Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

ЖИВОРАД

Поруке на профилима Најновије активности Поруке O Вама...

  • Vidim da si pisao ranije na temi counter-strike, Mi sa foruma smo sinoæ igrali 5 na 5 , oš ti ? Bani malo na counter temu pa da se dogovorimo svi.
    e rodjace ja poceo ponovo da igram ultrasgame :D sta bi sa onom alijansom :D
    ma znam, slicno mislim i ja, ali ipak da ne raspaljujemo vatru... :wink:
    ne brini, opusteno :ziveli
    inaèe, Živorade sine, to samo znaèi da sam ja veæe muško, a samim tim i veæi grobar, jelte , od tebe :D
    A meni verovatno David dolazi, tako da, ako on bude želeo da ostane nešto duže posle...ok, ako ne... :D
    onaj sexy, ali malo skrenut smederevac? jbt koliki je to prs od choveka. ne podnosim te istripovane skinse, al ok.
    aj na fest u SKC-u, 27. sada, subota, Šaht, Gavrilo Princip,...
    Nije pogrešio br jer je naglasio ''Dia''.
    A o predlogu, pa ono...volim interesantne razgovore u prijatnom društvu.Zbog toga se nažalost jedno vreme neæemo èuti... :buhaha:buhaha:buhaha
    ma takva poruka mi stigla pre 10 min xD od nekog nnxxyy broja, kad saznam ko je... :pop
    ''Sunce je razpizdilo svoje zrake,vrapci se deru kao konji,u mom srcu depresija,ti si moja iluzija,volim te,jebes mi mater!''

    hahaha, evo ti nešto za one tvoje qèke xD
    Nije povoljna situacija, nego ja lepo od 7 ujutru sedim ispred blagajne i èekam za kartu xD
    ...mada uvek mogu uæi , ali draž mi je da èekam ispred blagajne :D
    Pa se vi dogovorite,koliko karti treba da znam ja šta da radim i kakve kombinacije da planiram.
    Naravno da nije bilo nosta licno,niti ce biti.Ali iskreno,price o ovoj dvojci me mnogo nerviraju.Dobra diskusija nije na odmet.:)
    Pozdrav druze...
    a oni i onako igraju na foru - tri cet ih pustamo pa u poslednjoj stizemo i prestizemo :D
    To vreme je za nas navijace, ovako mi suvise brzo prodje :D
    Joj samo da nabavim kartuza panionios :d uzeleo sam se EL , nisam nijednom bio ove godine...
    p.s, opet sam odg na svom profilu :D
    He he , ma opusteno = bio sam u pekari pa sam uzivao cekajuci vas :D

    eh kad bi sudije u Pioniru racunale vreme kao vas dvojice - 1 vas min 5 normalnih :D
  • Учитавање...
  • Учитавање...
  • Учитавање...
Top