od bilo kakve naznake dobre igre trenutno. Premalo raspoloženih igrača i previše gluposti. Prvenstveno da branimo domaći teren kako god i koliko god možemo, a preko ako ubodemo neko zrno puna kapa.

Kakvi god da smo trenutno, ako se dogegamo nekako do Top10 verujem da niko neće nešto preterano želeti da nas vidi preko puta. I dalje od nas zavisi, ali je potrebno i malo realnosti.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
da li je Zeljko uporan ili tvrdoglav to cemo da vidimo, vreme ce pokazati.

Ako do sada to nisi skontao ni celo vreme ovog sveta ti nece pomoci.

Nisam ocekivao pozitvan rezultat ali sam se nadao da mozemo nekako da iznenadimo. Sto je neko rekao kad sam video onu ciglu Lojda sa pola terena od table znao sam kud ovo vodi. Vukli su Kevin i Frenk ali ostali su bili ocajni. I takvi ocajni imali smo kakav takav tesan rezultat do one trojke Jamesa sa pola terena u 4/4 kad je dobio i faul ali je promasio slobodno bacanje.
Sa Virtusom opet ne ocekujem pozitivan rezultat ali se nadam da ce me momci iznenaditi.

Teraj dalje :napred-partizan:
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Inače, dopala mi se ona jedna situacija kada su uvukli Frenka u pik (karakteristično), ali je došlo do rotacije i Aleksa je sa trećeg igrača preuzeo centra, a Frenk otišao na trećeg igrača (bez lopte). Na taj način je izbegnuta spora kretnja Frenka i laki poeni njihovog centra jer je Aleksa stigao da ga pokrije, kao i to da Frenk ostane na njihovom pleju sa loptom, i to je jedan od načina da krijemo Frenka u odbrani. Mislim da je ovaj tim kadar za još raznih defanzivnih specijala koje treba pripremati, ali u ovom trenutku je napad veći problem očito.
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
65
Reaction score
179
Poraz koji nam je tesko pao,jer smo vjerovali u tradiciju i konacno bolju igru,iako nam je ista diskutabilna.Monako je jaka ekipa.Nisu tek tako ,prije neki dan, oducili Real od kosarke.Znaju da budu dezorganizovani,da Dzejms forsira ako mu ne ide,ali sada su vec u nizu pobjeda i oni su sigurni medju 6.Da li smo bolji ili losiji od prosle godine veliko pitanje.Siri roster nije donio kvalitet.Ako dobijas ipak igras sa skracenim a 6/7 igracca iz tog rostera skoro nista ne donose..Ono sto su radili Lesor i Egzum je iznad igraca na unutrasnjoj i spoljnoj liniji.Madar nas je lijepo uvodio u utakmicu a imali smo i koristi od Pape,od Ponitke na zalost u evroligi nikakve.Bitan mec u Bolonji.Pobjeda cak kao moranje i to protiv cudne ekipe koja je napravila ovakav rezultat sa dosta upitnim kvalitetom.Daj Boze da bude kao prosle godine.Imali smo ih cijelu tekmu a to bi znacilo da mozemo da se ozbiljno ukljucimo za 6.mjesto.Mislim da pozicija ispred vise nije ralna,bez obzira na 6.utakmica u Areni i gostovanje Albi.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Od ova dva gostovanja svi smo ili bar većina očekivali trijumf u Bolonji . Nešto se nisam nadao pobedi ovde nekako mi deluju čvršći ka ekipa . Ako ne igra Šengelija šanse su velike i na to gajimo nadu .
 
Top