Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Sutra očekujem smenu Duljaja i postavljanje Nadja.
Preksutra očekujem pitanje uprave: "A Duljaj vam nije valjao?"
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
826
Reaction score
2.854
Kovacevic, Owusu i Antic su tri najgora igraca koja sam video u Partizanu do sada, a bili su mnogi Rankovic, Vukelja, Viktor Ugo, Ednilson, Markes, Ngambi, Lovre, Zabija itd.

Mislim da Markesu nije mesto na toj listi. Iz nekog razloga se cekalo mesecima na njegov debi, a onda je na istom postigao efektan gol kojem se radovao kao malo dete, u pobedi bez primljenog gola. Nakon toga vise nikad nije zaigrao. Utakmica - 1. Golova - 1. Primljenih golova - 0. Jedna od vecih misterija u Partizanu.



Kad smo kod misterija tog tipa, sta nam je sa De Medinom? Vrlo bih voleo da cujem Duljaja da objasni kakva to rupa treba igrac da bude, pa da nema mesta u ekipi sa ovakvom odbranom.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Мени је нешто постало мрско да улазим у анализу и кривицу Дуљајеву, (не)стручног му штаба и селектираног играчког кадра у ситуацији где се све живо у свету мења и превире само је управа ФК једина константа која пркоси свим логикама промене. Мислим да не постоји пример у свету спорта где једна управа великог клуба 7 сезона опстаје без иједног великог трофеја (5 без икаквог), без успеха, без позитивног трзаја. Не постоји ФК на кугли земаљској који је потлачен и опструиран као што је то Партизан, нема таквог од С.Кореје до Ел Салвадора. Овај степен саботаже и циљане контроле стања једног ФК нема пандан нигде на планети. И сад ја треба да се бавим анализом Дуљаја, играча, Пилатеса, задње линије....сам себи вређам интелигенцију кад помислим да на тај начин анализирам овај суноврат.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.408
Reaction score
38.001
Č:eka nas ono što smo znali i kada je Stolica došao, pa kada ga je Petrić zamenio, pa za njim Duljaj... UprAVa dobra je, novi dežurni krivac je obezbeđen, potrošna roba je uvek tu. Kad ne bude bilo naših koji su dovoljno ludi da govnima u foteljama daju alibi naći će se neki jeftini sa AliExpress-a.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.051
Reaction score
26.237
Локација
ante portas

 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
Ko trerba da donese odluku Duljaj trebao da ode jos kada je takozvani upravni odbor doneo odluku da se polufinalna utakmica igra u sredu sada je vise kasno on je jedan od njih dusa prodana koji zajedno sa upravom radi protiv interesa kluba. Nije svejedno za nas dali ce Partizan igrati kvalifikacije za ligu sampiona ili kvalifikacije za neko drugo evropsko takmicenje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Ko trerba da donese odluku Duljaj trebao da ode jos kada je takozvani upravni odbor doneo odluku da se polufinalna utakmica igra u sredu sada je vise kasno on je jedan od njih dusa prodana koji zajedno sa upravom radi protiv interesa kluba. Nije svejedno za nas dali ce Partizan igrati kvalifikacije za ligu sampiona ili kvalifikacije za neko drugo evropsko takmicenje.
Па да знаш да није, резултат Партизана у Европи је веома битан за раст и развој сербскога кеофицијента тако да кад поново Сорабију воздигнемо на 11 место биће то добра прилика да нас гурну на пето место у лиги па да све бенефите тог Уефа суцеса поново уз цигане преузму и њихови сателити и френдови ко што је и ред. Па кад ТСЦ, кроз тај наш допринос, редовним учешћима у групним фазама добије прилику да ојача довољно онда ћемо ми да завршимо у плеј-ауту.
Иступио бих из Европе и пре него што почне сезона, а камо ли пристао да у истој играм за интерес коефицијента лиге, лиге која ме третира као страно тело и свим силама гура на што нижу позицију. Па нек деле после коефицијент са нулом, нек се носе у три лепе са све њим. Од тих пара немамо ништа, од тог коефицијента немамо ништа.....за шта ми играмо Европу ако не за интерес осталих клубова науштрб нашег ? Сезоне које су иза нас све јасно показују ништа ја ово нисам ново измислио. Играли Европу или не ми смо на истом. Е онда макар "мртви да им сметамо" ако је тако. Докле год овај апартхејд траје жеља ми је да изборимо учешће у Европи али да испаднемо одма, службеним резултатима па нек деле коефицијенте међу собом, а ми макар то задовољство да им не пружимо ако већ од тога НИШТА немамо, а НЕМАМО..
 
Последња измена:
Top