Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Резултати претраге

  1. Grobar_vu

    Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

    Mi sa "slabasnim" ekipama ne znamo pa mi je puno draze, ako vec mora, da se gubi od jakog tima. Ali taj film necemo gledati, znaju ovi momci kako sa cigankom, pamticemo ovu tekmu kao Newcastle i Anderlecht.
  2. Grobar_vu

    FK Partizan 2016/17

    Dva Durdjevic, a treci da ga jebes ne znam. Neko iz veznog reda :D
  3. Grobar_vu

    FK Partizan 2016/17

    Da li neko ima informaciju kako se Tawamba pokazuje na treninzima i hoce li biti pojacanje za drugi deo sezone? Ili splavari sad da ne mora u nastavku sezone.
  4. Grobar_vu

    Prelazni rok 2016. godine

    Da li imamo pravo da otkupimo ugovor Jankovica ili ga samo razigravamo za Olimp?
  5. Grobar_vu

    FK Partizan 2014/15

    Može link za tekmu?
  6. Grobar_vu

    FK Partizan 2014/15

    https://www.youtube.com/watch?v=OOxqN4AO8D8 Ako ništa, makar će početi da ga kenja. Nakon što se oporavio od povrede prošle sezone i ušao u igru pa dao 3 gola za 15 minuta, onda su bile priče: "Tako je Kojiću ubicu, sledeću sezonu ima da gaziš!!" Sad nailazi još jedan talas pljuvanja dok ne...
  7. Grobar_vu

    FK Partizan 2014/15

    Momci jel može jedan link za prenos ?
  8. Grobar_vu

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Slatka pobeda, nema sta. Igra je bila losija, ali kao sto kaze DULE II, obe ekipe su prepaljene da osvoje bodove pa se to i odrazilo na igru Partizana. Saletu cestitam ako je postao prvi strelac kluba, ako nije postace jer ce ga sad kenjati jos jedno 2 kola minimum. Kao i prosle godine :šal...
  9. Grobar_vu

    FK Partizan - sezona 2013/14

  10. Grobar_vu

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Ljudi ima li neki link za prenos?
  11. Grobar_vu

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Samo da bude preko 20 000 danas, i svaku tekmu sve vise Grobara. Momci su zaslužili, a i u inat ciganima i ciganskoj državi. Oslabljeni jesmo, ali to se danas neće primetiti jer su svi strahovito napaljeni, Volkov i nije nesto u zadnje vreme pa ce ga Gulman zamenuti opušteno. Trajković je...
  12. Grobar_vu

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Sve nesto razmisljam, do derbija ima dosta utakmica, a ako Pantic na jednoj samo pokaze ukratko svu svoju majstoriju, eto njega u prvoj postavi za derbi. Decko je ogroman potencija, nema driblanja, brzo se oslobadja lopte, pas mu je fantastican, jedino sto je slab u defanzivi, te je fizicki...
  13. Grobar_vu

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Kao sto sam rekao prosle nedelje posle tekme, cim se neko malo otvori protiv nas dobice 4,5 komada. Tako je i bilo, nisu parkirali jebeni autobus u njihov sesnaesterac i opa. Odbrana fantasticna. Toliko smo dobri da mi je sad Volkov koji je bio najsigurniji prvi deo prvenstva najslabija...
  14. Grobar_vu

    FK Partizan - sezona 2013/14

    Zaslužena pobeda protiv jedne od boljih ekipa u JSL. Svaka utakmica će nam biti ovakva, puna tenzije, lopovluka, ali moramo biti na nivou kao i juče. Čim se Radnički malo otvorio i pokušao da pomeri parkirani jebeni autobus na sredinu terena odmah su dobili gol. Mi nismo toliko slaba ekipa...
  15. Grobar_vu

    JSL 2012/13

    Momci, pošto sam iz HR, ne mogu da hvatam Arenu na tv-u. Da li ima neko link pa da pogledam tekmu preko neta? hvala.
  16. Grobar_vu

    Liga šampiona 2012/13

    Da li ima neki link da se prati tekma večeras?
  17. Grobar_vu

    Jelen Superliga 2011/12

    Ljudi da li ima neko link za Arenu 1? Piše da ima prenos na areni...
  18. Grobar_vu

    Jelen Superliga 2011/12

    Е супер ако ће да буде нешто преко нета, само бих замолио ко има да окачи линк... Ја се надам победи која ће да нас извади из овог срања. Станоје је рекао да ће бити неких измена у тиму, тако да очекујем Лазара у првих 11 и дај боже другог Марковића, а касније нека уђе Сале и да пар лопти за...
  19. Grobar_vu

    Jelen Superliga 2010/11

    Samo hrabro momci!!! Trebamo da nabijemo ovu boraniju sa minimalno 3-0 zbog samopouzdanja koje je najvažnije za početak prvenstva...a onda dalje samo da se gazi!!! Samo da novajlije prorade za ostatak ekipe se ne brinem, a od Babovića očekujem da nas vodi celo prvenstvo! NAPRED PARTIZAN!!! AJMO...
  20. Grobar_vu

    Jelen Superliga 2010/11

    Sale je izjavio da je bio nezadovoljan našom odbranom i da će se sve videti na tekmi protiv Brage, tj. da će biti izmena. Što po meni znači da možemo da očekujemo Savića i Krleta, levo Lazevskog, a za desnu stranu nisam siguran. Pre bih rekao da će stariji bek da zaigra. Nisam gledao tekmu Crne...
Top