Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Svi zasluzuju pohvale osim katastrofalne odbrane...Pa onakve greske nisam video ni u nizerazrednim ligama...Scepa pokazao potencijal i verujem da ce ovim golovima dobiti na samopouzdanju,iako sam ga kritikovao,ako ovako nastavi bice od njega dostojan naslednik Jovete! Sjajna asistencija doktora nagovestava da sve polako dolazi na svoje...Svi nekako deluju slozno kao familija i vidi se ta neka dobra atmosfera unutar tima...Stojke me odusevljava iz utakmice u utakmicu,prosto da covek ne poveruje da jedna ciganstura moze da bude toliko dobar covek! A kad se setim samo koliko vas je na forumu negodovalo zbog njegovog dolaska ...
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Prvom golu je prethodio nas korner,tako da su Stoperi bili u njihovom sensestercu ,prvo je kizito kiksnuo jer glavom niej vratio loptu na njihovu polovinu i onda je sijevnula kontra i cao(makar mi se cini da je ovako bilo ).Stvarno ne znam sta je Jovanovic radio kod 3.gola,al dobro,vazna je pobjeda ,vazno je to sto smo odmorili dosta igraca,raduje povratak Doktora,trebaju nam svi raspolozivi igraci za ova 2 meca koja slijede
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nemojte ovde da pričate o sledećem derbiju. Postavljena je tama za to pa tamo nastavite.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Prelepo. Komada pet, bez glavnog spica, a o tri komada nama...pa ko zna koliko bi nam ostale ekipe davale golova kad ne bi igrali k'o pickice bunker. Naravno, tad bi svim ekipama davali po, minimum 5 kom., ali bi i videli gde i sta ne valja u odbrani. Steta je sto nece ostali da igraju fudbal, nego autobus na 16 itd... Kakav bi mi tad imali tim...Zamislite da odbranu uvezbavamo i proveravamo na svakoj tekmi, a ne dva-tri puta godisnje....

Sve u svemu, odlicno, igraci raspolozeni za naredne dve tekme, Stojkovic se uverio da je kod nas siguran, a pojedinci koji nas mnogo nerviraju jos jednom dokazali Stanojevicu da nisu za Partizan i time oterali sebe iz prvog tima...

Ne znam da li tripujem, ali 4.150 gledalaca je obecavajuce...Eh, kad bi nas bilo bar 10.000 na svakoj....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.326
Reaction score
4.007
Локација
Kobasicarija "Venac".
previse prostora se ostavljalo gostima. koliko god da mi je drago zbog petarde(i to bez klea), jos mi vise bode oci ona nosanlantnost na sredini i konfuzija zadnje linije. mozda me neki razapnu na krst, ali ja vise volim kad pobedimo sa 2:0, s tim da protivniku ovog kalibra ne dozvolimo da se setka po terenu, i da mu 90 minuta zavrcemo siju.

takodje, mislim da je vreme da stanojevic rascisti sa teorijama o "stoperima levacima i desnjacima". sreca pa cemo sa bragom igrati sa krletom i savicem. mare i voja su kao stanlio i olio.
 

Vladimir_TS

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
920
Reaction score
30
Локација
Vamotamo
"Očekivao sam ovako otvorenu utakmicu. Partizan je pokazao da je u ovom trenutku za nijansu bolji od nas. Napravili smo neke greške za koje se nadam da ćemo ih ispraviti do utakmice sledećeg kola sa Hajdukom", rekao je Đorđević,trener Smedereva.

Jel ovaj lud?

Hahahaha koja budaletina, taman da kazem respect sto su igrali otvoreno protiv nas, kad eto mora trener njihov da baci senku na to. Ko je taj jbn Djordjevic, verovatno neki ciganjski nastrojen trener, a i zabole me, za nijansu smo bolji od njih :buhaha:buhaha
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Ja se ne secam da sam opustenije gledao utakmicu Partizan i vise uzivao nego veceras...
...u svakom trenutku se videlo da mozemo da im damo gol kad god to hocemo ,lep fudbal, dobra i otvorena igra, svak cast...
...pohvalio bih i ekipu Smedereva koja nije dosla da igra bunker nego fudbal ...svaka cast lepo vece u Hunskoj , ovo je pravi put kako vratiti publiku na stadione!!!
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Prezadovoljan sam petardom ali i Šćepovićem koji je ućutkao 80 posto ovog foruma...odjednom je veoma talentovan i novi Jovetić...bože moj, nadam se da će sad neki da shvate da je igraču potrebno da zareda više tekmi, a kada pogledaš, on ima 20-ak godina i dobija šansu na kašičicu koju je po meni opravdao.

