Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
…:.
Navijaci odlicno popunili tribine. Jedina steta sto nisu pozdravili i psiha.
Ne znam kako to misliš da nismo pozdravili psiha?!
Jesmo, više puta, obe tribine. Verovatno je Arena utisala, ali baš je grmelo.
Samed- odličan 5! Gol, asistencija i penal nad njim.
Valjda je forumska struka zadovoljna i zalaganjem.
Odoh sad da gkasam za Breskvicu :buhaha
Inače, prihod od glasanja ide u humanitarne svrhe.
 

da1981

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
345
Reaction score
213
Локација
Odakle Bog izvodi korner
Evo još jednog od kritičara Bazdara, da pohvalim opet Bazdara samo ovaj put je igrač utakmice sto se tiče mene.

Drugo polumevreme za zaborav pogotovo zadnjih pola sata.
Arandjele crni Arandjele :(
Kastiljo raste iz meča u meč.
Dobra partija Kalulua.

Ovog trenutka bi Derbi poceo sa Bazdarom posto Saldanja još nije 100%.

Nek nam je Bog u pomoći sa sudijama u derbiju.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
723
Reprezentativac gane na probi...pozicija zadnjeg veznog
Jel bese nikad igrac nije prosao probu kod nas
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Brate mili...
Pocela uveliko, od juce i zvanicno slobodna prodaja.
5i6 sektor Istoka
7sektor zapada plus jug

Naravno, uz malo srece, da nas dodje puno vise, pa im rasteretimo "porodicnu tribinu" kao nekad.

Što "brate mili"? Gledao sajt kluba, nisam našao vest o kartama.

Hvala.

Edit: sad vidim da su juče ubacili vest - https://partizan.rs/sr/article/3614

Dakle, ko neće da se registruje na ciganskom sajtu, može ovako.

Od ponedeljka 04.03.2024. ulaznice se mogu kupiti na prodajnom mestu:
Ticketline Shop – Novi Beograd, TC Novi Mercator: u radnom vremenu od 10 do 18 časova od ponedeljka 04.03. do petka 08.03.

Prodaja ulaznica na blagajnama stadiona FK Partizan počinje u SREDU 06.03.2024. od 10 časova i odvijaće se u sredu, četvrtak i petak u radnom vremenu od 10 do 18 časova a na dan utakmice u subotu 09.03.2024. od 10 časova do početka utakmice.

Na dan utakmice 09.03.2024. prodaja isključivo na blagajnama stadiona FK Partizan od 10 časova do početka utakmice.

Bitno:

Ulaznice za južnu tribinu koštaju 600 dinara a za zapadnu tribinu 1.200 dinara i to su jedini sektori koji navijači FK Partizana mogu kupiti na blagajnama stadiona u Humskoj kao i na prodajnom mestu Ticketline-a u TC Mercator.
 
Последња измена:

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Online moze da se kupi samo kavez za istok. Ako moze da se kupi neki drugi sektor na njihovoj smrdljivoj blagajni kurac ce im proci da nas trpaju u kaveze jebem ih u usta plasljiva :angry-smiley-002:
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
stare boljke..

- zona nam je previse pasivna, rigidna.
- predaleko smo od igraca ( dozvoljavamo previse vremena igracu na lopti )
- ogromni problemi nakon bocnih centarsuteva ( pozicioniranje + pokrivanje ubacivanja iz 2. plana )
- potencijalni problemi nakon odbijenih lopti nakon pomenutih centarsuteva sa boka ( popularna 2. lopta )
- cela ekipa moze da nam stane u 1 lift.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
ne gledam cesto fudbal, ugl kosarku i znam da si tamo kritikovan zato sto (ne)strucno analiziras posle svakog poraza, nisam znao da si aktivan i na fudbalskom delu. Planiram dete na plivanje da upisem pa sam mislio ako bi mogo da se posavetujem sa tobom kapiram da se razumes
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
vreme najbolje pokaze neke stvari..

trebalo je otprilike 2 meseca ( pricam o kosarkaskoj temi ) da maltene svi pocnu da primecuju stvari ( cast izuzecima naravno ) o kojima sam ja pisao u datom trenutku.

volim da verujem da mi je materija u fudbalu znatno poznatija nego kada je rec o kosarci gde sam dobrim delom priucen.

sportski pozdrav frajeru.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
trebalo je otprilike 2 meseca ( pricam o kosarkaskoj temi ) da maltene svi pocnu da primecuju stvari ( cast izuzecima naravno ) o kojima sam ja pisao u datom trenutku.

Jbg, tako si i prosle sezone kad je kosarka u pitanju pametovao dok je bilo lose, cim je krenulo na bolje nije te bilo nigde sa strucnim komentarima. Valjda ti je jasno zasto bi to ljudima moglo da smeta, i ako verujem da nemas losu nameru.

Evo snimak ovog momka koji je dosao na probu, nezahvalno je suditi o igracima na osnovu klipova od 3 minuta, ali ako nista drugo vidi se da je dobar fizicki i da vredi pokusati sa probom:

 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
da, kada smo krenuli da popravljamo igru onda sam prestao da kritikujem.

kao sto sam i ove sezone prestao da kritikujem i dalje, kada ste svi poceli naprasno da prepoznajete stvari.

savrseno me nije briga sta pojedinci ovde misle o tome sta i kako ja pisem.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ocekujem u derbiju da zablistaju Goh i Severina/Kalulu jer cigani nemaju bekove.
Koliko sam video ovih par kola bekove su im igrali Mijailovic, Rodic, Mimovic, a ako se ne varam jedan mec su igrali sa ving bekovima Olajinka, Bukari(?!), moramo da iskoristimo nasa krila maksimalno jer oni jednostavno nemaju jednog krstenog beka a kamoli 2 (nisu ni nama Antic i Stojkovic sjajni ali su neuporedivo bolji i bar su im to prirodne pozicije).
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
da, kada smo krenuli da popravljamo igru onda sam prestao da kritikujem.

kao sto sam i ove sezone prestao da kritikujem i dalje, kada ste svi poceli naprasno da prepoznajete stvari.

savrseno me nije briga sta pojedinci ovde misle o tome sta i kako ja pisem.
Poenta sto se ti javljas samo da "kritikujes" razotkirio si se sada jbg.
 
Top