Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

StokuNaJug

Početnik
Учлањен(а)
26.07.2023
Порука
54
Reaction score
289
Локација
Smederevska Palanka

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.076
Reaction score
3.997
Локација
Beograd
Odavno sam prestao da se čudim. Vidim na kraju teksta "licitiraju" imenima. Dižem obe ruke i noge za Jovanovića, taj se derbi završiti neće, a da bar jedno sudijsko govno ne završi u urgentnom.

Ne može nažalost moj brat Mare... Srđa Knežević i on u tandemu, derbi verujem da bi potrajao 10 minuta, ali nažalost on se nije "odškolovao" za trenera iako jeste za prebijanje cigana.

Nema ko sem Zavišića, a pitanje je i on, jer čini mi se da i on ima neku, nižu" licencu.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ja ne bi ni izalzlazio na taj derbi ko ih jbe . Em smo igrački desetkovani em ne znamo gde bijemo . A mandovi jedva čekaju . Ne bih ima to zadovoljstvo priredio … ko ih jbe
Nek registruju 3:0 …
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.101
Reaction score
5.098
Локација
vezenemam
1/2 finale Kupa, gle čuda u rupi... :cekanje:

Da dodam, suviše sam mator da bi verovao u slučajnosti, pogotovo što se finale igra u Loznici, a oni kapacitet da organizuju derbi, nemaju ni u ludilu i da malo prezentuju da nisu bačene pare(jok i nisu) za taj stadion.
Tako da, takmičenje u naprednoj Srbiji...
Čvrsto verujem da će godine 25667438657. odnos domaćinstava (jedna utakmica kup, izuzimajući finala) između nas i fufice biti 50/50 .
To što je trenutni odnos (otprilike) 95/05 samo je izuzetak koji potvrđuje pravilo o nezavisnim uzorcima i poštenim izvlačenjima...
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.097
Reaction score
14.478
Локација
Kipar
Klub se bukvalno raspada, dug raste iz dana u dan a djubrad iz uprave u ilegali. Koji bi normalan covek ostao na celu kluba u takvoj situaciji I zbog cega se ne povlace nije bas najjasnije u ovom momentu. Da li su tu po zadatku da dignu nivo duga na nepodnosljiv nivo tako da bi bratija mogla da zida na tom mestu a izgradi novi stadion u Borci ili mozda da placamo rentu na novom nacionalnom stadionu? Nejasno je koji su motivi ostanka kad je klub urusen do temelja.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.452
Reaction score
4.810
Klub se bukvalno raspada, dug raste iz dana u dan a djubrad iz uprave u ilegali. Koji bi normalan covek ostao na celu kluba u takvoj situaciji I zbog cega se ne povlace nije bas najjasnije u ovom momentu. Da li su tu po zadatku da dignu nivo duga na nepodnosljiv nivo tako da bi bratija mogla da zida na tom mestu a izgradi novi stadion u Borci ili mozda da placamo rentu na novom nacionalnom stadionu? Nejasno je koji su motivi ostanka kad je klub urusen do temelja.
Sam si pitao, sam tačno i odgovorio.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
474
Reaction score
2.608
Pozitivna stvar je da imamo 20 bodova više od Vojvodine, pa valjda ne možemo opet završiti na četvrtom mjestu. Realno je treće mjesto, s obzirom na trenutnu formu (or lack thereof) jer će Pogan pustiti TSCu da ih pobijedi kad već obezbijede titulu.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
190
Reaction score
529
Možda se priprema smena Duljaja, kao nekad Nikolića.
Izgovor: "zbog kazne ne može da vodi klub, moramo angažovati novog trenera".
Stvarni razlog: mnogo se bunio protiv uprave, a i Partizan je mnogo bolje plasiran nego što je to bilo "projektovano" na početku sezone.
 
Top