Drago mi je zbog MO-a što se vratio...odma je to pokazao i nakon što je petom proigrao Ilieva kada je ovaj zabio gol. Krivo mi je sad što će izgleda Kamara na klupu dok se Raća ne proda. Ali Sale često menja prvu postavu tako da već u idućoj tekmi očekujem Kamaru kao startera.

Stojke će još malo Raći da otima mikrofon :D A sada na karanje Brage
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
18373.jpg

:buhaha kakva slika, ko da su u avganistanu negde a tek njihove face
http://www.partizan.rs/fotoalbum.php?Jezik=sr&sec=4&sec1=6&ID_IzvIzv=940
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Stanojevic (mnogo) grijesi sto se tice centralnih bekova. Za Savica mora da ima mjesta u timu. Malo je Sale i tvrdoglav, ali aj da se ne mijesam... Imam puno povjerenje u njega.

Stojke me odusevljava iz utakmice u utakmicu,prosto da covek ne poveruje da jedna ciganstura moze da bude toliko dobar covek! A kad se setim samo koliko vas je na forumu negodovalo zbog njegovog dolaska ...

Samo mi nije jasno ovo sto je on sad dobar covjek, jel' postao dobar covjek tek kad je dosao kod nas? Jer do prije 4 mjeseca smo ga svi pjuvali, i + je bio los golman! Znaci da nije dosao u Partizan ostao bi los covjek i naravno ciganin!?
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Dobra i efikasna utakmica,pohvali bih i Smederevce jer su odigrali otvoreno ,sto je neobicno za ekipu iz JSL koja gostuje na JNA ... :clap
Posebno mi je drago za Scepovica pisao sam da je za ovo vreme i njegovu prvu sezonu u Partizanu sasvim dovoljno sto je redovan strelac u ligi drugih timova,evo i ovde pocinje da se raspucava,on je sjajan mladi spic ,pre svega savremen kakvih je u nasem fudbalu jakooo jako malo :Visok,dobro se krece,ima njuh za gol,solidno kontrolise loptu ,dobra brzina za njegovu visinu ...To su sve preduslovi za jednog modernog napadaca ,koji pre svega treba da bude kompletan i da ne koci igru ostatka tima ,vec da podjednako efikasno svojim kretnjama i tehnikom ucestvuje u njoj ... Ali ima i ona nekih mana kao sto i Gazda kaze ponekada je isuvise indolentan i mozda malo prepotentan ,prepotenciju ne bi valjalo dirati jer je to sastavni deo njegove licnosti ,ali na indolentnosti svakako treba poraditi ... Ako ste videli Samaka sve vam je jasno ,kakav napadac u danasnjem fudbalu prolazi ,decko bije nogom ,glavom,ima visinu,krece se jako dobro ,ucestvuje u igri Arsenala podjednako dobro ,brzo razmislja .... Scepovic ima veliku perspektivu i na njemu je da radi dostaaa jer je on i dalje samo perspektivan ,ovakvim partijama on tu svoju perspektivu brusi u kvalitet ,ali ne sme da poleti jer je dug i trnovit put do ispunjenja talenta...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.261
Reaction score
3.007
Stanojevic (mnogo) grijesi sto se tice centralnih bekova. Za Savica mora da ima mjesta u timu. Malo je Sale i tvrdoglav, ali aj da se ne mijesam... Imam puno povjerenje u njega.

Brate non stop visite(pojedini) po ovim forumima i citate raznorazne vesti i evo vec vas nekoliko postavljate pitanje ,,a sto nije igrao Savic,, i ,,Ja neznam zasto za Savica nema mesta,, ...

