Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika
Maj 2012. Tomislav Nikolic, postao predsednik drzave. Radikali i zvanicno preuzeli uzde zemlje.
Uzjahali.
Vucic kao broj dva polako poceo da rovari i izbija u prvi plan.
Od broja dva, do Vodje. Za samo par godina...

Milos Vazura dosao u klub krajem 2014. Naravno kadriran od tadasnje sns ekipe.
Klasican VD nekog drzavnog preduzeca. Uzeo deo kolaca.

Treneri od tada do danas :

1. Marko Nikolic
2. Zoran Kiza Milinkovic
3. Ljubinko Drulovic
4. Ivan Tomic
5. Marko Nikolic
6. Miroslav Djukic
7. Zoran Bata Mirkovic
8. Savo Milosevic
9. Aleksandar Stanojevic
10. Ilija Stolica
11. Gordan Petric
12. Igor Duljaj

Da, do trenera je.
Samo kog? Ima ih podosta.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.092
Reaction score
5.055
Локација
vezenemam
Evo jedan neupućen ima da izjavi, da bi voleo da vidi Gaćinovića na našoj klupi, uz Duljaja.
To bi po meni bio idealan plot tvist, taman jer je Duljaj u potrazi za novim pomoćnikom, a Gaćinović podneo ostavku u Napredku nakon što mu je klub prodao bodove protiv Surdulice.
Može u junu, a može i od sutra što se mene tiče…
Može...jedino što bi onda valjalo udomiti Nađa. Možda bi mogao opet na mesto nekog koordinatora ili slično.
Kad bi još došao normalan kondicioni, umesto onog (ne)srećnika, bila bi to sasvim solidna osnova za dalje.
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Losi smo i to je to. Igraci, za koje ne mogu reci da im nije stalo, kakvi su- takvi su - nasi su.
Ponadali smo se posle X u Derbiju da imamo sanse za titulu (priznajem da jesam), ali cuveno cigansko prolece, sada vec opste poznato, nas je jos jednom demantovalo. Jednostavno moramo se pomiriti sa tim da u ovakvoj drzavi, sa ovakvim spodobama na celu iste, mi sansi nemamo i to je to.
Ovaj vikend je bio buran za nase SD, ali su nam rukometasi dali malo radosti. Ipak, puna Arena i skoro 20.000 ljudi, dan kasnije smo nosili rukometase do pobede u NS, a onda dan kasnije prepun kavez na Brdu i solidan broj Grobara sa strane. Prejak tempo ali smo pokazali da on nikad nece ostati sam. Rekordne brojke u kosarci, i u EL, i u Aba ligi gde je prosek preko 10.000 sto mislim da nema niko u Evropi u domacem takmicenju, rekordne brojke na gostovanjima u EL, rekordne brojke na gostovanjima u fudbalu...ali jos nije kraj.
Sada slede jos ozbiljna 2 ispita za nas navijace. Prvi je u sredu u cetvrtfinalu Aba lige, posle ispadanja iz EL (moram da se pohvalim da cu prvi put cerkicu voditi na Partizan), a onda Derbi u subotu. Prethodni Derbi nas je bilo kao nikad u poslednjih 20 godina, nadam se da bez obzira na gubitak svih sansi za titulom to nece uticati na nasu brojnost. Neka igraci izginu, mi da im se (opet) useremo u tu njihovu rupetinu pa da uzdignute glave docekamo kraj sezone.
Sad vise nego ikad treba da pokazemo inat i prkos, da se skupimo i pokazemo jos jednom ko su i sta su navijaci Partizana.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
630
Reaction score
2.318
Локација
Beograd
.....

Treneri od tada do danas :

1. Marko Nikolic
2. Zoran Kiza Milinkovic
3. Ljubinko Drulovic
4. Ivan Tomic
5. Marko Nikolic
6. Miroslav Djukic
7. Zoran Bata Mirkovic
8. Savo Milosevic
9. Aleksandar Stanojevic
10. Ilija Stolica
11. Gordan Petric
12. Igor Duljaj

.....
Od tih dvanaest samo nekoliko njih su pravi treneri, dok se ostali lažno predstavljaju.
U Partizan se ne dolazi kao u prvi veliki klub u karijeri da bi se ispekao zanat.
Trenirao sam Bežaniju, Voždovac ili Napredak pa bih da probam ... Nemoj prijatelju.
Partizan nije razvojni centar za trenere. Isuviše smo mi veliki klub za tako nešto.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.990
Локација
Žrnov

U Partizan se ne dolazi kao u prvi veliki klub u karijeri da bi se ispekao zanat.
Trenirao sam Bežaniju, Voždovac ili Napredak pa bih da probam ... Nemoj prijatelju.
..
Jeste, u pravu si. Jer nikad se nije desilo da trener pravo iz patika postane trener i osvoji neki evropski trofej, a kamo li onaj najveći.. u bilo kom sportu
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
I Zidan... za Di Matea se ne sjecam da l j trenirao nekog prije Celsija...

Druga je stvar sto mi trenere pocetnike dovodimo jer nema ozbiljnijeg trenera koji bi dosao.
Doduse, osim Nikolica ne vidim da postoji neki nas ozbiljan trener koji bi nam bio dostupan...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.702
Reaction score
22.682
Локација
Beograd
1/2 finale Kupa, gle čuda u rupi... :cekanje:

Da dodam, suviše sam mator da bi verovao u slučajnosti, pogotovo što se finale igra u Loznici, a oni kapacitet da organizuju derbi, nemaju ni u ludilu i da malo prezentuju da nisu bačene pare(jok i nisu) za taj stadion.
Tako da, takmičenje u naprednoj Srbiji...
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.355
Reaction score
37.633
Odavno sam prestao da se čudim. Vidim na kraju teksta "licitiraju" imenima. Dižem obe ruke i noge za Jovanovića, taj se derbi završiti neće, a da bar jedno sudijsko govno ne završi u urgentnom.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.084
Reaction score
15.796
Локација
Храм фудбала
Може ли Вазура како да нас поведе храбро и достојанствено :puke:
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.516
Reaction score
29.314
Локација
Novi Sad
Kaze nas generalni sponzor :puke:
Poslednji u nizu problema trener crno-belih izazvao je sukobom sa klupskom legendom i pomoćnikom Albertom Nađem. Međutim, kako saznajemo, postoje šanse da Nađ ipak bude na klupi protiv Crvene zvezde na “Marakani”. Postoje šanse da ga uprava ubedi da je klub iznad svega, a da on, kao vojnik kluba, zaboravi na sukob sa prvim trenerom makar dok ne prođe večiti derbi.

 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.291
Локација
Beograd
Ne znamo sta se tacno desilo pa je tesko komentarisati, ali ovako sa strane deluje da Nadj vise ne bi smeo da pridje klubu, a ne da ga jos i nagovaraju da vodi derbi.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Od Duljajevih pomoćnika tu su još Bojan Zavišić i Bruno Fidalgo, ali oni imaju licence za niži rang, dok je Marko Jovanović tek počeo da se školuje za trenerski posao. Italijan Valerio Zudus je otišao iz Humske.
Kad nas je Zudas napustio kog kurca?
 
Top