Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Ajmo momci pamet u glavu i gazi govna! Imamo sjajnu šansu da nabijemo jak pritisak ciganima, znači pobeda mora doći danas...
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Баш погледах распоред... На сајтовима ФКП, Јагодине, ОФК-е и ЈСЛ пише да се утакмице 18-тог кола играју у суботу 7. марта, док нпр. на сајтовима Чукаричког и оба Радничка пише да се играју у среду 4. марта. Мада, то је по распореду који је био актуелан у првом делу сезоне..., па је изгледа промењен.

И колико је сигурно да ћемо са Доњим Сремом играти у Новом Саду? Можда коначно одемо на умивену пећиначку "Сувачу"... :D

Биће угужено једно ванредно коло, јер је померен завршетак лиге за седам дана. Једно коло је пребачено у ванредно, колико видим 28. коло, што значи да је ДС по плану 07.03.

Са Доњим Ср. игра се у Новом Саду, а против ОФК 99% да ћемо играти на Врачару у 22. колу.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Iako su Nislije kao bandere imam osecaj da ce ga Balazic dati na debiju:D

Bice tesko,vise psiholoski nego igracki ,veoma je bitno da prvi damo gol..

Podrska Marku i igracima,jako od starta u kost..
:napred Partizan:napred Partizan
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.858
Kao sto smo neki najavali da moze da nas kosta srljanje i nedostatak strpljenja, isto porucujem i sada. Samo polako pa makar pobjedili minimalnom razlikom, ali opet, ako povedemo, ne treba da se branimo, nego da se trudimo da damo jos koji, ali bez srljanja. Srecno i nek ga da ko hoce. Moze Kojic, Dzigi i Balazic :D.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Ja bi najsrećniji bio da Kojić zabije tri al slaba vajda od njega.

Od prve minute jako da se to završi u prvom poluvremenu ako uđemo u drugo 0-0 teško nama.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Милион пута изречена фраза коју волим да поновим је:
Кад момци у црно-белом истрче на терен, заборављам на управу, неспособност неких фудбалера и снагу противника.
Партизане, играј и победи.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.253
Reaction score
3.733
Далеко мирнији бих био да је Марко на клупи.

Са Варгом очекујем стресан меч.
Очекујем побједу на гузове.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Ko je bese ostavio onaj link za Arena sport kad je bio kup? Gde slika HD?

Unapred hvala... :)
 

blizzard

Početnik
Учлањен(а)
14.01.2014
Порука
79
Reaction score
6
Mislim da je vreme da pobedimo i gurnemo komsinicu u jos veci ambis. Nisu nista posebno ove Nislije i to me najvise raduje. Ko ce ga metnuti svejednu. Ocekujem dobru igru od Dzigija i Zileta. Neka moja procena 2:0, 2:1. Partizane igraj i pobedi! :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top