Pa jel rekao covek da je Savic umoran,da mu treba odmor,da je igrao u engleskoj jednu jaku utakmicu,da je skoro dosao iz engleske!E zato nije igrao danas on!Inace utakmica,verujte,jedno 5-6 sati pred tekmu,znao sam da cemo dobiti..
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Nisam rekao da je morao ovu utakmicu da igra. (A iskren da budem to nisam procitao, ali sam i bez toga znao da je iscprljen od dva veoma teska meca sa reprezentacijom) Mislio sam uopsteno da je Sale tvrdoglav zbog toga sto forsira da mu lijevi centralni bek bude lijevak, a desni centralni bek desnjak. Vec je neko o tome pisao, ja sam samo ponovio. Tj. sad sam ukapirao da to sto radi i nije bas najpametnije resenje. I da ce to u buducnosti biti greska.
Ali opet kazem da vjerujem u Stanojevica i pretpostavljam da zna sta radi.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Sale je izjavio da je bio nezadovoljan našom odbranom i da će se sve videti na tekmi protiv Brage, tj. da će biti izmena. Što po meni znači da možemo da očekujemo Savića i Krleta, levo Lazevskog, a za desnu stranu nisam siguran. Pre bih rekao da će stariji bek da zaigra.

Nisam gledao tekmu Crne Gore protiv Engleza, ali stari mi kaže da je Savić bio jedan od najboljih što se vidi i po samom rezultatu...kaže da je stavio Runija i ekipu u džep. Sad ako to neko može još da mi potvrdi, hvala :)
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Nema nikakve dileme da ce u Bragi zaigrati pozadi Stevanovic,Savic,Krstajic i Lazevski.
Nema nikakve dileme da ce u Bragi poceti i Petrovic i Kamara.
Sa ovih 6 treba po meni da se pocne i u rupcagi posle Brage.

Preostala 4: Sasa,Mo,Kleo i Boja.

Boja da se seli sa leve na desnu stranu i obrnuto.Na kojoj strani bude onda bek na suprotnoj strani vise da se ubacuje napred.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
Inace utakmica,verujte,jedno 5-6 sati pred tekmu,znao sam da cemo dobiti..

sta si ti to saznao pa si bio siguran da dobijamo,ovo je skroz dvosmisleno kad se procita prvi put :buhaha ...salim,sto se tice utakmice raduje me pobeda,mozda su nasi bili malo u grcu posle svega,ali vazna je pobeda i ona se samo pamti.
 

gorant

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2007
Порука
389
Reaction score
40
Локација
Daleko od mog Zemuna
Vidi se da smo uzdrmani, ali da krecemo napred. Mi godinama imamo problem sa izborom centralnih bekova, ali mozda je i razlog sto igramo ofanzivno, pa su oni stalno pod vatrom. Scepovic je pokazao potencijal ali mislim da je suvise nadmen za svoje godine. Setio sam se kad je dao prvi zvanicni gol za Partizan, nije se ni zatrcao ka jugu, niti pokazao neku preveliku radost, proslavio gol u fazonu Kake i Ronalda, kao ja sam majstor, ovo je normalno.. Slicno mi je Boja delovao u prvom mandatu, ali se sad vidi ogromna razlika i zelja, ima da postigne 10 golova u polusezoni... Takodje, neshvatljivo mi je da bekovi onako bezopasno centriraju, ali ocigledno treba puno vezbe. Nisam pametan ko je manje los - Stevanovic ili Miljkovic. Povratak Moa je veliki plus, nadam se da ce igrati u kontinuitetu. Nisam verovao da cu ovo ikad napisati: cestitke Babovicu na partiji, na ovoj utakmici je uradio vise nego broj 7 od pocetka sezone. I na kraju molba za upravu, kad igramo petkom pocnite bar u 7, da stignemo posle posla mi sto radimo preko reke...
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060


Гол Пјера Боје за 3-2, слика из "Журнала"
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Glavni utisak ove utakmice je da Petrovic definitivno igra na pogresnoj poziciji. Mislim da je potrebno pomeriti ga vise ka golu. On prosto nema tu agresivnost da igra zadnjeg veznog a ima jak sut, solidno se gradi i ima te momente lucidnosti. Voleo bih da ga vidim i u spicu napada sto da ne!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top