Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
574
Reaction score
3.084
Andro , zato me interesuje kakva je to zver kad nema mesta medju ovakvim defanzivcima ..
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
IMG_7792.jpeg
Sva sreća pa postoji stativa, da nije nje ko zna šta bi sa nama bilo. Naši penali se gledaju po 5 minuta, našim protivnicima se odmah sviraju, a režimskoj kurvi, sa sve avavavavav na dresovima se sviraju i po dva bez gledanja. Jedan čovek je ostao bez posla jer je gledao sa svojim detetom svoj omiljeni klub, u vremenu kad se dešavaju mnogo bolesnije stvari, ova vest zvuči potpuno normalno, a verujte mi, krajnje je uznemiravajuća. Zato ih sledeće subote treba dobiti u njihovom brlogu, hrabro i u meso, spremni su za guženje!
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Čestitke momcima na pobedi. A sada derbi. Ko zna šta nam spremaju ciganske sudije, toga se jedino plašim.
Bilo je dosta ljudi na stadionu.
Koliko je bilo gledalaca?
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Predivno!! Nepatvorena haiku poezija
Samo stvaraj Kentucky
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Bravo za momke, zanimljiva utakmica za gledanje. Bilo je tu šta da se vidi, ima i nekih stvari za zabrinjavanje, ali više za pohvalu. Uglavnom u napadu dobro, nekad se kako neki kažu previše petlja, ali aj takav protivnik pa želja da se pred publikom napravi mali spektakl. Verujem da tako neće biti u derbiju. Što se tiče odbrane, Ovusu mi i dalje nesiguran, nije bilo večeras kritično, ali ne znam još on nije dostigao potrebnu formu. Da li rizikovati samo sa njim na zadnjem veznom, nisam pametan. Nekako sam više pod utiskom da ga barem u prvom poluvremenu treba upariti sa Kastiljom, pa posle u drugom uvesti Natha. Taj malac je jako pokretljiv, stiže dosta toga, a ima i zavidne ofanzivne karakteristike, e sada da li je spreman za težinu derbija...
Što se tiče bekova stara priča, duva dosta, pogotovo kod Arandjela koji na narednoj utakmici treba minimalno da ide napred. Što se tiče Baždara, dečko zaslužuje pohvale, pristup totalno drugačiji, nisam verovao da može ovako da odigra. Samo da se tako nastavi, mada neće biti lako, jer je napred konkurencija paklena. Sve u svemu zadovoljan, može ova ekipica baš lepo da se skocka, valjda na leto neće biti puno promena i da ćemo doraditi odbranu, ali otom potom, daleko je to.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Baždar odličan i danas.
Napred silno izgledamo, mada ima i tu još finog prostora za napredak.
Pozadi smo baš tanki. Mada svako kolo neka druga 4 su pozadi. Duva sa svih strana.

Par dana da se odmore, malo treniraju i spreme muda i glave za subotu. Da se zatrpa ono tamo.
Da im leto počne devetog marta.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ali Bruno koji kaci na instagramu skandiranje navijaca: uprava napolje :buhaha.

Prelepo vece u Humskoj, ko nije bio ima zbog cega da zali. Prava Grobarska energija, kako na tribinama tako i na terenu.
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
194
Reaction score
1.167
Локација
Tamo daleko
Cestitke momcima na pobedi, kako je njima kada vide "ono" u B. Palanci znaju samo oni. Kakva je ovo borba nasi momci i mi sami protiv svih. Ispratio sam malo drustvene mreze i zaista svaki komentar je suvisan. Recimo cigansture kazu da je bilo dva penala odjednom, ruka i faul, kao u kosarci, priznaje se pogodak i jos penal uzgred. Bolesna sekta. Da ne duzim, za sedam dana 1:2 eventualno 1:3. Hvala momci, hvala Igore. Sisajte ga podanici sistema.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.968
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ma dobro je ovo bilo!
Prvo poluvreme-ubitacni napred, busni nazad. Bas lepa igra i sijaset sansi, uz samo tri gola. U odbrani sve po starom. Vrlo lose! Ali nisam preterano zabrinut glede toga pred derbi. ZNAM da ce tu biti sve drugacije: drugaciji pristup i bolja koncentracija.
U drugom delu se iz aviona videlo da spustamo rucnu zbog obaveze da oshurimo gankuci u subotu.
Samed Bazdar nesumnjivo utisak dana. Bravo mali! Moze se i hoce se. Severina odlican! Ni sekunde naznaka kurcobolje i nezadovoljstva. Kastiljo je klasa obzirom na godine. Saldanja deluje fit. Goh je bombona od krila
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Ovaj tim i naš trener sigurno nisu najbolji na svetu, ali su među najsimpatičnijim sigurno. Tolika doza ludila na i oko terena nije viđena odavno. Igramo stvarno lepo, ima tu i dosta talenta, ali i mnogo uvrnutosti. Niko od nas, čini mi se, ne gaji neke iluzije oko konačne tabele na kraju, ali i ovako je prelepo.

Muči me samo jedna misterija i to dobrih dvadesetak godina. Kad god pogledam u desno od našeg šesnesterca, u krugu od petnaestak metara nikada nema nikoga. Kao da igramo bez desnih bekova. A kad pogledam bolje, nađem ih ipak na terenu, samo su na centru, na levom krilu ili najčešće u sredini i odatle se zabijaju u protivničkih šesnaest a danas je bio i novitet - bek nam je u jednom trenutku igrao i centarhalfa, samo za protivnički tim. Kao da ih je sramota da igraju beka, pa bi da rade bilo šta drugo na terenu, šta li... Bilo kako bilo, ništa ja tu ne bih menjao, ni Aranđela ni bilo koga drugog, samo puna podrška u ovo ludo vreme. Ako je ono bio Tango smrti, ovo je čist pank.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.023
Reaction score
7.664
I deluje da je vreme za jednu old school punk revoluciju :D
Samo hoću da se ovde zahvalim svakom crno-belom bratu i sestri koji su bili u Hramu večeras. Kada sam video skoro pun Istok,srce mi se razgalilo, nada se probudila, suzu sam pustio bre..
Ovo je Partizan, mi Grobari uz svoj tim, zajedno do kraja,uvek..mi smo ti koji činimo Partizan najvećim medju velikima.
Previše sa emotivan,otići cu predaleko :D
VOLIM VAS SVE!
:napred-partizan::partizan-fan::napred-partizan::partizan-fan:
 
Top